wyszukiwanie zaawansowane
99 wyników w czasie 761 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: PYTANIE O ZĘBA

), zeby istniala mozliwosc zrobienia wkretu i wypelnienia, oczywiscie po uprzednim wyleczeniu czy tam wyczyszczeniu 2 kanalow( jest to gorna 4), dodam, ze calkowity koszt(gdyby istaniala taka mozliwosc, a moze istnieje- juz sam nie wiem...) to okolo 850 zl, jedyna rozsadna opcja(wg. nich) to

Re: PYTANIE O ZĘBA

wyrosła, 7 - usunięta i co miałam jeszcze dac usunąć 6 ? I co protezka? Ja na razie mam usunięte tylko 2 zęby co myślę, że przy ich ciągłym psuciu się jest chyba niezłym wynikiem. Na tej 6 też mam tylko plombę a nie koronę - o czymś to chyba świadczy. Ja bardzo szybko miałam zęby stałe, tak jak

Re: jazda-cd

placi? Co ze stymulantami jak Ritalin, lecza "attention deficit disorder" ale tez zwiekszaja koncentracje u ludzi, ktorzy po prostu sa zmeczeni? Taka bedzie medycyna XXI wieku, granice pomiedzy "choroba" a "problemem zyciowym" beda zacieraly sie coraz bardziej. Nie przypuszczam by "powszechne

Re: jazda-cd

to jest etyczne I sprawiedliwe? > Dlaczego- nie ma prawa zmuszajacego bank do udzielenia kredytu, czy sprzedazy > czegokolwiek na kredyt - osobie niewyplacalnej a jest prawo zmuszajace > lekarzy/szpitale do udzielania "kredytow" bez wzgledu na wyplacalnosc? Bo tak jest- przepraszam za

Re: Jest problem.

lekarzyna napisał: > (...) Problem jest bo oznacza to ze wszyscy sa dotknieci > ta sytuacja czyli nastepuje ubozenie, w tym i > lekarzy, a nie tak mialo byc... czy wyjazd jest rozwiazaniem ? > Dla jednych jest a dla innych nie. > Czy wiek ma znaczenie? Zalezy od

Zdjęcia:

Re: Ja nie dałem ani nie brałem

ktokolwiek mógł kupić. Gdyby tak, miałbym olbrzymi wstręt do siebie a tego chcę uniknąć. Kilka lat temu pracowałem w miejscu gdzie administrowałem bazą danych z bardzo ale to bardzo ciekawymi informacjami. Z tego powodu dziennie miałem po kilka telefonów i nawet wizyt (pomimo strażników przy wejściu

wspolczesna medycyna jest oparta na 'zdobyczach' (początek wątku)

pic, palic i jesc nieodpowiednio, oraz potrafiacy uniknac wypadkow losowych (np przekraczajac jezdnie tylko na zebrach i jezdzac tylko rowerem po parku) czy to znaczy ze gdyby wszyscy pacjenci byli madrzy, cwani lub sprytni i zyli tak srednio i zdrowo po min 120 lat to czy wtedy przemysl

Re: suplement

Droga Kolezanka, wiele z uwag, ktore masz pod moim adresem, moglabys odniesc do siebie. To TY wypowiadasz kategoryczne sady, ktore traca nieomylnoscia. Pokora- he, mysle, ze gdyby nas postawic kolo siebie, wypadlbym lepiej od Ciebie. Nie mialem z Toba zajec. I tak bym tego nie zapamietal, bo

Re: Co powinien zrobic lekarz..

do mnie wieczorem z prosba o pomoc, tylko tlumaczylbym sie, ze wlasnie swietujemy z zona. Lekarzem jest sie zawsze. Po cywilu tez. I po pijaku tez. A te "rozsadne ilosci" to sa wlasnie te ilosci, ktore pozostawiaja rozsadek we wzglednie nienaruszonym stanie- dlatego tak sie nazywaja

Re: odpowiedzi...

jest biedny,czy zabrał dzieciom chleb? TAK TO NIESTETY WYGLĄDA!!!!!!!! A KTO Z NIMI WYGRAŁ?JEŚLI TAK TO ILE ZDROWIA ZA TO ZAPŁACIŁ?

Re: Smierc na zawal w szpitalu-cos tu nie gra!

niewielkie niedocukrzenie, czasami histeria (!), i tak cały przekrój medycyny do nagłego zatrzymania krążenia włącznie. Niestety, gdyby zawsze chcieli wtedy wysyłać karetkę R, to by ich nie starczyło. Jeżeli ktoś z sensem i fachowo mówi np. że chory nagle upadł, nie stwierdza się tętna, jest

Re: Smierc na zawal w szpitalu-cos tu nie gra!

Tak się złożyło, że zajmuję się inwazyjnym leczeniem świeżego zawału. Z moich obserwacji wynika, że dostaje go coraz więcej młodych ludzi. Można by uratować wielu z nich, gdyby.......był odpowiedni sprzęt - całodobowe dyżury hemodynamiczne w każdym szpitalu! Ale do tego potrzebe są pieniądze

Re: Gość ZS8: to nie o to chodzi.

u siebie na lepsze? Jezeli chodzi o raka, to tatus tej dziewczynki byl bardzo interesujacym i progresywnym lekarzem a coreczka po prostu rzucila perly pod wieprze. Na pewno lepiej by bylo dla twojej historii gdyby tatus lekarz rzucil sie na ciebie z siekiera no ale taki happy end rzadko sie

Re: REP-czyli poczucie MISJI

najczęściej można sie z nimi dogadać.Ja też umawiam się z nimi po pracy lub tuż przed jej zakończeniem. I jest to uczciwe. Z programów mam pieniądze, więc poświęcam swój prywatny czas. Umawianie się w czasie pracy jest swoistą kradzieżą ( tu czasu przeznaczonego dla chorych, którego i tak jest mało

Re: REP-czyli poczucie MISJI

się...z kolejkami do sklepu mięsnego. Pozwólcie mi wyjaśnić: pamiętacie czasy kartkowe i rozważania, dlaczego połowa towaru rano, a połowa o 16? albo dlaczego kobiety w ciąży i inwalidzi mają oddzielną kolejkę, skoro stoi się w niej niemal tak samo długo jak w "normalnej"=znaczy stać mogą

1 2 3 4 5 6