wyszukiwanie zaawansowane
275 wyników w czasie 331 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: 1,5 - metrowe SPA poddaszowe:)

Ja bym zrezygnowała z umywalki, skoro co do zasady to pomieszczenie jest zbędne, to nie widzę potrzeby posiadania i umywalki i wanny. Co innego, gdyby zamiast wanny była toaleta...:) A tak, to od wielkiego dzwonu łapki można umyć i pod baterią wannową. Kamyczki obok wanny mi się nawet podobają

Re: Okna

dodam ze na zadnych przesądach i feng sz cos tam sie nie znam, jedynie kieruje sie wygodą i estetyką- po prostu tak jak jest z regałem jest fajnie, natomiast gdyby w jakis sposób komputer i monitor stacjonarny mialy podzielic tą przestrzen to było by szkoda. dawaj kompy do gory a dół traktuj

Re: Okna

dosyć zabawy w palenie (w obecnym mieszkaniu mamy i już nas to przestało cieszyć:), aczkolwiek zostawiliśmy sobie komin (ściana przy schodach), tak na wszelki wypadek, gdyby nam się odwidziało... Wrysowałam biurko w dwóch wersjach. Najchętniej zrobiłabym schowek za regałem i biurko - jak to ja

Re: Kuchnia

, kto nigdy drewna nie widział. Że panele sztuczne? mniej więcej tak samo sztuczne jak lakier na mozaice, a przynajmniej ładnie wyglądają.

Zdjęcia:

Re: salon totalna beznadzieja

gwiazdka1977 napisała: > także myślałam o turkusie tylko nie jestem pewna czy rozweseli ten pokój czy n > ie lepszy > bedzie pomarańcz > a dywan w kolorze czy raczej jakis szary?? ojej, tylko nie pomarańcz!!! W ogóle może nic kontrastowego i wściekłego. Myślę, że

Re: dziewczynkowo :-)

ta na zdjeciu stoja z tylu dwie - kilka razy zabieralam sie za ich przestawianie, ale w rezultacie zawsze i tak ladowaly na tej scianie, bo tam, obok siebie wygladaja chyba najlepiej :-), no ale gdyby ktos mial jakis ciekawy pomysl, to ja chetnie z meblami po pokoju jeszcze pojezdze. nie

dziewczynkowo :-) (początek wątku)

nie chcac za bardzo wcinac sie w cudzy watek, odpowiem juz w tym :-) Anko - biurko starawe, kupione w jakims sklepie ze wszystkim - dla 6-latki jest akurat - z boku ma wysuwany blacik, gdyby malej braklo miejsca; Tak naprawde szukalam czegos dla dwoch dziewczynek - w tym rogu pasowaloby mi

Re: poduchy

womysiu, mnie osobiscie podoba się ten obraz, lubię takie co w sumie nic konkretnego nie przedstawiają:) Natomiast problem może być z moim mężem, który zaraz stwierdzi ze mi takie coś w 5 minut namaluje hehe. Oczywiście gdyby tak było to już bym miała cale sciany zapełnione. Jaki jest jego

Re: Moje mieszkanko-proszę o rady jaki kolor mebl

Tak swoją drogą to mam świadomość, że Murzyn nie dłubał tych masek specjalnie na mój przyjazd, ani Kolumbijka nie tkała gobelinu by sprawić mi osobistą przyjemność LOL. Robili to po to, żeby mieć dać co jeść swoim rodzinom. Komu przeszkadza kupowanie 150 466 wazonu w Ikea, czy 546 egg'a

Re: Lampa stara i nowa.

a tak jest bo większość ludzi zarabia po 1500zł i na 4 osobową rodzinę mają około 3500zł miesięcznie. Taka jest szara rzeczywistość! I stąd popularność szmateksów , giełd i pchlich targów. Gdyby super lampa kosztowała 200zł to uwierz mi ludzie by się o nią zabijali. Czasem widze tu wasze

Re: Duży pokój xixx.

fajna formę. Gdyby to była lampa z mebli Agata czy BRW z tym samym wyglądem, kupiłabym tak samo chętnie a pewnie nawet chętniej bo taniej :-)

Re: Ściana płaczu

jednak nigdy nie uzyskałam odpowiedzi na zadane pytanie! Mam wrażenie, że pojawiasz się tylko w celu wyrażenia, oczywiście niepochlebnej opinii, na temat tego, co już jest. Rozumiem, że tak jest prościej. Jeśli więc jakimś cudem masz pomysł na zagospodarowanie tej ściany, to wątek jest wciąż

Ściana płaczu

Utknęłam ... po raz kolejny. Miałam wizję pokoju, dostałam wiele rad, pojawiły się projekty .. niestety w praktyce wszystko wygląda zupełnie od czapy. Gdyby ten pokój był metr szerszy .... Szafa stanęła na wprost wejścia, tak jest najbardziej optymalnie. Drzwi lustrzane, więc zlewają się

Re: po(d)rzucona

ta propozycja z różem i fioletem to taka lużna niewiążąca. ja tez jestem przerażona, bo nie wiem co dalej z tą kuchnia zrobić. gdyby chociaż jakieś malusińkie postępy były, a tu nic żadnej weny, pomysłu, planu. obiecane zdjęcie blatu będe robic jutro by dzis było już za ciemno. zazdrostki nie

kuchnia po zmianach

taborety, a tak nie wiem co zrobić. obecna podłoga też mi tam niepasuje tylko nie umiem wybrać innej,która przemawiałaby do mnie w 100% i która pasowałaby zarówno do kuchni jak i przedpokoju. życze miłego oglądania :D

1 2 3 4 5 6