8 wyników w czasie 575 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia :) i po

. Pani Hania to taka nasza meczennica ktora nic a nic o sobie nie mysli tylko o nas wszystkich. Na potwierdzenie tego jeszcze jeden ciekawy kawalek od pana Andrzeja o ktorym pewnie nigdy bysmy sie nie dowiedzieli gdyby nie jego chec opiewania trudnych losow swojej malzonki, tak wiec docieramy

Re: Kto zdobędzie fotel prezydenta Warszawy?

Znowu kolejny niezadowolony z zycia i "obiektywny". Bo PO lub SLD lub SDPL czy inne partie nie upolityczniaja i nie upadlaja. Co tak GOSC placzesz i lamentujesz? Gdyby tak rzeczywiscie bylo jak piszesz to by to tym bardziej stwarzalo duza szanse dla niezaleznych kandydatow. A jesli nie

O jeszcze jedan ofiara czarnego PRu sie pojawila

Akurat to co tak wyliczasz to w wiekszosci odbywalo sie zanim Kazio dotarl na komisarza, to raz. A dwa to jestes kolejnym, ktory bardzo wygodnie upraszcza cala sprawe i tylko koncentruje sie na niepowodzeniach nie zawsze calkowicie zasluzonych. Ja mam tylko do ciebie i innych malkontentow

Zdjęcia:

Znowuoszukiwanie siebie i chorogiewka ponad realia

promocję za którą musieliśmy tyle zapłacić. Po prostu >kupiliśmy > sobie prawo do finału za olbrzmie pieniądze które nie skuszą zbyt wielu osób >do odwiedzenia Warszawy. Po kolei, po pierwsze to mi chodzilo o to ze kobita ktora uzurpuje sobie prawo do reprezentowania Warszawy a tak

niezbyt ciekawie to bedzie wygladalo przy

wie ze w kolejce jest wpierw Tusk z podrazniona ambicja, gdyby nie to, to chyba nawet by nie czarowala, tak juz nogami przebiera. >>"- W celach strategicznych z pewnością plany zagospodarowania przestrzennego. Powiedziałam wyraźnie: zlikwiduję stanowisko naczelnego architekta. Powołam

Kto trzezwo i praktycznie mysli glosowac bedzie

za osoba ktora ma realne szanse na sciagniecie wielkiej unijnej i panstwowej kasy do Warszawy. Prawda jest taka, ze ze wzgledu na procedury wedlug jakich duze pieniadze na duze inwestycje sa rozdzielane, taka osoba na najblizsze lata jest Kazimierz Marcinkiewicz. Gdyby stara

Do aldona55 od cycka syrenki ;)

upały powinien dawać na > początku lata." Facet sie odnosil do tych przewidywanych najgoretszych dni, ktore naszczescie sie nie spelnily. Moze gdyby sie sprawdzily i rzeczywiscie byloby tak goraco to i wiecej ludzi by skorzystalo z klimatyzowanego urzedu, kto wie. Dobra powiedzmy ze masz

Wypociny Ireny i ludzie "dobrej woli" kixx i

Marcin. Facet(Marcinkiewicz)nic nadzwyczajnego nie zrobil a tylko to co jest praktykowane w wiekszosci cywilizowanych miejsc, gdzie czesc miejskich pomieszczen jest udostepniana w tego typu przypadkach dla przecietnych ludzi. I tak zle i tak niedobrze i tylko aby przysrac komus. Gdyby nie