5 wyników w czasie 160 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Kolej Dojazdowa jest tylko w Warszawie

własne (ma przecież jeździć tak jak metro co 3-4 minuty). Osobne tory dla kolei podmiejskiej są bodajże od Pruszkowa do Dw. Wschodniego (jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi). Także trzeba by sporo pobudować, przy czym np. modernizacja (a nie budowa!) 1 km torów do prędkości 160 km/h kosztuje

Re: Warszawska Platforma Obywatelska od nowa??

Nie ma tak prędko! A co szanowne naczalstwo zamierza zrobić ze swoim sekretarzem generalnym Pawłem Piskorskim vel capo di tutti capi? To jest ta ukryta sprężyna "układu warszawskiego"! A ten Kolega łatwo nie popuści... Gdyby mimo wszystko tę całą kloakę wy*ierdolili, to sam się zapiszę do

Re: Tramwaj na Gocław

> A mieszkańcu Saskiej Kępy, bloków przy Międzynarodowej, Brazylijskiej, >Saskiej to niby mają na piechotę zasuwać? Podoba mi się opcja tramwaju tuż >przy Kanale Kamionkowskim, wtedy można stworzyć aleję z ciekiem wodnym, >tramwajem, ścieżką rowerową i chodnikiem. Gdyby ten

Zdjęcia:

Re: Parkowanie: płacić czy nie płacić?

wykładni prawa. Jeśli Gazeta wezwie lub będzie zachęcać (przyzwalać) do niepłacenia, to położy dużą cegiełkę na ołtarzu ogólnego lekceważenia wszelkiego prawa w Polsce. I radzę zważyć, że tak jak łatwo przejść do porządku dziennego nad parkometrem, tak samo można zanegować celowość policyjnego

Re: Do robalka

pośpiech był wskazany! Po pierwsze, mimo pośpiechu zrobiono to dobrze, po drugie, gdyby się nie pośpieszono długo by nie powstała... (mielibyśmy za to kilka socrealistycznych potworków więcej!) > (6) TAK NAPRAWDE TO TEZ MI SIE PODOBAJA NIEKTORE "LUKROWANE" KAMIENICE > WIEDEŃSKIE. RZECZ W TYM