wyszukiwanie zaawansowane
15 wyników w czasie 7 568 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

a gdyby tak...

jeden raz dać spokój komentarzom, narzekaniom. Kiedy centrum miasta nawiedza horda "krzyżowców" każdego 10 dnia miesiąca nikt nie protestuje, wszyscy jakby przywykli. A tu 3 dni, podczas długiego weekendu kolą w oczy i uszy. Uczelnia jest gdzie jest, kampus nie podlega teleportacji , wiec cóż

Re: TYLKO MOST !!!

wyborem mostu. Ryzyko, że nastąpi obecne zdarzenie było tak bardzo prawdopodobne, że wręcz pewne. W ten sposób, IMO bezpowrotnie straciliśmy tunel i stację. A dalsze problemy przy pokonywaniu dna Wisły to kolejne niewiadome. Najwyższy czas na zmianę koncepcji.

Budować metro, a nie malować bez sensu bus-pasy!

tych nielicznych miejskich inwestycji było by jeszcze gorzej, bo aż tak wielki jest stopień przejadania pieniędzy podatników przez biurwy, że sami nie jesteśmy w stanie niczego sensownego zbudować.

Zdjęcia:

Ten zly i niedobry, prywatny i dochodowy biznes

wyrecza panstwo i miasto, dlatego warto do niego doplacac i warto zeby sie oplacal. Kosztuje to budzet mniej niz utrzymywanie przedszkoli publicznych, a poza i tak mamy zbyt malo przedszkoli wiec gdyby tych 'biznesowych' to w badnie bylibysmy po glowe, a tak jestesmy tylko po pas. Mimo wszystko

Re: Nie gryzą tylko atakują odbyty

tyłki przez heteroseksualistów, a homoseksualistów i związana z tym obyczajność - obyczajność wynika z systemu wartości uznawanego przez społeczeństwo. Więc do pewnego stopnia, tak, heteroseksualni mogą się trzymać za tyłki i nie będzie to oburzające. A od pewnego - będzie. W wypadku homoseksualnych co

gdyby facet faktycznie był taki życzliwy

to darował by sobie na końcu te docinki i 'życzenia' pod adresem ruchu. a tak, probuje sie kreować, ale srednio mu wychodzi. poza tym, nie wiem jak sie ma sprawa z cennikiem w saloniku, ale pracownik do wywalenia. no chyba ze synek szefowej.

Re: Obrona muru na Grochowie. Mieszkańcy mają wąt

Architektem nie jestem ale.. gdyby tak ten mur zaczynał się nie 3, a 6 metrów nad ziemią i był wysoki nie na 20 a np 15m.. wtedy byłby to faktycznie ciekawy widok, a tak - obawiam się, że będzie straszyć.

Za czasów LK chroniono kupców

Gdyby rządził LK to nadal istniałby tam komis samochodowy a na Placu Defilad mielibyśmy hale kupieckie. Jaka ta HGW niedobra! Nie dość, że pogoniła komis to jeszcze wybudowała ten węzeł. A prażanie i tak twierdzą, że u nich niczego się nie robi.

Protest pod ambasadą Chin. A gdyby to był twój ...

Jesteście kompletni debile jeżeli film nagrany prowokacyjnie dla viva i podobnych organizacji uważacie za normalny i że tak trwa ubój psów, kotów, krów itd.

Ja bym tam dostawił pomnik równości i wolności.

Taki cokół, na górze lekko powiększony i zaokrąglony, z przedziałkiem po środku (idealnie byłoby, gdyby traskała tam fontanna), a na dole dwie wielkie kule przy cokole.