wyszukiwanie zaawansowane
266 wyników w czasie 17 157 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Prezesie Kaczyński........

Wywiad... rozumiem, że wywód miało być? Macierewicz się NIE UGNIE bo to ON ma haki a nie NA NIEGO mają haki . Gdyby było odwrotnie, to problem Macierewicza mielibyśmy już dawno z głowy. Poza tym Macierewicz się nie ugnie, bo nikt na niego nie naciska. Kurdupel woli go nie zaczepiać bo jeszcze

Re: Prezesie Kaczyński........

ze studzienki kanalizacyjnej bo Kurdupel swoim nie da krzywdy zrobić ale Maciora w podobnym przypadku nie stać nawet na pokazówkę względem swojego chłopczyka. Nie stać go też na udawanie, że liczy się ze swoim pryncypałem. -- Głosowanie na PiS to jak bzykanko bez gumki z tirówką. Wiadomo... tak

Re: Dyskryminacja kobiet

ma różnicy czy chodzi o judaizm, chrześcijaństwo, islam czy co tam jeszcze chcesz. Zasady religii dotyczą TYLKO jej wyznawców, i nie wolno ich narzucać niewierzącym. -- Głosowanie na PiS to jak bzykanko bez gumki z tirówką. Wiadomo... tak jedno jak i drugie dobrze się nie skończy.

Re: Śmiali się z miesięcznic, a sami zorganizowal

pewien pan poseł, który szczuje na WOŚP, a nie zasłużył nawet na to, żeby przed Owsiakiem ulicę czapką zamiatać. A Kurdupla miało nie być , tak zgodnie obiecywali Duda i Szydło, i na tę obiecankę wielu się nacięło. Ci teraz wstydzą się przyznać, że głosowali na pis. Kultury to Ty ucz się od Kukiza, nie

Zdjęcia:

Re: Jarosław "Orban"

, czyli odwołaniem od nieprawomocnego wyroku< Doradzałbyś Sądowi, żeby nie brał pod uwagę decyzji prezydenta, który UMORZYŁ sprawę? No to po co nam taki prezydent, którego można, a nawet należy olewać? -- Wyborcy PiS są jak karp. Znudzony życiem w spokojnym stawie, pragnąc odmiany, uczepił

Re: "Polska jest w naprawdę złym stanie"

widzet napisał(a): >> Tak w ogóle, to u Kaczynskiego widać juz wiek, starzeje się, i w dodatku nie przybywa mu oleju w glowie :( Też to zauważyłeś? :) Zastanawiałam się nawet co by było, gdyby nas nagle opuścił, cóż, w końcu nikt nie jest wieczny :( Myślę, że rok, dwa i po Pi

Re: Norma

widzet napisał(a): > Czy to normalne być bezdzietnym starym kawalerem?< I całe szczęście! Złych genów nie ma co żałować. Gdyby miał syna, to z takim dyktatorskim charakterkiem wychowałby go na swój obraz i podobieństwo i jeszcze jedno pokolenie miałoby kłopot, a tak to jak Kurdupel

Re: Pisiarze, nigdy wam nie wybaczę...

piwi77.0 napisał: > > Katotaliban mamy od 1989, a Kościół zgarnął już wszystko (chce oczywiscie jeszcze więcej). Jest tak, że jak padnie hasło, jak te Tuska, żeby zlikwidować Fundusz Kościelny, to kończy się to jego podwyższeniem. To nie jest katotaliban?< Niezupełnie. Ty myślisz

Re: Tak samo jak pedofilia księży

, ani rumuńskiego, ani włoskiego :) a nawet gdyby znalazła, to Wy i tak nie przeczytacie :) a nawet gdybyście przeczytali, to i tak nie uwierzycie :) Naprawdę, nie ma o czym dyskutować, pozostaje pogratulować doskonałego samopoczucia. -- Wyborcy PiS są jak karp. Znudzony życiem w spokojnym stawie

Re: dokąd zmierza Europa

Czy terroryści obrali sobie za cel ataków Francję dlatego, że żyje tam tak wielu muzułmanów, czy może jednak dlatego, że Francja walczy bezpośrednio na terenach zagarniętych przez IS? Rosja dostała nauczkę natychmiast po tym, jak włączyła się czynnie w konflikt. Gdyby nawet w Polsce nie było ani

Re: Szkoda mi Szydło...

, że prawdziwy Polak, to Polak poczęty tylko metodą naturalną. Cieszyłabyś się, gdyby osobom homoseksualnym wypalano piętno na czołach i zakazano fryzur z grzywką. Gdyby na ministra oświaty wybrano jakiegoś katechetę. Mnie to nie odpowiada. PO było jakąś tam gwarancją, że tak się nie stanie, teraz

1 2 3 4 5 6