wyszukiwanie zaawansowane
32 wyników w czasie 321 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Arogancki nastolatek

zdecydował. W dodatku w domu masz udawać, ze Ci się podoba, a ktoś, kogo słabo znasz, wymaga, abyś się mu podporządkowała. No i nie ma taryfy ulgowej - masz robić wszystko tak, jak wcześniej, sprzątać, pracować itd. Zastanów się, czy nawet gdyby Ci się w nowym miejscu raczej podobało, nie czułabyś się

Arogancki nastolatek (początek wątku)

potrzebami innych tak samo jak chce żeby liczono się z jego. Są przeprosiny a potem....niestety znów jest to samo. Nie wiem, już czy sama coś źle robię jako matka. Nagradzam za dobre zachowanie, kara jest za złe. Jest też oczywiście tata, który od 3 roku życia syna pracuje na kontraktach i dopiero teraz

Re: problemy z rodzenstwem

. na lodówce czy w pokoju dziecięcym. Dobrze by było gdyby mogła Pani rozplanować swój dzień tak, aby każdego wieczoru mieć czas na zabawę z dziećmi. Wtedy mogłaby Pani podzielić ten czas na wspólną zabawę, oraz zabawę indywidualną. Podczas wspólnej zabawy niech powtarza Pani słowa "moje" i "twoje

Re: 5 letnia córka przeklina

". Miałam pluszowego liska, wzięłam go i zaczęłam opowieść: lisku jesteś zas.., twoja mamusia jest..., twój tatuś jest... i tak w kółko. Nikt mi nic nie mówił, po jakimś czasie nasyciłam się słowem i przestałam go używać. -- Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy. Pół wieku

Zdjęcia:

Re: Starszy (20 m-cy) bije mnie i młodszego (2 m-

porozmawiać z synkiem wtedy kiedy będzie głodny. Powiedzieć mu, że braciszek jest jeszcze za mały aby powiedzieć "mamo chce jeść", dlatego płacze. Wtedy musi Pani mu poświęcić trochę czasu i nakarmić go. Zapytać jakby się czuł gdyby prosił o kanapkę, a Pani nie mogłaby mu jej dać przez dłuższy czas. Może Pani

Re: blw 7 miesięcy zaczynam, kto dołączy?:)

synek się nie najada. Spadł na siatce centylowej, poza tym widzę, że mam mniej pokarmu - często synek szybko opróżnia obie piersi i nadal chce, a tu nie leci :/ Wtedy on płacze, szarpie cycka itd. Boję się, że jak tak dalej pójdzie to będę musiała go dokarmiać mm, czego w ogóle nie planowałam (pokarmu

RB i teściowa (początek wątku)

, gdy mała nie zdąży się rozpłakać, a widzę, że jest coś nie tak. Za każdym razem słyszę, że nie powinnam nosić jej na rękach. Dodatkowo córeczka śpi z nami w dostawce po mojej stronie łóżka. Boję się, gdy zacznę wprowadzać jej pokarmy, że zechce jej dawać słone lub słodzone posiłki. Boję się, gdy

Re: jak przerwac ich zwiazek

twojabogini napisała: > Nie przerywać. Dziewczynka ma 15 lat i i tak zrobi to co będzie chciała. Warto > natomiast z nią porozmawiać i ustalić reguły. Zaprosić ja i jej chłopaka do dom > u - maja prawo spotykać się w normalnych warunkach - to także jej dom. Nie-to nie jest

Re: jak przerwac ich zwiazek

Nie przerywać. Dziewczynka ma 15 lat i i tak zrobi to co będzie chciała. Warto natomiast z nią porozmawiać i ustalić reguły. Zaprosić ja i jej chłopaka do domu - maja prawo spotykać się w normalnych warunkach - to także jej dom. Jeśli chłopak nie będzie się odpowiednio zachowywał - to dziewczynce

Re: to nie tak, ze sie wie...

okolo 18 miesiecy ( nie p amietam dokladnie ). Baaardzo szybko nudza ja bajki ,a gdyby ich nie bylo tez było by ok. Woli filmy np przyrodnicze, oparte na faktach , bardzo wiele zapamietuje z nich. Puzzle bardzo szyko ja nudza, z reszta jak i inne zabawki . Pani w przedszkolu mowi ze niewykluczone ze

Re: dziecko a telewizja

włącza (głównie zmienia płyty dvd w odtwarzaczu) i wyłącza, gdy się jej znudzi to uznaję, że nie ma co rwać włosów z głowy. Pewnie z czasem sama się znudzi, tak jak się znudziło rodzicom. Gdyby nie babcia mieszkająca z nami, w ogóle nie mielibyśmy telewizora i dziecko filmy oglądałoby na komputerze, ot i

Re: Jak rozmawiać z 6-7 latką?

Myślę ,że skoro przychodzi i mówi że nie powie, to tak naprawdę chce Ci powiedzieć. Gdyby było inaczej to nie wspomniałaby Ci ani słowa o tym że zrobiła coś złego. Mówiąc " nie powiem Ci co złego zrobiłam" zaczepia Cię i zachęca do kontynuowania rozmowy. Owszem są sytuacje kiedy dzieci wolą nie

1 2 3