wyszukiwanie zaawansowane
312 wyników w czasie 157 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Ciągłe rozmowy o Bogu w pracy...

? tak szczerze.. < Przede wszystkim nie padło ani jedno słowo na temat polityki. Było o zachowaniu Kaczyńskiego jako prostaka o ego wielkim jak balon meteorologiczny, o jego pragnieniu podporzadkowania sobie wszystkich. Kaczyński nie ubliża inaczej myślącym Polakom dlatego, że jest politykiem ale

Re: Ciągłe rozmowy o Bogu w pracy...

Chamstwo, Droga Babo to nachalne narzucanie otoczeniu swojego światopoglądu. Jednak skoro to lubisz to szkoda, że nie znamy się osobiście, np. nie pracujemy razem :) gdyby tak było, to każdą wolną od zajęć służbowych chwilę wykorzystywałabym na opowiadanie Ci bajki o czerwonym kapturku bo to z

Re: SV a postawa męża

Korciu, Anthonka pisząc o starszym panu ma na myśli Twojego tatę, który nie zmarł przecież w wieku 28 lat. >Raczej powiem tak, że gdyby skłamała, ze ów syn żyje < Kłamac nie trzeba. Autorka też nie musiała kłamać, że brat żyje ale nie musiała też mówić obcemu człowiekowi o przyczynie

Re: własna herbata

Niechże sobie babcia pije to, co przyniosła (nezależnie od intencji) chociaż ładnie byłoby gdyby przyniosła po torebce dla każdego ;) A tak w ogóle to babcia zachowuje się niegrzecznie. Czy przynosi sobie również herbatniczek do tej herbatki?

Zdjęcia:

Re: Nowy zwyczaj a savoir vivre

kora3 napisała: >Hmmm Maju< Matyldo. Nie wiem czy to są nawyki z PRL-u, równie dobrze moga być sprzed wojny albo wojenne ale najpewniej to kwestia charakteru. Przez całe życie musiała taka być, oszczędna i praktyczna co najpewniej potwierdziliby jej rówieśnicy gdyby jeszcze zyli

Re: Nowy zwyczaj a savoir vivre

Rzeczywiście, gdyby chodziło o Caritas miałabym pewien dyskomfort ale jeśli na WOSP to wszystko w porządku. Ty możesz mieć odwrotnie ;) Dyskomfort dyskomfortem ale wpłaciłabym na ten Caritas skoro zainteresowany tak sobie wymyślił, moje wcale nie musi być na wierzchu. Zawsze staram się

Re: Prezydent nagabywany w KFC

To coś bezwolne, co konus z Nowogrodzkiej nakręca kluczykiem nazywasz polskim prezydentem??? :D Nigdy bys sobie na to nie pozwoliła gdyby los Ojczyzny cię obchodził i gdybyś miała odrobinę szacunku dla "najwyższego stołka w Polsce" a politycy pis... No, nie rozśmieszaj mnie bo jak Polsce dzieje sie

Re: Prezydent nagabywany w KFC

jadwiga1350 napisała: &#62;Tak? Tym, którzy popierają PO też nie? < Oczywiście, że też nie. >>że wymienieni przez Ciebie Panowie nigdy nie wyciągali rąk po cudze. Chyba mało wiesz o tych panach...< Gdyby pisi mięli chociaz cień szansy na przylepienie im łatki to by to

Re: Kultura kierowcy...

prawy pas a tam sznur samochodów, który on tez widzi a nie rozumie, że jego miganie nic nie pomoże. Fajnie się jeździ w Danii bo ludzie szanują przepisy, są przewidywalni. Czasami jest to trudne do zrozumienia przez Polaka bo tam jest tak, że jak jest np. ograniczenie do 50km/h i zakaz wyprzedzania to

Re: Rodzinny (?) obiad.

horpyna4 napisała: > Znaleźć się w takim domu na poczęstunku to horror - u mnie posłodzona herbata wywołuje odruch wymiotny. Brrr... < O, tak :) Miałam taką ciocię, siostrę dziadka. Kochana była i na pewno częściej bym ją odwiedzała gdyby pozwoliła mi pić herbatę bez cukru. Ciocia

Re: Torcik urodzinowy...

to ja sie akurat znam :D powiem bez fałszywej skromności, że robię... smakowite cudeńka. Gdyby tak nie było, to rodzina i znajomi nie prosiliby mnie o robienie tortów na ich uroczystości, a że ja jestem w tym względzie mało asertywna to robię ich ponad 20 na rok od wielu lat. Inna sprawa, że lubię

Re: Gospodarze, goście, sumienie - part II

. Twierdzili, że wydobywanie ropy naftowej spod ziemi to grzech bo w ten sposób zabiera się paliwo diabłom, paliwo, którym palą pod kotłami w piekle! Tak jest jak napisałaś, potrzeby emocjonalne i intelektualne to dwa światy ale niestety spotykają się za często a ilekroć się spotykają to nie wynika z tego nic

Re: Menu imprezowe a preferencje gości

naprawdę nie życzę sobie jej zaczepek. Nie dosyć, że przyczepiła się AKURAT do mojej wypowiedzi w sytuacji gdy Forumowicze przede mną i po mnie ocenili problem tak samo, to jeszcze skomentowała w sposób protekcjonalny i złośliwy. Wiesz, gdyby to była pierwsza taka sytuacja ale już kilka lat temu była

1 2 3 4 5 6