wyszukiwanie zaawansowane
310 wyników w czasie 280 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Golenie nóg i inne takie - na oczach faceta?

jul-kaa napisała: > Ja bym jakoś szczególnie się nie kryła, ale na pewno przy kimś "nowym" trudno c > zuć się tak swobodnie, jak przy wieloletnim partnerze, przy którym i bączka moż > na spokojnie puścić ;P Moim zdaniem niedopuszczalne. Ani ja nie puszczam bąków przed facetem

Re: czy poród może być przyjemny?

tak może być, mój taki był :) gdybym nie pojechała na kontrolne ktg to bym urodzila w domu bo do samych partych NIC nie czułam :) a i parte były hmmm... słabe i gdyby nie sugestie położnej "przyj" to bym nie parła napewno jak sie moja córa zaczęła drzeć widząc tą stronę świata to podniosłam głowę

Re: czy poród może być przyjemny?

szybciej się kurczyła. Może dlatego się mi zapomniało. A skurcze parte miałam ponad 2 godziny (przy króciutkiej końcówce 1 fazy). A położna potem stwierdziła, że gdyby wszystkie kobiety tak włączyły w sobie instynkt, jak włączył się u mnie, to nie miałaby co robić. Ale to też akurat cecha osobnicza...

Re: LWW uczulenie na sierść kota

tak, że człowiek się jakoś sam na zwierza odczula, ale nie wiadomo, czy każdy człowiek i na każdego zwierza :/ No i wiadomo - jeśli dla kogoś to jest kwestia duszenia się na amen mimo leków, to wszelkie takie próby to za duże ryzyko :( No a jesli idzie o odczulanie - faktycznie jest to trochę

Zdjęcia:

Re: > > a w ogóle polecacie ekspresy na kapsułki ?

maith napisała: > magdalaena1977 napisała: > > > a w ogóle polecacie ekspresy na kapsułki ? > > Nie. Właśnie z tego powodu, dla którego powstał ten wątek. > Kupujesz taki ekspres i jesteś skazana na widzimisię producenta. > A pewnego dnia koniec. Producent

szkolna fizyka

dosyć okropnie. Tylko przez pół roku miałam ciekawego nauczyciela, który przyszedł do nas na zastępstwo, i chociaż było u niego najtrudniej, to lekcje z nim najbardziej lubiłam. Pozostałym wystarczało podanie wzorów i miliona zadań na schemacie "jeśli ciało a uderzy w ciało be" i tak dalej

Re: Biżuteria w Warszawie

:( Chyba po tym się poznaje, że się coś kocha robić, że się serce kroi jak się pomyśli o zaprzestaniu :( No ale czasem tak bywa i układ zdarzeń jest taki a nie inny :/ Póki co staram się o tym nie myślęć i pracuję sobie jak gdyby nigdy nic. To się chyba nazywa: nie przyjmować faktów do wiadomości

Re: Ja się nie dziwię

stopnia, że przypłaciłam to dwuletnią poważną depresją. Ale wtedy osoby, na których mi zależy, były koło mnie i chciały mi pomagać, a nie szykowały kamienie. I to mi zupełnie wystarcza, nawet jeśli poza tym kręgiem był ktoś, kto najchętniej skomentowałby to "a bardzo jej tak dobrze

Re: czy ktoś na sali pali ?

tak przesiąknęła "zdrowym" trybem życia przejętym od tambylców, > że zupełnie zatraciła kontakt z ludźmi, którzy mają nałogi, żywieniowe grzeszk > i, nie będącymi fanami uprawiania jakiegokolwiek ruchu czy medytacji. Co gorsza > ;) gdyby miała większy wpływ namówiłaby nas na pozbycie

Re: czy ktoś na sali pali ?

aankaa napisała: > odnoszę wrażenie, że Pierwszalitera wyjechawszy z Polski na przełomie lat 70/80 > , będąc młódką, tak przesiąknęła "zdrowym" trybem życia przejętym od tambylców, > że zupełnie zatraciła kontakt z ludźmi, którzy mają nałogi, żywieniowe grzeszk > i, nie

Re: tani i uczciwy internet "na chwile" w polsce

: www.mmkrakow.pl/900/2008/9/8/hotspoty-w-krakowie--internet-bezprzewodowy-mapa Proponowałabym zatem najpierw sprawdzić, co się łapie "z powietrza", a zakupy mieć w odwodzie na wypadek gdyby w okolicy nic nie było. Sama korzystałam przez moment z iPlusa. Tak mi doradzono i nie miałam żadnych zastrzeżeń do działania. To było jednak kilka lat temu i oferta wtedy na pewno była

Re: o śmieciach :)

> Jakoś ciężko mi uwierzyć w to, że ktoś będzie potem segregował te potłuczone ka > wałki szkła. Gdyby chodziło o wymieszanie tylko papieru z plastikiem to ok, ale > tak? Ktos i tak przeciez segreguje potluczone kawalki szkla ze wspolnych zbiornikow na jego wszelkie rodzaje. Chyba

Re: o śmieciach :)

- taniej jest zbierać wszystko do jednego kubła, a > gdyby > > były osobne i tak trzeba by je sortować (tak mi tłumaczono).. > > -Szefieeee? Ale ludzie zaczynają nas zaczepiać > -Coje? > -No awantury, że zrzucamy wszystko razem > -Mówcie, że zatrudniamy

1 2 3 4 5 6