wyszukiwanie zaawansowane
170 wyników w czasie 292 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Takiego eksperta należało by pognać

stanęły na wysokości społecznego zadania nagłaśniając głupotę ekspertów Kopaczowej. -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: zarabiamy jak za komuny po 20 $ na miesiąc?

Polak za komuny zarabiał 20 USD/m-c,co w 4-osobowej rodzinie czyniło 16 centów na głowę dziennie.A w Bangladeszu ludzie umierali z głodu mając do dyspozycji 1 dolara na głowę dziennie!Żałosne są te twoje rewelacje o polskich,socjalistycznych pensjach w wysokości 20 USD/m-c! -- Ach gdyby tak od

Re: Piecha: Po co ta szopka? Zmiana zdania, wojna

zoil44elwer napisał: > Lekarz i kadencyjny polityk wejdzie na wojenną ścieżkę z koncernami farmaceutyc > znymi? Tak jak prawnicy będący ministrami sprawiedliwości walczyli z prawniczą > mafią? Podpaść prawniczym czy farmaceutycznym korporacjom,za 2 miesiące Tusk zd

Latający Szpital? : ("gdyby głupota unosiła..") (początek wątku)

szpitala i niestety żaden lekarz na oddziale wewnętrznym nie odebrał telefonu, centralka połączyła mnie do pielegniarki oddziałowej. Opowiedziałam jej co mi leży na sercu, a ona wygłosiła mi swoją automatyczną przemowę taką samą jaką przed chwilą słyszałam gdy zbywała protesty mego taty . Nie

Zdjęcia:

Re: nowe grupy refundacyjne

przed wami nową furtkę do nowej metody pobierania "opłat" od pacjen > ta za przepisanie leku refundowanego. A jakaż to furtka? > Tak dzieje się teraz w gabinetach prywatnych, z prywatnego gabinetu lekarz kier > uje do przychodni przyszpitalnej w której pracuje i tam pacjent otrzymuje

Re: Czyto jest ratowan zycia?

. Po przebadaniu położono mnie na łóźko i kazano czekac na wyniki z krwi, jak juz napisałam bardzo bolał mnie brzuch, a pani w okienku powiedziala do mnie ze z bólami brzucha mam iść do lekarza rodzinnego..Tak więć po 5 bodajże godzinach zrobili mi usg brzucha gdzie wykazalo ze mam płyn w jamie

Re: Myślenie nie boli snajper.........

igor14141 napisał: > Czy musisz to pokazywać w taki arystokratyczny, inteligencki sposób? > Bez obrażania nie potrafisz.? > Dyspozytor pewnie by wysłał karetkę , gdyby matka dziecka rzuciła parę "jebów > ", a nie tłumaczyła spokojnie. Dyspozytor wysłałby karetkę, gdyby

Re: Myślenie nie boli snajper.........

taki arystokratyczny, inteligencki sposób? Bez obrażania nie potrafisz.? Dyspozytor pewnie by wysłał karetkę , gdyby matka dziecka rzuciła parę "jebów", a nie tłumaczyła spokojnie. > > S.

Re: Informacja dla Pacjentów

, a nieubezpieczeni są obciążani kosztami leczenia. No tak, ale abstahujac, czy dotychczasowy "obowiazek" jest rzeczywiscie zadaniem dla lekarza, zauwaz, ze tu chodzi o cos nowego: dotychczas lekarz mial sprawdzic dokument - czy pacjent posiada uprawniajacy, wazny dokument. A teraz na lekarzu ma

Re: Informacja dla Pacjentów

recepte? Ani przywijej, ani obowiazek. W przypadku wlasciwej relacji lekarz-pacjent jest to na ogol powinnosc zwiazana z leczeniem. Ale ta powinnosc ("nieobligatoryjny obowiazek") dotyczy MERITUM: wypisania leku, a nie brania na siebie kosztow refundacji. Tak wiec snajper otrzyma recepte, ale nie

Re: Tylko jedno drobne ale.

, bo koniec końców poparł Balcerowic > za tak jak Pinochet Buchiego. A zebys wiedzial! Najwiekszym reformatorem okazal sie w sumie ...Mieciu F. Rakowski. To fakt. > Zaś co do ograniczeń czasu pracy - właśnie jedną z najważniejszych przyczyn obe > cnego stanu pracy jest wyzysk

Re: Tylko jedno drobne ale.

zresztą. Owszem, Allende był fatalnym ekonomistą, lecz czemu Pinochet nie przeprowadził planowanego plebiscytu, chociaż i tak prawdopodobnie wygrał by go w cuglach? Nie można walczyć o wolność ją ograniczając "w imię większego dobra". Zaś na wspomniane przez Ciebie reformy nawet pod Pinochetem trzeba było

Re: Karta ubezpieczenia

klienta, oblicza cenę i wydaje etykiety lekarstwa, które aptekarka nalepia na flakony czy pudełeczka. Klientowi pozostaje tylko podziękować i zapłacić. Recepta może być przesłana przez lekarza bezpośrednio do apteki jeśli pacjent sobie tego życzy. Refundacja leków ma się tak: do 864 dkr płaci się 100

zupelne pudlo

sklepem a lekarzem? > W tym pierwszym dostaniemy na "krechę" , a lekarz Zupelnie Pan spudlowal: przyklad nie jest adekwatny. Bylby adekwytny, gdyby Pan placil z gory LEKARZOWI. Ale comiesiecznie placi Pan z gory UBEZPIECZYCIELOWI. Czyli to tak jakby Pan przyszedl do restauracji i chcial sie

1 2 3 4 5 6