wyszukiwanie zaawansowane
12 wyników w czasie 355 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

:)

, których organizm do tego dorosnie i da o tym znac., ze jest gotowy, ale wówczas jescze trzeba poczekac, az gotowa bedzie na to głowa i serduszko. To mnie uspokoiło i calkiem mi wówczas wystarczyło :) Rozumiem jednak,ze nie chodziło ci o moje doswiadczenia, a chciales ogólnie tak bardziej:) Gdyby

. Gdyby taka sama nauczycielka, ale j > ak najbardziej hetero, rozpowiadała jak to lubi sex grupowy, takie czy siakie p > ozycje i że należy do lokalnego kółka "miłośników pozycji na jeźdźca" to tak sa > mo by nie została przyjęta do pracy. Nie kazda osoba homoseksualna robi sprawe

:) (początek wątku)

żadnej nie ma,poza jedną na drugim końcu działki,którą w tym roku zakupiłam. A i jeszcze zebrałam 3,5 kg pomidorów.Zielone wprawdzie,ale babcinym sposobem będą sobie dojrzewały w domu:) Tak się tylko chciałam podzielić radością,bo jak na razie to tylko jołczę;) -- Pomóżmy Kacperkowi

Zdjęcia:

reszta ,tak czuje i rymuje to co czuje ;) -- http://img408.imageshack.us/i/us2r.png/ http://a.imageshack.us/img408/9332/us2r.png kroolicze napisała: doceniam to że mąż jest ze mną, dba na swój sposób, nie bije mnie, nie upokarza i podobam mu się nawet z brzuszkiem. Uploaded with http

Marrie, nie mogę się nie odnieść. Ja też wpadłam tutaj jak miałam mega totalnego doła, jak jakieś głupoty chciałam robić... I uzyskałam tu pomoc. Może miałam szczęście, bo jakoś nie odczułam że Forumowicze są nieufni wobec mnie. Wręcz przeciwnie... jako tak łatwo mi przyszło TU być i PISAĆ

rozbawił gdyby tu zaglądał;) A tak na marginesie- wmawianie ludziom kompleksów dotąd było klasyczna zagrywką szlachcica. Tym też się od niego zaraziłeś? Pomyśl do czego to doprowadzi na dłuższą metę- styl pisania już macie ten sam:)

(młodszy braciszek i start w przedszkolu) i żeby maluszek podrósł-wtedy opieka po operacji nad Kamilem dla mnie bedzie łatwiejsza(to fakt-nie wiem czy bym "wyrobiła" ). Oglnie chwaliła Kamila bo bardzo dobrze widzi jak na dzieci po zaćmie tak późno operowanej,okularki musimy zrobić-żeby wspomóc to zdrowe

przyleciał, nie? :) > Wymagał jedynie odwagi politycznej i ... wierności wypowiadanym > deklaracjom politycznym. > Mógł Miedzwiedziew to mógłby i Obama, gdyby też tak chciał. masz moze w domu globus?:) Aaaaa rozumiem,ze Miedwiediew wykazał sie wietniscią ?:) No widzisz, ruski, a

Oczywiście ,że masz rację. Wieloletnia rozłąka ma szalenie destrukcyjny wpływ na związek.Trzeba naprawdę wiele siły ,samozaparcia i wręcz oślego uporu i to w dodatku po obu stronach ,żeby to wytrzymać, żeby z tego wyjść cało. Pomijam stracony czas, bo naprawdę stracony byłby wtedy gdyby taki

wiem, wiem, moje niedopatrzenie.. to są jedyne spodnie, które tak "załatwiłam".. od tamtej pory pilnuję się, żeby nie nadwyrężać w ten sposób zbyt długich portek tylko od razu skracać.. a ta feralna para od miesięcy leży w szafie bo nie wiem co z nimi zrobić.. pomyślałam sobie, że zapytam