wyszukiwanie zaawansowane
630 wyników w czasie 370 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: 10 latka robi na złość

. Co do butelki z kaszką ...już zadziałało,właśnie dzisiaj. Jakoś tak w rozmowie wyszedł temat jej ostatniego zachowania i to ona go wywołała. Powiedziałam jej ,że jest już duża i wierzę,że bedzie myślała o tym co robi nie tylko w domu ale też w szkole.Przyznałam,że gdybym uważała ją za

Re: Seks nastolatków

wchodziła, mówiła, że za brudno i nie chce się denerwować. O sytuacji rzecz jasna wiedziała cała liczna rodzina, a każdy, poczynając od dzieci, a kończąc na leciwych dziadkach, reagował tak samo (wywracał oczami i machał ręką) Jakoś po roku dziewczyna (a głupia nie była) zdała ostatni egzamin w

Re: Seks nastolatków

. jezeli zwierzala sie matce, to prawdopodobnie chlopak byl przez matke akceptowany, a zwiazek szczery i szczesliwy (gdyby chodzilo o jakas patologie, raczej by sie z tym ukrywala). > zamiast wspolnie wybierac srodek > antykoncepcyjny, zaproponowalas moze przelozenie daty na pozniejsze lata

Jestem już, stęskniłyście się za mną?! :DDD (początek wątku)

gustownych krwiaków na obojczyku, cycku lewym i na brzuchu. Fotek Wam oszczędzę dokumentujących to. Nasze autko (a tak kuźwa go lubiłam!!!) tak wyglądał cały...

Zdjęcia:

Re: Czemu odebralas to negatywnie?

Mysle, ze dziewczyna sie nie zastanowila nad tym jak przekazala wiadomosc. Moze gdyby najpierw pomyslala, a pozniej powiedziala, to wydzwiek bylby inny. Mimo to, nie bylabym az tak wrazliwa na takie wypowuedzi, bo wiekszosc z nas sie czasem jakis nietaktem popisze i nawet o tym nie

annamarianna1

A co ci tak forum przeszkadza? Byłąbyś w lepszym nastroju, gdyby wypowiadające się tu osoby pisały o dziewczynie same najgorsze rzeczy, a mamusię synusia głaskały po główce? Jak tak, to sobie poszukaj TWA ... towarzystwa wzajemnej adoracji. Zaletą forum i osób na nim występujących jest

Re: no wiesz....

się zawali to co? Gorzej będziesz miała? Przynajmniej co zarobisz to będzie Twoje a nie tak jak teraz że w cenie litra ropy 4.10 zł masz 2,31 zł. haraczu na system. Policz sobie swój miesięczny zarobek brutto, odejmnij netto i do tego dodaj pozostałe podatki które płacisz kupując choćby

Re: witajcie!

jestem zadziwiona tym jak dobrze czuję się fizycznie (teraz miałam tak jak poprzednio cc), jakbym w ogóle nie miała za sobą ciązy i porodu. Psychicznie jest nieco gorzej ale ufam, że to wkrótce minie. A żeby nie było tak różowo, to jestem przerażona tym, że niedługo zostanę z ta dwójką SAMA. Już

Re: Poważne problemy, dziwne objawy - prosze o od

A czy ja napisałam, ze nie wiem? Nie, nie korzysta z nocnika. Ale gdyby takie badanie moczu (test domowy) nie było możliwe, to taki tes wogóle by nie istniał. Badania krwi jest łatwejsze - wykonać je można w szpitalu.

Re: Szczepionki skojarzone???

/skierowanie od neurologa. gdyby odpukać kiedyś cię do eurologa ktos skierował, a jeszcze nie skończycie cyklu szczepień, mozesz o tym pamietac jeśli chodzi o argument jedno ukłucie vs. ileś- moim zdaniem jest to żerowanie na wrażliwym sercu matki, dzieć przy jednym dodatkowym wkłuciu aż tak bardzo nie

Re: Przyłapani na seksie-dziecko małe

problemem. Gorzej by było, gdyby nigdy Was nie widziała tulących się, i nagle "przyłapała" by Was na seksie. Wtedy na pewno rozientowałaby się, że jest coś nie tak, pewno pomyślałaby, że tatuś robi krzywdę mamusi, bo mamusia jęczy:) Najlepiej w podobnych sytuacjach udawać, że nic a nic się nie stało

Re: Przyłapani na seksie-dziecko małe

łóżeczka,fakt zdarza jej sie "wedrowac" po lozku ale zawsze tak do polowy.Boki lozka obkladam poduszkami.Corka spi z nami w lozku od zawsze,w lozeczku przespala moze z kilka nocy jak byla mniejsza.Uklad ten nam nie przeszkadza.Zadne z nas(maz i ja) nie mielismy "pieknego" dziecinstwa,tak wiec staramy

1 2 3 4 5 6