wyszukiwanie zaawansowane
237 wyników w czasie 338 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Lisa sflaczały instrument telewizyjny

załatwic sprawę opozycji w sposób radykalny by Kreml był zadowolony. Tak więc uratował nie kraj a jedynie własną dupę.

Re: Lisa sflaczały instrument telewizyjny

sosób udowodnić jakie były zamiary ówczesnego kierownictwa ZSRR. nie sposób udowodnić, co by się stało, gdyby jaruzelski nie zareagował tak jak zareagował. amen. ktokolwiek mówi kategorycznie "nie planowali wejścia/nie weszliby" jest po prostu człowiekiem upośledzonym intelektualnie, na poziomie

Re: odwalcie się.

Teatr Telewizji może uratować się sam, gdyby wrócił do swojej formuły oczywiście z nowa techniką. Taki apel ma na celu uratowanie ciepłych posadek w Redakcji. Trzeba zerwać z politykierstwem, jak radzi grek.grek a zająć się SZTUKĄ. Przecież nie brak zdolnych ludzi, tylko oni z braku czegoś

"Klimt", , o tym co ja z tego zrozumiał cd

pojawiają się i inne postaci... np niejaki messerschmitt, który jako człowiek, który "całą karierę zbudował na mówienie "nie" odrzucał był konsekwentnie starania Klimta o przyjęcie do akademii sztuk pięknych; spotykają się ot tak, na ulicy, on pomaga klimtowi wstać, po tym jak klimt znokautował

Re: hostel & coma .

- czytelnia.onet.pl/0,1564939,do_czytania.html > p.s : "klimta" póki co powiedz > ieć mogę tyle, ze ambitny pan reżyser postanowił zrobić film a'la swawolny dyzi > o, czyli tak jakby go klimt zrobił, gdyby zajmował się reżyserią :] Nie dostrzegam w Twej wypowiedzi szaleńczego entuzjamu dla tego filmu. Nic to, będę czekać

Zdjęcia:

Re: lekcja głupoty, obłudy i małości

niby władza nie wiedziała o nim wcześniej ? to, ze się nie wtrącała, bo, jak sugerujesz - nie musiała, to nie znaczy, że był to przypadek swawolnego dyzia. ad 2 kolejnych akapitów... nie musisz mnie przekonywac, sam pisałem przeciwko temu, co na ekranie wypowiadali muzycy, którzy - tak ja to

Re: lekcja głupoty, obłudy i małości

ulicę, a tak co > im się nie podobało, to wykrzyczeli i wypogowali i spokój. Nie sądzę, żebyś tam wtedy był, ale zdjęcia z Jarocina z lat 80 możesz znaleźć w sieci. Jak myślisz: czemu na tych zdjęciach widać las magnetofonów nad głowami? Na każdego malowniczo i fotogenicznie tańczącego pogo

Re: Żenujące tvn24.

Zgadzam się , to całe kontakt 24 zawsze mnie dziwiło. Informacja to produkt za który się płaci, przynajmniej według mnie. Fakt że większość tych "info" to tak na prawdę zapchajdziury, ale gdyby tego nie było musieli by zatrudnić jakiś reporterów, choćby na umowe zlecenie, którzy by im te newsy

hattrn

Zgadzam sie z kazdym twoim slowem. Podejrzewam, ze taka zwloka jest komus na reke. Moze po to, aby sprawa ucichla, opinia spoleczna zapomniala o co chodzi, to wtedy po cichu zamkna sprawy "za brakiem znamion przestepstwa". Bo jak by wygladal ten caly wymiar sprawiedliwosci, gdyby to

Re: TVN Uwaga: a burdelówka Marczuk idzie w zapar

Bardzo słaby reportaż, czegoś tak kiepskiego dawno nie widziałam. Wywiad nudny, nic nowego nie wnoszący, reporterka odczytywała monotonnym głosem pytania z kartki, a nie prowadziła " żywej rozmowy", mogła w paru momentach pociągnąć Marczuk za język a nie zrobiła tego. Do tego fatalnie przygotowana

Re: Czy Weronika Marczuk w YCD byłaby " przegięci

Weronika powraca "na salony", wydaje książke i kreuje się na ofiarę, już można ją z powrotem zatrudnić Marczuk nie wraca na salony, tylko czyni rozpaczliwe wysiłki żeby na te salony wrócić, a TVN z pewnością nie zamierza jej zatrudnić, jak zresztą żadna inna stacja, o co Marczuk zabiega. Tak

Czy Weronika Marczuk w YCD byłaby " przegięciem" (początek wątku)

Oczywiście na razie hipotetyczny udział Weroniki w jury to tylo spekulacje, ale gdyby faktycznie tak się stało, czy nie byłoby to przesadą? Z punktu widzenia producentów kandydatka jest idealna, sprawdziła się w rzeczonej roli, jest wokół niej i Tomasza dużo szumu więc szumiało by przez całą edycję

Re: Niania reklamuje też Monopoly

Gdyby Pani Zawadzka wykorzystując zdobytą etykietkę "niania" wykorzystała li tylko do promowania monopoly to szacun. Bo tak jak ktoś wspomniał powyżej, dla wiekszości dzieci/młodzieży słowo "gra" kojarzy się z grą komputerową. A szczerze powiedziawszy dużo osób po programach "niania" uważało p

Re: pytania.

lepiej by było dla ówczesnej, PiSowskiej, władzy, gdyby komisja cokolwiek ustaliła, bo dopóki sprawa cała jest tak tajemnicza i opiera się na licznych pytaniach na które odpowiedzi, w świetle pewnych przesłanek, malują się co najmniej obciążającymi dla niej, a na które to pytanie nie ma tylko

nie obchodzi mnie jej samobój

Basia Bilda strzeliła do siebie sama. Nikt jej do niczego nie zmuszał. Reprezentowała środowisko SLD postulujące równouprawnienie aby ją jako kobietę traktować tak samo jak facetów. Zatem gdyby potraktowano ją jak traktuje się facetów-gangsterów czyli łapy z tyłu z kajdankami i gleba w samych

Re: Mam talent - FINAŁ 27.11.2010

Nawet gdyby w finale byl Sting, Phill Collins i Mala Biedna Dziewczynka to i tak wygrałaby Mała Biedna Dziewczynka. Zwłaszcza po reklamie tabloidów - zapalenie krtani, biedna rodzina, ktorej nie stać na domek itd. Mała ma talent - i co z tego? Nagrodą dla dzieci w takim programie powinno być

Decyzja taka a nie inna i tyle

Znam kilkanaście osób, które kibicowały Magdzie Welc (i pewnie wczoraj też słali na nią smsy) i całkowicie przeczą oni twojemu opisowi. Każdy mierzy swoją miarą, ale weź pod uwagę, że przedstawiłeś swoją opinię, a nie fakt. Rozumiem, że ktoś może mieć inne zdanie - ale reguły były jasne - wygrywa

1 2 3 4 5 6