wyszukiwanie zaawansowane
10 wyników w czasie 335 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: następny kwiatek "refundacyjny":

Muszą kupować? Cholera wszyscy chcą iść do nieba a nikt nie chce umierać! Platforma dba o przeciętną "zdrowotność" Polaków.Chorych trzeba eliminować,bo kto nie rabatajet ten nie kuszajet.Pro publico bono! -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż

Re: Kolejny sukces Kopacz i Arłukowicza

A kto kieruje tym CSIOZem,czy to nie aby były minister zdrowia z SLD L Sikorski? -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: I znów pacjenci przegrali z lekarzami!

w sondażach 73 % respondentów popiera walkę lekarzy z bublem prawnym(ustawą refundacyjną) Tuska et consortes and company. -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Zdjęcia:

Re: Refundacje NFZ to temat zastępczy.

NFZ nie? -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: mam pytanie

zszokuje cena oryginału ma prawo poprosić o zamiennik.A polskiego pacjenta szokuje cena każdego leku,zwłaszcza gdy porówna je do cen w Czechach(50 % taniej) czy w Niemczech(90 % taniej) -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: Wujek Gugiel pomoże

chodzą tylko starzy,zdrowi ludzie wyłącznie w celach towarzyskich.Dr ekonomiki służby zdrowia(ekonomia w leczeniu?)nie wspominała o akwizytorach farmaceutycznych! -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: Takiego eksperta należało by pognać

stanęły na wysokości społecznego zadania nagłaśniając głupotę ekspertów Kopaczowej. -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: zarabiamy jak za komuny po 20 $ na miesiąc?

Polak za komuny zarabiał 20 USD/m-c,co w 4-osobowej rodzinie czyniło 16 centów na głowę dziennie.A w Bangladeszu ludzie umierali z głodu mając do dyspozycji 1 dolara na głowę dziennie!Żałosne są te twoje rewelacje o polskich,socjalistycznych pensjach w wysokości 20 USD/m-c! -- Ach gdyby tak od

Re: Business is business

liberalna demokracja.A w Konstytucji RP pisze:Równy dla wszystkich dostęp do publicznej służby zdrowia.A w postulatach sierpniowych był taki:Ograniczyć przywileje władzy! -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)