wyszukiwanie zaawansowane
292 wyników w czasie 234 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Nawet gdyby

blekott napisała: > Gdyby przetrzymywał te upośledzone dzieci w mieszkaniu, pobierając kasę, ktoś b > y się zainteresował. Bardziej dziwi mnie brak krytycyzmu dziennikarzy Gazety, ż > eby tak chociaż 5 minut spędzić z wujkiem Google przed wypuszczeniem tego do dr > uku

Re: Nawet gdyby

Gdyby przetrzymywał te upośledzone dzieci w mieszkaniu, pobierając kasę, ktoś by się zainteresował. Bardziej dziwi mnie brak krytycyzmu dziennikarzy Gazety, żeby tak chociaż 5 minut spędzić z wujkiem Google przed wypuszczeniem tego do druku? Średnio rozgarnięty czytelnik widzi, że coś jest nie tak

Matka z wózkiem

Wiele lat temu spedzilam kilka miesiecy w szpitalu ortopedycznym i dokonalam tam odkrycia, ze osoby na wozkach to zupelnie normalni ludzie. Nawet jezeli w majac 12 lat przeszli juz kilkadziesiat operacji. Nie widze powodu, dla ktorego nie mogliby miec dzieci i zyc tak, jak chca. Gdyby

Re: Gdyby mizogini i nawiedzone matki-Polki nie

Przez eony lat kobiety rodziły dzieci nie dlatego, że im wmówiono, że warto, ty > lko że cipka swędziała, a środków antykoncepcyjnych nie było. Tak to ewolucja u > rządziła! I przez tyle samo lat kobiety jedne noworodki wychowywały, a ine noworodki porzucały, wyrzucały w lasach

Re: Gdyby mizogini i nawiedzone matki-Polki nie

tragiczne. Odwróciłaś "kota do góry ogonem" moja droga. Przez eony lat kobiety rodziły dzieci nie dlatego, że im wmówiono, że warto, tylko że cipka swędziała, a środków antykoncepcyjnych nie było. Tak to ewolucja urządziła! Z drugiej strony, jeśli pomyśleć, że przez tyle lat superprymitywnych warunków

Zdjęcia:

Re: Przed 30-tką jest chyba jeszcze gorzej:(

Teraz to się już zupełnie pogubiłem w tym forum. Bo wczoraj wydawało mi się, że pogubiłem się tylko trochę i napisałem komentarz do Twojego ostatniego postu. Teraz widzę, że go nie widzę ;) Spieszyłem się trochę na lodowisko i pewnie nacisnąłem coś nie tak :( Gdyby jednak gdzieś był, to

Re: Dramat urzeczywistnionego feminizmu (?)

właśnie ona ma problem, na tyle poważny, że uznała za stosowne ujawnić się z nim publicznie i poddać obserwacji/analizie innych. Gdyby tekst był o brzuchaczu z łupieżem, pisałbym o brzuchaczu z łupieżem. > To ciekawe, bo jedyna feministka bez pary ktora znam - a znam ich kilkadziesiat

Re: To nie ta droga !(1)

ma żadnego interesu w takim nakazie." Tychik: Giertych się mylił jeśli to powiedział. Ich nawet nie wolno tolerować!Tolerować to nakazuje nam prawo(a)cesarskie(ziemskie)a nie boskie.Ja sam tych ludzi ignoruję,a odzywam się wtedy kiedy już muszę. Gdyby przyjąć takie "rozumowanie" to na dobrą

Re: Oschle dorosle dzieci

pisze powaznie. To ze mamy jako rodzice wrazenie ze problemy dzieci wynikaja z naszego postepowania/wychowania to nie znaczy ze tak jest. Zreszta nie rodzice obarczaja sie wina i wyrzutami sumienia lecz MATKI. Takie wychowanie dostalysmy i kontynujemy w tej wiecznej mea culpa od czasow Ewy. W

Re: Złe słowa

nikomu za to nie zabrałby dziecka , ale miałby prawo powiedzieć: 'Hola! Masz problem z umiejętnościami wychowawczymi!'." Tak, akurat. A najlepsze że w tym samym numerze piszą o żonie Honeckera, która wprowadziła odbieranie dzieci po uważaniu instytucji.

Re: "Racjonalizm" czyli inkwizycja?

informację do ludzkiego mózgu. Tak się składa, że wiadomo co może przenosić takie informacje, a ponieważ wiadomo również co nieco o przewodzeniu neuronowym, oddziaływanie, które wpływa na stan informacyjny mózgu, byłoby zarejestrowane, gdyby istniało. Rozumiem Twoją romantyczną duszę, która pragnie aby

"Racjonalizm" czyli inkwizycja?

składa się nauka, są właśnie interpretacjami. Nierzetelność "racjonalisty" polega na tym, że powstrzymuje się on z uznaniem zdarzenia za "fakt", tak długo, jak nie ma ram teoretycznych, w obrębie których byłby on znaczący. Oczywiście zaś ram teoretycznych dla zdarzeń o wymowie paranormalnej tworzyć

Cesarskie cięcie: Warto dać się pokroić?

Po co decydujecie się na dzieci skoro tak panicznie boicie się porodu i bólu mu towarzyszącego? Jeżeli jakaś nastolatka zachodzi w niechciana ciążę i płacze z tego powodu to mówi się jej: "po co uprawiałaś sex? Mogłaś pomyśleć i liczyć się z konsekwencjami" - a ja powiem mamuśce, która upiera się

Cesarskie cięcie: Warto dać się pokroić?

, a więc po tych 30h błogosławione znieczulenie i CC. Mimo tego przy drugiej ciąży chciałabym wciąż urodzić naturalnie, nawet jeśli miałoby to trwać tak długo. Uważam, że każda z nas powinna posłuchać swojej mądrej kobiecej intuicji. Znam kobietę której dziecię nie dożyło drugiej doby z

Problemem pani Marzenki jest to, ze ona CZUJE sie

- tak naprawde miala w nosie swoj wiek, to powstalyby naturalne kumpelskie kontakty pomiedzy nia i jej kolegami (a co to za podzialy gustow muzycznych i literackich? ja tego nie pojmuje, bo muza czy powiesc jest albo dobra, albo nie - nie widze tu szczegolnej roznicy gustow pomiedzy mna i wlasna corka

Re: Starsza pani i młode wilczki

już się za nią nie oglądają tak jak kiedyś, co wg Ciebie pani psycholog powinna jej doradzić? -- "Mieliście do wyboru wojnę lub hańbę. Wybraliście hańbę, a wojnę i tak będziecie mieli." W. Churchill

1 2 3 4 5 6