wyszukiwanie zaawansowane
368 wyników w czasie 175 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Skąpstwo?

może nie pobierać opłaty pan aktor zdjęcia oddał i powiedział, że poczeka na odpowiedź. Gdyby więc to był żart z jego strony to by go raczej sprostował po chwili, a on sobie poszedł. Tak więc moim zdanie to nie był z jego strony żart. -- http://gify.klimacik.pl/mini/1850.gif

Re: jakbyście mogły cofnąć czas

zastosować jedną metodę, a o nią chodziło właśnie i świetnie ją znałam. A tak to nie wiem, ale wolę chyba mieć za sobą co trzeba i patrzeć do przodu. Mam komplikującą sprawy osobowość, więc gdyby jeszcze raz próbować, mogłoby wypaść znacznie bardziej niekorzystnie, a jest całkiem jak trzeba i są

Re: jakbyście mogły cofnąć czas

nie cofałabym się chyba, mimo że nie zawsze było różowo, to nie mam pewności, ze jakbym cofła byłoby lepiej. A poza tym jestem tym kim jestem dzięki tęz wszystkiemu, co przeżyłam. Tak sobie myślę... a tak bardziej to wolę nie rozdrapywac, co by było gdyby, bo po co? Dość stresów mam, nie chce

Re: Podobno...

esofik napisała: > a gdyby zrobić na odwrót i wspólczesnych przenieść w czasy średniowiecza? > Facet prawdopodobnie by sobie poradził, No tak, bo facet, t taki średniowieczny typ jest - z dzidą i maczugą... ;) -- Naucz się śmiać z samego siebie. Będziesz miał ubaw na całe

Zdjęcia:

Re: Chamstwo służby zdrowia czy wymagania z kosmo

Tak. zostawiacie. I to mniejsze. Ja z wysoka temperatura pojechałam do lekarza i do domu, a w to miejsce przyjechał maz. Patrz cholera - karmił dziecko butelka i MM, mimo iz karmiony jest piersia... Ojciec to tez rodzic wyobrax sobie. Tez kocha dziecko i też jest w stanie sie nim zaopiekowac. A ja

Re: Chamstwo służby zdrowia czy wymagania z kosmo

myślę, że aż tak źle się nie czuła, skoro miała na to siłę. pomijam chamstwo pediatry i internisty, bo tu nic dodać nic ująć. ale gdyby zostawiła dziecko na jedną noc samo na oddziale, to naprawdę krzywda by mu się nie stała. wszak są oddziały na których w ogóle nie można zostawać z dzieckiem. i

Re: Chyba się zaopatrzę...

kawałek po chodniku, po którym plebs chodzi? :D:D:D Asiowa, bo jak on ie zaparkuje pod bankiem to ... nie zaparkuje nigdzie w promieniu 500 metrów. Poważnie. A nie raz jego kierowca za kuriera robi i miedzy oddziałami z dokumentami jakimiś na zarząd lub z zarządu kursuje. I gdyby tak do każdej palcówki

O żesz Wy Małpy Ryże!!! ;)

Śmiejecie się z biednej ciężarówki, która drży o życie, które w niej się poczęło! A ja po przeczytaniu jej wypowiedzi troszkę się jej nie dziwię. Ona tylko źle pytanie postawiła durnota jedna. No bo gdyby zapytała tak: "czy rzeczywiście jedząc biały ser domowej roboty można zarazić się listeriozą

Re: Dom - powiedzcie jeszcze jedno

Jednej rzeczy nie rozumiem: jeżeli w tej głuszy chcesz działkę 1200 m, to na jakiej podstawie liczysz na sąsiada majaczącego się w tle? Gdyby to było 5ha to co innego - a też nie wiadomo co powstanie na sąsiedniej parceli. Czy teren ma plan zagospodarowania przestrzennego, z którego jasno wynika

Re: końcówka roku...

oczywiście alkohol po kazdym posiłku, do śniadania nie dają, ale do 10.00 mozna jakoś dotrwać ;) radzę kupić sobie alkohol na lotnisku, bo ichniejszy jest tak obrzydliwy, że masakra :/ aha, i colę, bo na miejscu nie ma butelkowej (chyba, że gdzieś do miasta pojedziecie lub w pobliżu będzie sklep, co się

Re: Byłyscie na 2 turze?

nie było drugiej tury, ale gdyby była to bym głosowała :-) a tak - wspierałam duchowo kandydata sąsiadów i cieszę się, że wygrał. -- www.pajacyk.pl

Re: Czy Wasze dzieci są wrażliwe ?

często) można pokazać, że sytuacja się zmieniła i bohater jest już wesoły, z komentarzem np.: "i z nami też tak jest, z tobą też - czasem jesteś smutna - wtedy płaczesz i to są potrzebne łzy, gdyby nie były potrzebne, to byśmy ich nie mieli, a potem jesteś wesoła - i wesoło się bawisz, śmiejesz, skaczesz

1 2 3 4 5 6