wyszukiwanie zaawansowane
1 531 wyników w czasie 3 344 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

oczywiście, że korzystam

Ja znam topografię miasta i nie dam się nabrać żadnemu cwaniakowi, który pórbowałby mnie wieźć np. Bemowa do Michałowic przez Targówek. Cena też jest ustalona, bo przewóz osób ma taksometry. A podrasować taksometyr może tak samo taksówkarz jak i przewóz osób. Nie byłoby całej sprawy, gdyby

Re: dlaczego milczycie jak cos sie nie podoba?

obiektywne. pisza ze "obsluga niekulturalna".... taaa... a maja porownaie z kulturalna? :) najlatwiej jest napisac ze cos gdzies bylo zle. a moze ludzie boja sie powiedziec ze cos nie jest tak jak byc powinno bo kelner im napluje do zupy :) nadal - najlatwiej jest krytykowac. tyle ze nie

Re: Bordo na Chmielnej

dobrze to zapamiętać. Tak...szalenie lubie dokładnie to połączenie smaku. I moze gratulowac kunsztu w przypadku tego dania nie ma specjalnego sensu...ale pochwalic i podziekowac nalezy. A co do azjatyckosci...ukloncie sie pieknie zwierzchnikom i idzcie szukac madrzejszych ludzi...ofert jest duzo

Zdjęcia:

Re: Skandal! Google obnaza nasze tajne obiekty!

satelity - nasz sojuszniczy przyjaciel napewno zrobilby wiecej bialych plam na naszej mapie. a tak - mamy 1 wybielone miejsce strategiczne -- możliwe są przelewy dowolnych kwot na moje konto

a może by tak referendum?

"Gdyby rzeczywiście ten most dało się zbudować taniej, to na miejscu władz miasta przetarg bym unieważnił. Nawet gdyby na przeprawę trzeba było czekać dłużej - uważa prof. Wojciech Suchorzewski, współautor polityki transportowej miasta." Za ten tekst wywaliłbym tego trutnia z roboty!!! Ile do

Cokolwiek napiszesz będzie użyte przeciwko tobie

Taki nagłówek powinien być nadrukowany na każdym arkuszu. Oraz wskazany stosowny przepis i paragraf, z którego kara będzie wymierzona. A także, dla pozorów praworządności - powinna byc jednoznacznie określona instancja odwoławcza, do której uczeń może się poskarżyć na bezduszność szkolnych

Re: Dziadzio Mojsze...

Podlega ocenie chronienie, usprawiedliwianie dziecinady na maturze (ktorej nikt nie kazal mu pisac; byla to dobrowolna, probna matura, za ktora nawet nie stawia sie ocen do dziennika). A gdyby nauczyciel pisal glupoty w pracy ucznia - to tez bylaby taka wzmocniona obrona?

Re: Oj, kurcze, szkoda

Moja wersja jest taka. Chłopaki poszli na clubbing do jakiegoś branżowego klubu (Utopia, Kokon, Tomba itp.)Tam jeden łoił browar a drugi strzelił jakiegoś trefnego dropsa. Wrócili na chatę i tam nadropsowany złapał kiepskiego tripa. Dlaczego tak twierdzę? Przede wszystkim nie przepisuje się

Re: do trawa_cytrynowa - jestem w szoku

dusiła się w nocy) trzymało ją 2 lekarzy, pielęgniarka i ja (tak się wyrywała), a było to tylko założenie maski, żadnego kłucia, przedtem miała wszystko dokładnie tłumaczone i była przez nas przygotowywana do zabiegu, niestety jak zobaczyła aparaturę nic do niej nie trafiało (miała 4 lata). Miała

Re: GW: Jeszcze długo slalom na Wołoskiej

. Koszt niewielki, czas realizacji krótki, a ludzie na długo zapamiętają (no gdyby uruchomić taką akcję w całej Warszawie, przede wszystkim w ‘wąskich gardłach’). Wracając do Wołoskiej. 1) Mamy grudzień (jeszcze ;-) ). Są więc aż 3 miesiące do początku sezonu budowlanego i co? Nie da

Re: Ten most jest za wąski - nic tu nie pomoże!

A ja jeżdzę tędy codziennie i korek powstaje przede wszystkim na moście. Jeżdzę raz autobusem/ tramwajem a raz samochodem. Gdyby był ten pas przesiadłbym się do tramwaju. Linia tramwajowa powinna być wydzielona od samego Wileńskiego do Bankowego. Można to zrobić za mostem, gdzie tory idą po jednej

1 2 3 4 5 6