4 wyników w czasie 297 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Ja się bardzo zdenerwowałem!

Ja się aż tak bardzo nie denerwuję. Gdyby PiS spełnił choć część swoich obietnic wyborczych i trzymał się swojego programu sprzed wyborów zamiast wchodzić w dziwne układy z LPR i Samoobroną to nawet nie miałbym nic przeciwko tej partii. A teraz martwi mnie jedynie przyszłość mojego dziecka

Re: Czy karac kierowcow za same promile cz.II

umieszczeni w innych kategoriach. Tak więc twój zachwyt nad tym, jak to mało wypadków spowodowano pod wpływem alkoholu jest chyba przedwczesny. Gdyby te punkty miały podpunkty z wyszczególnieniem, ile osób pijanych brało udział w poszczególnych kategoriach wypadków (chodzi mi oczywiście o kierowców a

Re: Portret tych, ktorzy pomylili miasto ze wsia.

Ja na przykład nie rozumiem, dlaczego jako osoba mieszkająca w mieście mam być gorszy od osoby dojeżdżającej do miasta i narażającej mnie i moją rodzinę na wiele chorób - tak, tak, przecież zanieczyszczając spalinami miasto powodujecie wzrost zachorowalności osób mieszkających w tym mieście

Zdjęcia:

Re: Kwestia granicy

? Ograniczenie prędkości do 50km/h w terenie zabudowanym a kierowcy bez żenady śmigają 80, 100, 120km/h bo uważają, że mając szybki samochód można mieć normy głęboko gdzieś. Tak samo jest u nas z jazdą pod wpływem alkoholu (bądź innych środków odurzających - art.178aKK). Mimo, iż ktoś uchwalił takie