wyszukiwanie zaawansowane
1 566 wyników w czasie 1 877 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Pytanie do kierowców autobusów

walczysz z taką postawą, to jesteś donosicielem, a nie po prostu człowiekiem, który dba o swoje życie. Coś tu jest nie tak, i jak zwykle, ZTM takiej krytyki nie jest w stanie przyjąć; gdyby było inaczej, ZTM byłby wdzięczny za takie informacje.

Re: Praga to syf, kiła i mogiła

To miejsce wyklęte, opuszczone przez Boga. Nigdy tak się nie bałam, jak pewnego wieczoru, kiedy musiałam sama przejść ul. Ząbkowską. Była taka piosenka, co ją śpiewaliśmy w podstawówce: "Na ulicy Brzeskiej jest burdel na kółkach..." i ona obrazuje wszystko. Moja ciotka pracowała w Wydziale

Sposób burmistrzów na kryzys: podnoszą opłaty

urodziłam sie w tym kraju !!!! Kraj piękny tylko ludzie pchający sie do władzy to obłudnicy, oszuści, aferowicze pierwszej wody.A co do wody to pływają nieźle !!! z PAXU do ŚMAXU i tak dalej NIGDY TU NIE BEDZIE DOBRZE!!!! TYLKO NA PLECACH ROBOLI JEDZIEMY !!! POLAKU OBUDX SIĘ !!! PIERWSZY MILION

Zdjęcia:

Wielokropek zbyt dużej wagi - nie dał się powiesić

bylo miasto daloby 120 tys, a na remonty i tak niema...... ale z drugiej strony balon podwyzszy wartosc otoczenia i bedzie mozna podwyzszyc czynsze .....

Re: Polskie dzieci już bawią się z Romami. Czas n

taaa, moje dzieci też się "bawiły" z "romami" w parku przy podskarbińskiej... bogu dzięki, że tylko kilka foremek straciły, a nie np. oko. gdyby nie strażnik, który jest na stałe w tym parku, to by mnie chyba i te bachory, i ich bezzębne mamuśki z kiepami w łapskach rozdarły an kawałki za próbę

Czy jesteście przeciw przeciwnko petardom na tydzi (początek wątku)

gdzieś w pobliżu coś wybucha, nawet nie wiadomo gdzie i czy coś nas nie trafi... Już nie wspominając ryzyka, że taki niewychowany szczyl oberwie sobie palec. Ucieszyłbym się, gdyby pani G. zlikwidowała to raz na zawsze;)

Re: Przyklad ekodebilizmu

planach)jak się nie pospieszymy z budową. Lobby zarobi, śmieci się spali a ludziom dalej będzie się pozwalać nie segregować śmieci (i tak wszystko trafi do jednego wora a potem do spalarni).Wygodnictwo i lenistwo naszych władz nie ma granic.

Re: Kim pan jest panie Piwowarski?

odpowiedzialność jeśli łódka nie miała papierów? A jeśli papiery miała, ale mimo to zatonęła, względnie wchodząc do portu staranowała kogoś, wtedy odpowiedzialność bierze już ktoś inny? Kto taki, może właściciel? Zapewne tak, ale co mogłoby stać na przeszkodzie w pociągnięciu go do odpowiedzialności za

Re: Kim pan jest panie Piwowarski?

miroslaw7 napisał: > W żadnym sznujacym się porcie nie pozwolą Ci zacumować jednostki, > która nie ma aktualnych dokumentów żeglugowych. Hmmmm, a jeśli aktualne przepisy stanowią że przedmiotowa jednostka nie musi mieć żadnych dokumentów żeglugowych? Tak jak choćby mój jachcik

ekspert Furgalski jest malo wiarygodny. wiele razy

- lotnisko tak polozone blokuje rozwoj miasta > rozumiem, gdyby chodzilo o to na bemowie, ale okecie ma b. dobra lokalizacje akurat Bemowo jest ciut dalej od centrum, poza tym Bemowo nie posiada tylu linii kolejowych > . nie rozumiem tych imperialistycznych zapedow, zeby budowac

Re: Rowerzysta potrącony na buspasie na Trasie Ła

tom.krakus napisał: > Nie. Błędnie wnioskujesz. Ależ tak. Dobrze wnioskuję. > Do pierwotnego posta załączyłem statystyki > zabitych pieszych. Chodziło mi o to iż pomimo bardzo ryzykownych zachowań, > we Francji ginie 9 osób/jednostkę populacji a u nas 49. > Resztę

Re: Rowerzysta potrącony na buspasie na Trasie Ła

światową jeżeli wjedzie ona w Rosyjską amabasadę? Pojmujesz redukcję do absurdu? > > Bo w Polsce doskonale o tym wiedzą. > Mylisz się. Gdyby wiedzieli, nie dochodziłoby do tylu wypadków. Mylisz się. Wiedzą a i tak giną. Dlaczego we Francji jest odwrotnie? Bo mają autostrady

1 2 3 4 5 6