wyszukiwanie zaawansowane
1 514 wyników w czasie 1 244 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Gdyby chociaż skutecznie

Dokładnie tak. Nie pamiętam w jaki dzień w roku odnotowuje się najwięcej prób samobójczych, ale wydaje mi się, że jest to kilka dni, może tygodni po Nowym Roku. Wtedy dociera do człowieka, że poprzedni rok był do dupy, a miał być lepszy Ten właśnie rozpoczęty też pewnie będzie do kitu. Do tego

Gdyby chociaż skutecznie

to może to zamieszanie byłoby coś warte. A tak - ani nie osiągnął tego co chciał, a jeszcze innym utrudnił życie. Naprawdę są lepsze sposoby na odebranie sobie życia (skoro już ktoś powziął taką decyzję). No ale z drugiej strony, może to był impuls: skok w ostatniej chwili, spontaniczny. Zresztą

Warszawiacy w kolejkach: złość, kłótnie, nienawiść

koszmarne generalizowanie i ustawianie wszystkich w jednym rzędzie z napisem "Warszawiacy". Dziwię się też, że opisał Pan akurat Warszawę a nie inne miasta w naszym kraju. Gdyby Pan to zrobił, to gwarantuję, że znalazły Pan w tych miastach to samo co u nas. Wszystkiego najlepszego, Panie redaktorze, i

Wyjście z metra owinięte taśmą. "Bo ludzie nisz...

Na stacji Centrum perony są osobne, więc nie ma znaczenia że przyjechały jednocześnie dwa pociągi. I tak wystarcza jeden pociąg żeby do bramek ustawiła się gigantyczna kolejka. Ja w szczycie oceniałbym opóźnienie z tego wynikłe na przynajmniej 2 minuty, zwłaszcza gdy jakiś półinteligent zablokuje

Zdjęcia:

Re: Co za tajemnica???! Stadion powstal za nasze!

chleb i igrzyska na glupie ludziska... tylko ten chleb, cholera, drozeje... wszystko drozeje a wyplaty takie same... a gdyby tak... zalozyc jakis zwiazek i wprowadzic demokratyczne wybory... zalozyc partie narodowej solidarnosci ... ludzie by poparli to

W Warszawie nie ma smacznego jedzenia. Same sie...

Byłoby zdecydowanie więcej rodzinnych i tańszych a dobrych knajpek gdyby ceny najmu nie były tak duże. Ostatnio byłam w Krakowie, za szarlotkę i kawę zaplaciłam 6 zł. Kawa w podrzędnym barku na świętkokrzyskiej kosztuje od 8 do 10 zł. Ale w Krakowie nie muszą płacić tak wysokich czynszów. W

Re: Ciekawe, nikt nie pomyśli o tej biednej kobie

. Zachowanie ochroniarza naganne - ale tylko ze wzgl na brak profesjonalizmu, a nie ze wzgl na powiadomienie organów o swoich podejrzeniach. Mało kto zdaje sobie sprawę, że pedofile potrafią się świetnie maskować, a swoje ofiary wykorzystują w tak wyrafinowany sposób, ze otoczenie nie jest w stanie tego

Re: Ciekawe, nikt nie pomyśli o tej biednej kobie

"naturystyczne" - też niby artystyczne Ogólnie w popularnych mediach podejście do tematu pedofilii jest delikatnie mówiąc nierzetelne. Liczy się tania sensacja, gra na emocjach odbiorców i żerowanie na niskich instynktach, tak więc do takich wiadomości podchodzić należy z dużą rezerwą.

Re: Warszawska firma przerobi włosy Villas na dia

To może zrobią z niej cyrkonie ;) A tak bez żartów to nawet gdyby to były włosy to byłoby z nich za mało popiołu, węgla, aby otrzymać diament. Potrzebny jest do tego cały nieboszczyk. Ech kicz dalej straszy i budzi absmak. Kompletny brak dobrego taktu i szczyt bezguścia.

Co wolno na Facebooku? Pracodawcy szpiegują nas...

co pisze pan antropolog, że nie da się oddzielić życia prywatnego od pracy. Da się. Da się mając konto na portalach społecznościowych. Jeśli ktoś nie umie korzystać z funkcji tak zwanych kręgów znajomych można np. zbierać znajomych z pracy na koncie na goldenline, a znajomych z życia prywatnego na

Ślizgawka z pleksi na plaży. Fajne czy okropne?

To co jest pokazane na zdjeciach wyglada zalosnie .. to prawie ledwo wyglada .. :-0 pare butelek napelnione woda i sklejone tasma - wiatraki?? Na miejscu okolicznych mieszkancow zabralabym te smieci i wyrzucila do odpowiednich koszy.. gdyby jacys 'artysci' postawili mi taki szit z kilkunastu

Antysemicki plakat stolicy. Ratusz: takie były ...

Może mam tak słaby wzrok, ale żadnych jarmułek i gwiazd Dawida na tych szczurach nie widzę. Zdanie o "zalewie żydowskim" faktycznie jest. Niezbyt fortunna publikacja trzeba przyznać, ale inna sprawa, że gdyby chodziło o plakat antyrosyjski czy antyniemiecki (a były przed wojną i takie) to nikt by

Antysemicki plakat stolicy. Ratusz: takie były ...

Parę postów powyżej napisałem: ....Taka była II RP - antysemicka, ksenofobiczna i nietolerancyjna. Otóż poprawiam się: tak jest w dalszym ciągu. Dowodem na to są nawet wpisy pod tym wątkiem - seta, filut z pragi, cezaratko - to kliniczne wręcz przykłady bezmyślnego, kołtuńskiego i obrzydliwego

1 2 3 4 5 6