wyszukiwanie zaawansowane
1 651 wyników w czasie 1 463 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: ale tepak !!!

Nie bardzo mogę się z twoją koncepcją zgodzić. Po pierwsze , gdyby przyjąć takie założenia, to nieustannie burzono by wszystko. Przyjrzyjmy się Rzymowi. Czy to miasto jest we wszystkich jego częściach atrakcyjne? Każdy kto tam chociaż raz był wie, że tak nie jest. A dlaczego mimo tego niczego tam

Ok, ale najpierw odpowiedź na pytania

z placów i skwerów. A przy tym układ ulic i niedostatek miejsc parkingowych jak były tak zostaną. Pod hasłem walki o ład otwiera się kolejną ścieżkę, która ten ład oddaje na łaskę inwestorów. Za dużo pieniądza przewala się przez warszawskie inwestycje. :/

Re: BOJKOT imprezy na Pl. Konstytucji!!!

odśnieżanie ulic!!!!! Poza tym krocie zarobi na tym nie miasto a stacja, która swoją renomę wypracowała sobie na promowaniu disco polo - więc to głupsat powinnien za wszystko zapłacić. Gdyby część tej kasy poszła jeszcze na remont elewacji budynków tu stojących zgodziłabym się na tę imprezę... ale oczywiście

Re: Ja sie zastanawiam nad jednym!!

stało ZOMO. > i pokazac tym cholernym urzednikom ze nie beda w tym miescie robic co chca i nie > mozna tak dla wlasne go widzimisie niszczyc wszelkiej ludzkiej non-profit dzialanosci ktora > w sposob oczywisty promuje miasto i jakies ogolne wartosci????????????????????? Zajrzyj

Ja sie zastanawiam nad jednym!!

Czy my jako spolecznosc tego miasta naprawde musimy wyjsc na ulice zrobic ostra jak w grecji zadyme aby moc wziac sprawy w swoje rece i pokazac tym cholernym urzednikom ze nie beda w tym miescie robic co chca i nie mozna tak dla wlasnego widzimisie niszczyc wszelkiej ludzkiej non

Zdjęcia:

Re: A na co ci tramwaje???

. To mnie bynajmniej nie dziwi. Dziwiłoby mnie raczej, gdyby te zakute w beton i asfalt łby z SISKOMu były zdolne opracować jakikolwiek plan (nawet oderwany od rzeczywistości) dotyczący komunikacji szynowej. Wszak nie tego ich mocodawcy z GDAKA po nich oczekują? > A może antypejsbuk jest autorem

Re: Zbombardowani hałasem - tekst artykułu (2)

temu dostał za nią dość rozsądną kwotę) i uciekł 40 kilometrów od Poznania, na drugą stronę miasta. Ale i tak słyszy F-16. – Tego dźwięku nie da się zapomnieć ani pomylić z niczym innym. Od razu poznaję, kiedy leci F-16, a kiedy inny samolot – przekonuje Edyta Tyrakowska. Z Marlewa

Re: Promocja czynu społecznego?

nastawieniem to już lepiej nie wychylaj się "u nasz" na Targowej>Kijowskiej, bo ci jakiś szmondaczek facjatę po rysuje tak, że rodzona mamuśka cie nie rozpozna. Widać po odzywce, żeś lokator Warszawy z importu i nie bardzo kumasz, na czy polega życie w gromadzie, w mieście - w szczególności takim jak

Szanuj pracę prywatną

odśnieżone. A tak przynajmniej niektóre są odśnieżone, właśnie dzięki pracy prywatnej. I na niektóre możesz nawet wjechać z czysciutkim sumieniem, jako że nie każdy odśnieżone przez siebie miejsce "zajmuje". A gdyby zrezygnować z pracy prywatnej na rzecz tylko i wyłącznie pracy służb publicznych, to nagle

Re: Nie rozumiesz ni w ząb...

i z tym się zgadzam - gdyby każdy odśnieżył 1 miejsce to każdy miałby miejsce do parkowania, ale to, że parking masz przed domem i jako jedyny odśnieżyłeś miejsce parkingowe nie upoważnia Cię do rezerwacji tych 3m2. A odśnieżenie kilku miejsc parkingowych porównałem tylko do dobrej woli

Nie rozumiesz ni w ząb...

będzie to bezpieczniejsze dla sąsiadów i pieszych. Ale znając życie Ty i tak wiesz swoje i nikt Ci do łepetyny nie przemówi...

"Żadne centrum nie pomieści tylu samochodów"

Ciagle ta obrzydliwa komuchowsko-wiejska roszczeniowosc u samochodziarzy. Kupielm sobie to musi byc dla niego miejsce, tyle mnie kosztowal! A nie musi! Gdyby tak myslal kazdy Paryzanin czy Chinczyk to co by sie stalo z ich miastami? Samochow jest dobry poza miastem a nie w jego centrum. Tu lepiej

Re: "Żadne centrum nie pomieści tylu samochodów"

> Gdyby zaparkowały od razu (na przykład na piętrowym parkingu) - ruch > byłby mniejszy!!! Jak jesteś taki statystyk, to wygooglaj sobie teraz hasłełka: induced demand, ukryty popyt. A później spróbuj rozważyć konsekwencje następującego stwierdzenia: Widening roads is like

Re: Sciema,sciema,sciema

Kazdy spoleczny protest poza inwidalistami a podbudowany realiami jest sluszny dla lokalnej spolecznosci. Wszyscy z was podjeli by wielki protest gdyby pod oknami waszych domow zaprojektowano by ekspresowke tak dla draki. Zastanowmy sie, bez wplywow pijarowcow ktorzy nam maca w glowach. Jesli

Re: "ziarnko do ziarnka i..hehe

zbilansowac inwestycje... Krótko mówiąc; z czego zyłby szwagier gdyby pasy na jezdniach były w Polsce malowane tak jak np; w Szwajcarii, raz na dwa bądx nawet trzy lata? Polityka prospołeczna naszego rządu to jeden z priorytetów przeciez a to zobowiazuje.. :-) -- Swan ** Just say no to drug reps

Babyboom w stolicy. Ale nie we wszystkich dziel...

zatem już w tej chwili spłacam zobowiązanie pokoleniowe wobec dzisiejszych emerytów. Dlatego uważam, że gdyby rzeczywiście było tak, że czyiś przychówek zrzucałby się na moją emeryturę w przyszłości to właściwie łaski mi nie robi tak jak ja nie robię obecnym emerytom.

Re: Umyslowo najwyrazniej nie

zachowaniwe jest racjonalne, jednak gdyby wszyscy tak postepowali jak Ty na wyspie takze panowalaby pustka (czytaj brak oferty uslug dla osob starszych). Prezentujesz sposob myslenia free ridera. Tyle, ze jak wszyscy sa free riderami, to nikt nie jest free riderem. Jak to zrozumiesz to moze warto bedzie Ci

1 2 3 4 5 6