wyszukiwanie zaawansowane
6 wyników w czasie 160 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Kogo trudniej/latwiej wychowac? Syn czy corka

no_easy_way_out napisał: > >W sytuacji opisanej idę do szkoły i pytam, dlaczego łobuz Zdzisiek jest be > zkarny i że ma odkupić kredki. > > OK, a synowi co mowisz? Ze co ma zrobic? - że ma unikać Zdziska jak zarazy, albo lać go pierwszy. > Ze gdyby znow tak

Re: Kogo trudniej/latwiej wychowac? Syn czy corka

>W sytuacji opisanej idę do szkoły i pytam, dlaczego łobuz Zdzisiek jest bezkarny i że ma odkupić kredki. OK, a synowi co mowisz? Ze co ma zrobic? Ze gdyby znow tak sie wydarzylo, to jak ma zareagowac? Dziewczynka wciaz wini jego za polamane kredki, czy moze cos tam jeszcze. Co on ma jej

Re: Phi

pierwszy krok do rywalizowania, zazdrości. Pisze Pani, że traktuje obu synów tak samo i nie porównuje. To dobry początek. Trzeba też zwrócić uwagę , że niewymienienie kogoś w zdaniu (np. Adam wyrośnie na mądrego chłopca) także może być początkiem rywalizacji. Drugie dziecko pomyśli "no tak, a ja jestem

Re: Sposób na dwulatka

, możesz je nazwać: jesteś smutna, że zabawa już skończona? U nas pomagało fantazjowanie: np chciałbyś tu zostać cały dzień? Synek mówił "taaak!". A ja: ale byłoby fajnie, gdybyś tak mógł, prawda, gdyby nie trzeba było wracać do domu i gotować kolacji. A potem całą noc też? - Synek mówił mniej pewnie, z

Zdjęcia:

Re: Pyskowanie

gdyby rozmowa potoczyła się inaczej. Pozwólcie sobie zrozumieć się nawzajem. Staraj się chwalić dziecko za to, gdy wykonuje swoje obowiązki. Czasem przyznaj racje pociesze i pozwól by stało się tak, jak sobie życzy. I koniecznie znajdź chwilę i pomyśl nieco dłużej o tym, co się wydarzyło ale już w

Re: Przerażająco agresywny 6 latek !!!

Witam, Po pierwsze proszę się udać do psychologa po pomoc, bo agresja może być problemem, z którym Pani nie poradzi sobie sama. Musieli Państwo nie reagować na niestosowne zachowanie syna gdy był młodszy i teraz nadal chce mieć nad wszystkim władzę i wszystkim rządzić. Niestety tak szybko nie