wyszukiwanie zaawansowane
353 wyników w czasie 354 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Co to za słowo "tacierzyństwo"?

mruwa9 napisała: > Szlag by mnie trafil, gdyby szef mojego meza mial do niego pretensje, ze musi o > dbierac dziecko z przedszkola czy isc z dzieckiem do lekarza. Niedoczekanie. I co byś zrobiła gdyby tak się stało? Wygarniesz temu szefowi czy zmyjesz głowę swojemu pantoflarzowi tak

Re: Drugie dziecko - krzywda pierwszemu??

Oczywiście, że to wyłacznie MY SAMI zdecydujemy jak bedzie (to znaczy może sie jeszcze ewentualnie samo zaplanować :D). Tak samo nie brałabym całkiem na serio, gdyby moje dziecko mówiło codziennie że chce brata lub siostre, bo to też troche durne. Zwarcam uwage na syna, bo on nie należy do

Re: Drugie dziecko - krzywda pierwszemu??

znane są Wam takie sytuacje :) lub zdziwienie niektórych osób, że przecież teraz jest tyle możliwości się zabezpieczyć a nie tak robić dziecko jedno po drugim, Teraz też jest ciężko ale, dzieciaki sa takie kochane. Jak to przeczytałam co napisałam to zabrzmiało strasznie, ale sa też i miłe

Re: Jak poznac czy dziecko jest GENialne?

dyscypliny i to wlanie rozni Wozniaka od Steva Jobs,Paula Allena czy B.Gatesa. > Właśnie ten dryl jest i w Chińczykach i w Niemcach nieznośny. Dla jednych jest nieznosny a dla innych godny nasladowania,zalezy co chcesz osiagnac. > Każdy normalny kraj byłby potęgą, gdyby mu tak pomagano jak

Re: Jak poznac czy dziecko jest GENialne?

.ja wymyslilam ze > fajnie bylo by gdyby byl termometr ktory kladziesz kolo dziecka w wozku na > dworze i mierzy temperature ciala dziecka,ale nie opracowalam i nie WYKONALAM > wiec geniuszem nie jestem ;)...hm a moze sa juz takie termometry ?w kazdym razie > sie nie spotkalam z czyms takim

Zdjęcia:

Re: pseudorodzice

dziecka. Nie jest tak, że nikt nie powinien mieć dziecka, bo nikt nie ma odpowiednich warunków. Natomiast uważam, że człowiek odpowiedzialny powołuje dzieci na świat nie dla własnej zachcianki, ale wtedy, gdy czuje się na siłach podjać obowiązek ich wychowania. Zatem podejmując decyzję o powolaniu na

Re: pseudorodzice

do życia. A to wcale nie oznacza sprzątania pyłu spod nóg, raczej wrecz przeciwnie. Rodzice powinni starać się wychować dziecko nie tak, by było szczęśliwe, czy raczej zadowolone, tu i teraz (chociaż nie jest źle, jeśli jest), ale tak, by mogło być szczęśliwe także wtedy, gdy rodzicow już np. nie

Re: prawie 7-mczne dziecko nie siedzi

Witam, Ja tylko dołączę się do tego co napisały mamy i uspokoję Panią – maluszek ma jeszcze czas. Wszystko jest ok. Ważne jest tak jak to już napisała jedna z mam aby nie sadzać dziecka na siłę. Ono samo sobie z tym poradzi, wymyśli sobie sposób jak się to robić :) Można wykonywać drobne

Re: Pięciolatka i problemy w szkole

jedna pieciolatka. Ma duzo na glowie i tak dalej i lepiej by bylo, zeby corka wykorzystywala swoj temperament do pomocy innym. Cos w tym stylu. Cora traktuje doroslych w sposob olewacki, bez szacunku- a to juz fajne nie jest. Poza tym, gdyby nauczycielka nie zwracala uwagi na corke i nie stawiala

Re: Złośliwa dwulatka? Inny rodzaj buntu

zabawkami Bada ich właściwości lotne > * dziadek ma na stole przygotowane w kubeczku lekarstwa do zażycia, oczywiście > siedzi obok, ona podbiega i wyrzuca lekarstwa na ziemię To i tak lepiej niż gdyby te lekarstwa zjadła > > > Dlaczego jest taka złośliwa i jak z nią

Re: Jak sobie radzicie z bakuganami i innym badzi

> Cóż, to oznacza, ze można kupowac tylko towary luksusowe, w sklepach, ktore nie > pracują w niedzielę, z fabryk, ktore punktualnie i przyzwoicie pracą swoim pr > acownikom 1. Znowu fałszywa alternatywa; "wszystko lub nic". Dzieciom też tak przedstawiasz problemy? Albo jesteś

Gdyby dyskusja była na Facebook'u...

...kliknęłabym "Lubię to" :) Dawno się tak nie uśmiałam. Ja sobie z Bakuganami pod tym względem wcale nie radzę... :( A w temacie - mieliśmy etap Bakugan/Pokemon/Gogos/Ben 10/i milion innych. Przy obu synach w różnej kolejności, ale występowały wszystkie. Walczyłam czynnie z pierwszymi

posyłać do przedszkola czy zostawić w domu... (początek wątku)

, czy jej zachowanie wiązać z narodzeniem brata, czy to raczej skutek bycia do tej pory jedynaczką (a tu pani nie poświęca czasu tylko jej). Może mniej bym przeżywała jej zachowanie, gdyby zawsze taka była. Ale mnie się kraje serce, gdy widzę ją taką bez emocji, jakby szła tam za karę. Gdzie jest

Bajki terapeutyczne: o roztargnieniu?.. istnieje? (początek wątku)

:-) Czy istnieje jakaś bajka o roztargnieniu? Od pewnego czasu dziecko (teraz 5letnie) do niedawna pamietające o wszystkim, niemal chodzący przypominacz - zrobiło się strasznie roztargnione. Gdyby nie zwracanie uwagi - z przedszkola wyszłaby w kapciach, tak jak stoi dopiero na dworze zorientowała się, że

1 2 3 4 5 6