wyszukiwanie zaawansowane
164 wyników w czasie 349 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: narkomania

czekoladoholiczka_1988 napisała: > 1. Ok, niech i tak będzie - nie rozumiem i nie wybaczam. Widocznie za długo nad > stawiałam się do bicia i przepraszałam, że żyję. Nie jestem Bogiem. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Bogiem nie jestes, dobrze ze to juz wiesz... - A skoro

Re: Zaśmiecanie wątków

pierzchnia napisał: > Gdybyśmy się tak wciąż poklepywali to byśmy mieli Towarzystwo Wzajemnej Adoracji... - - - - - - - - - - - - - - - ... bez jakiegokolwiek postepu! Bill (wspolzalozyciel AA - moj przyp.) w liscie z 1955 r. napisal: >"Bardzo dziekuje za twoj list z uwagami

Cynizm i okrucieństwo

ucieczki przed światem i sobą, niedostosowani i niepogodzeni ze swoim wnętrzem. I nakupował cyniczny wyrodek gorzały - skrzynki, dosłownie skrzynki, bo twierdził, że - raz: taniej, a dwa: na pewno niepodrabiana. A przecie, gdyby kupił podrabianą, to może by kto z gości opamiętał się i, ślepy

Alkoholika zrozumie tylko alkoholik

. Potem miałam prośbę do M.B abym nie piła pół roku. Po tym czasie byłam przekonana wrócić do picia towarzyskiego. Taki czas dawałam sobie na uporządkowanie życia. W nim dopatrywałam się kłopotów, a nie w alkoholu. Potem okazało się, że ten czas był mi potrzebny, aby zrozumieć co tak naprawdę się ze mną

Zdjęcia:

Re: Eska(!)

twojej powieści pijackiej jako stopnie doskonalenia duchowego, bo przecie nie można ich pominąć. Jak też smaczną historię o zniszczeniu forum Blackarda (przekręcam? ale już ty wiesz, o co chodzi). Doskonalcy... cóż, nie oni budowali AA, ale czy go nie zrujnują? Gdyby tak Boja znał te cudowne

Im smrodliwiej, tym terapeutycznej ...

skrpetki wąchałaś i piszesz na podstawie doświadczeń własnych? Czy bujnej wyobraźni? > > Gdyby na terapiach uczono alkoholików rzeczy pożytecznych... gdyby tak, jak kie > dyś, alkoholik uczył się pożytecznych rzeczy! Terapia to terapia, a nie kurs "rzeczy pożytecznych". > Więc

Re: Ku zdrowiu

Pierzchnia:-) Dobrze wiemy, że uzależnienie to robienie pewnych rzecz pomimo, tego, że przynoszą one cierpienie. W jaki sposób AA może je przynosić? Przecież to wspólnota ludzi, które właśnie rozwiązuje problemy związane z cierpieniem. Tak samo jak wspólnota Al-aon, czy DDA. Jednak to AA budzi

I jeszcze jedno-Korespondencja Billa W. z Dr. Jung

stanie widocznego „wyzwolenia”, którego nie można było wyjaśnić w żaden sposób li tylko związaniem się od niedawna z grupami oxfordzkimi. A jednak ten stan wyzwolenia się z nałogu był widoczny i tak różniący się od zwykłej depresji, że był przez to niesłychanie przekonywujący. Ponieważ

Re: Czy możliwe jest...

czlowieek napisał: > Gdyby nie było możliwe... dawno bym już nie żył _________________________________________. Tak, potwierdzam w/w slowa...! "Nie ma przypadkow beznadziejnych", mowia w AA - z wlasnego doswiadczenia...! A...

Re: Czy możliwe jest...

kłopocie, ale dobrze wiemy, że tak nie jest. Właśnie dlatego członkowie Wspólnoty AA nawiązują do Siły Wyższej - dla jednych tą siłą jest Bóg, a dla innych jakaś nie do końca określona siła sprawcza.

Re: Jak i jakie potrzeby zaspokaja alkohol?

«kopa». Wciąż balansujesz na linie, pomiędzy przyjemnością i bólem, postępem i katastrofą." I tak dalej w tym stylu. Spostrzegłem, że H. wreszcie zaczął mnie uważnie s1uchać. I całkowicie się ze mną zgodził. Rajcowało go właśnie życie „na całego" i „do upadłego", nawet gdyby miało to oznaczać

Re: Desiderata

,resztę sobie dopowiedziałeś i na tym bazujesz.Z tego co piszesz wynika że się nie lubisz i na tej zasadzie atakujesz innych którzy znaleźli swoją drogę,którzy nie są tak zgorzkniali jak Ty.Za symboliczną złotówkę znajdziesz salkę w Łodzi czy w Warszawie przy Kościele o czym pisał już August.Nie jest to żadna

Re: Chciałam się pochwalić :)

- nie to co kiedyś:) -brak wyrzutów sumienia-jakie to wspaniałe uczucie że nic człowieka nie gryzie i nie gnębi! -gotówkę wcześniej zostawianą w lokalach przeznaczam na dziecko, nie potrafię nawet porównać jaką satysfakcję daje mi kupowanie pieluch zamiast czteropaka!!! :) Tak teraz wygląda moje

1 2 3 4 5 6