wyszukiwanie zaawansowane
639 wyników w czasie 241 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Matki faworyzuja corki.

,wszyscy wszystkich znaja.Zdolniejsi wyjada ewentualnie na studia a dla reszty jest dead end job in local supermaket,albo cos podobnego. Jak my przyjezdzamy tam z miasta,to jestesmy z miejsca celebrities. > Caly ich system jest tak zbudowany aby ci tzw. najlepsi szli do gory To prawda,ze system bardzo

Re: Nagi ojciec z córkami w saunie

starszej córki-obie sa małe(10lat to nie jest wiek dojrzewania,ale są wyjątki). Myślę że ma coś na sumieniu,skoro tak po prostu wskoczył im do łóżka tego samego dnia i unikał tematu. Ja np nie odważyłbym się na taki krok,a gdyby już(np nieświadom-po alkoholu-coć to i tak abstrakcja),jako znawca

Re: Nagi ojciec z córkami w saunie

Faktycznie jest to dziwne i trochę nie przemyślane zachowanie ze strony męża. Inaczej wygladałaby sprawa gdyby wcześniej dzieci były przyzwyczajane do nagości taty, a skoro podobne sytuacje nie miały miejsca...nie dziwie się, że taka właśnie była reakcja dzieci. Powinnaś wyjaśnić to z mężem jak

Re: Czochrające się dziecko....

jakieś doświadczenie, postawiłabym przede wszystkim na cierpliwość i tłumaczenie. Pewnie tak próbowałaś i sie nie dało. To pociesz się, że WYROŚNIE z takich zachowań. Przy którymś z kolei Twoim tłumaczeniu coś dotrze do Małego, a może w końcu mu się znudzi. Jeśli na tym forum pojawi się verdana

Zdjęcia:

Czy 14 i 16latek moga zostawac sami w domu??? (początek wątku)

Podczas gdy matka wyjezdza do Niemca i zostaje tam 3dni !!! Co o tym myślicie- czy powinnam ten fakt zgłosic na Policje? Bo tak wlasnie zrobilam a pani policjantka powiedzila ze chlopcy sa duzi i ze gdyby sie cos im dzialo to sami zadzwonia pod 997 !!!

Re: Mundurki w gimnazjum - tu nie chodzi o podzia

, gdyby było kilka fasonów do wyboru :) Ale wiadomo, > że w naszym państewku to raczej niemożliwe. No tak. Mundurki by chciała, ale noskiem kręci :) Pisałem o tym wczoraj: "nie potrzeba wcale sztywnych mundurków w nieciekawych kolorach, tylko bawełniane T- shirty z logiem szkoły, kilka kolorów

Re: Mundurki w gimnazjum - tu nie chodzi o podzia

? Np. fason nie taki albo kolory nie takie? Nom dlatego ideałem byłoby, gdyby było kilka fasonów do wyboru :) Ale wiadomo, że w naszym państewku to raczej niemożliwe. > Nie wiadomo co będzie dalej. Gdybyś widziała moją Młodą jak miała 8-10 lat, to > byś powiedziała, że wyrośnie z niej

Re: To ktora jest wreszcie genialna? Lyzwy.

da sie juz za wiele osiagnac. > A to że ktoś osiąga b.dobre wyniki w nauce > albo szybko ucy się jeździć na łyżwach nie jest oznaką genialności. Monika pierwszy raz zalozyla lyzwy i jezdzila z rekami w kieszeniach tak szybko jak wszyscy i widze,ze jezdzi lepiej od Macka. Wlasnie

Dyrektor wezwal Monike.

No i konsternacja na twarzach dzieciakow sie zarysowala. Okazalo sie,ze sprawa byla bardziej banalna niz sie komukolwiek wydawalo. Byl taki projekt w szkole pt:"Principal for a day" i kazdy dzieciak robil jakies rysowanki i opisywal ,co by zrobil,gdyby byl dyrektorem szkoly przez ten jeden

Re: Czy matki faworyzują synów?

opowiadał mi że chodził do domów niektórych koleżanek tak naprawdę ze względu na ich matki... :) Skąd się wzięło powszechne i denerwujące przekonanie, że "córeczki są tatusia a > synkowie mamusi"? Mając syna i córkę słyszę je regularnie... Nie wiem czy to prawda. U nas chyba ja często wypraszam u

Re: Piekło z własnego wyboru:(

Problem właśnie tkwi we mnie.Mąż doskonale zajmuje się córką,choć dużo pracuje pomaga mi jak może.Wieczorkiem to on ją kompie i usypia,a odkąd jestem w ciąży to on wstaje do niej.Wiem,że mogłabym wyjść,i bardzo chce,ale zaraz jak mine próg to żal mi i męża(bo niedość że i tak mało czasu

Re: Piekło z własnego wyboru:(

Problem właśnie tkwi we mnie.Mąż doskonale zajmuje się córką,choć dużo pracuje pomaga mi jak może.Wieczorkiem to on ją kompie i usypia,a odkąd jestem w ciąży to on wstaje do niej.Wiem,że mogłabym wyjść,i bardzo chce,ale zaraz jak mine próg to żal mi i męża(bo niedość że i tak mało czasu

Re: leworęczna

wychodzi, że my nie potrafilibyśmy, tak pięknie, jak on, rysować lewą ręką, a on z kolei prawą. I to dla niego jest po prostu jak najbardziej naturalne i normalne. Moi teściowie nieśmiało próbowali sugerować, że może byłoby lepiej, gdyby spróbować go przestawić, bo byłoby mu łatwiej, ale

Re: Podawanie leków - przemoc

z istotą zabiegu . Bardzo dobrym pomysłem jest organizacja teatrzyku kukiełkowego i przedstawienie dziecku całej scenki rodzajowej . Tak by dziecko zauważyło że gdy bohater nie daje sobie zakroplic oczka nadal bardzo choruje , a gdy bohater grzecznie uczestniczy w zabiegu zdrowieje i otrzymuje

1 2 3 4 5 6