12 wyników w czasie 137 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Zamiast ciąć rozkłady, lepiej likwidować całe

Gdyby był PKS ze wsi do Łukowa to nie szukali by szczęścia w Warszawie. Ale jakim sposobem skoro nie ma jej dla mieszkańców którzy jadą do Warszawy? Więc PKP Intercity jest dla nich. A poza tym PKP nie tworzy połączeń ot tak tylko tam gdzie ludzie chcą jechać. Nie PKP jest od tworzenia polityki

Re: Zamiast ciąć rozkłady, lepiej likwidować całe

Bez żartów. Gdyby jeździli czymś naprawdę mocnym to ok. Ale Yaris? Może to ciut droższe od Sparka ale bez przesady to raz bo przy najsłabszych modelach mowa o jakiś 10tys zł. A dwa na wszystko jest przetarg przecież a u nas zazwyczaj jest tak, że cena jest najważniejsza. Więc Yarisy pewnie takie

Re: Veturilo ma sluzyc glownie krotkim wypozyczen

To prawda gdyby to było całkowicie za free to z wygody każdy by brał nie dojeżdżał do stacji i zostawiał tylko podpinał pod pracą/szkołą i po tych 8h wracał do domu i ew wtedy dopiero odstawiał. Cena musi odstraszać od takich praktyk. A z drugiej strony ceny nie są aż tak wielkie (8zł za 3h np

Re: Chciałam kupić bilet, dostałam mandat. "Taki

Szczerze? Wręcz niemożliwe tzn gdyby jechał zgodnie z rozkładem to w tak poukładanej Szwecji by tego nie zrobił co najwyżej wysadził na jakiejś stacji i powiedział co dalej. Bo inaczej to ich koszty przecież za spóźnienie a jeden pociąg 1min w plecy to ileś kolejnych również dla jednego pasażera

Re: Chciałam kupić bilet, dostałam mandat. "Taki

Ale po pierwsze miałeś bilet więc to raz więc widać, że gapa po prostu (to nie obraźliwe, nie tak to odbieraj jakby co). A dwa pociągi w polu się zatrzymały bo mogły to zrobić bez uszczerbku dla rozkładu. Gdyby były na trasie to na pewno by tego nie zrobiły. A do tego była to dla nich lepsza opcja

Zdjęcia:

Re: Widziałem tych prowokatorów na własne oczy.

sieci zdjęć policjantów którym można tym zaszkodzić a nie wykorzystać takiego? No ja jednak wolałbym aby w tłum wchodzili i się z nim mieszali Ci policjanci aniżeli młodzieńcy z prewencji bo Ci gdyby mieli takie umiejętności to pewnie już nie stali by z tarczami. A więcej opcji nie ma. Tak czy owak

Re: PiS w Warszawie rośnie w siłę: ściągnęli radn

lata temu nie miała i nie ma więc on po prostu od początku był nie tam gdzie trzeba. Co innego gdyby odnosił się do problemów Warszawy i poszedł do opozycji. Tu ok ale tego nawet w uzasadnieniu nie poruszył. A co do wiedzą na kogo głosują. Czasem tak czasem nie. On miał raptem +3tys głosów więc nie

Re: "Wkurzawka" - ostra krytyka prezydent Gronkie

Poniekąd tak. Ale jednak wolałbym częściej widzieć panią Prezydent przedstawiającą chociażby sytuację z metrem w tej chwili a nie tylko jak trzeba było się chwalić w czasie euro. Metro mówi, jedno, rzecznik ratusza drugie a rzecznik konsorcjum budującego trzecie jak z tym gdzie będziemy teraz

Re: Kanapa, lodówka, śpiwory. Oburzeni nie dają z

I dobrze. Tak jak miasteczko pod Pałacem Prezydenckim było niedopuszczalne tak i to. Tyle się walczy o jakość przestrzeni publicznej a tu taka wiocha po prostu estetyczna i nawet gdyby wyglądało to lepiej to nie ma na to miejsca w mojej opinii na dłuższą metę. -- Varsovia - Semper invicta

Re: Decydować to można o własnym a nie cudzym...

. Więc koszty ogromne gdyby tak nagle trzeba było wykupić ileś tam działek potrzebnych dla rozwoju miasta. Niestety nie jest to tak proste robić MPZP bo to rodzi ogromne koszta. I tu jest problem oczywiście odpowiednich ustaw bo jakoś w normalnych krajach sobie z tym poradzono ale na dziś to nie takie

"Biedronka na Marszałkowskiej to nie obciach" (początek wątku)

Przede wszystkim ilość banków tam razi to jest podstawa. Gdyby nie to to i czynsz byłby tańszy i wtedy łatwiej o 3-4mniejsze sklepy a tak dobrze, że chociaż jakiś spożywczy wygrał konkurencje na ten lokal. -- Varsovia - Semper invicta, semper heroica.

Re: Jest decyzja. Do przedszkola w zamian za PITy

Tak jasne bo całe 40tys osób na Białołęce wynajmuje już to widzę. A poza tym nie wynajmuj od takich poszukaj innych ale tak może być przez to drożej. Gdyby nie było chętnych na wynajmowanie na czarno to nikt by tego nie oferował. Wina leży po obu stronach. -- Varsovia - Semper invicta, semper