wyszukiwanie zaawansowane
5 wyników w czasie 190 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

???

Dla kibiców spod dworca, wychowanych na cotygodniowych efektownych meczach na mosirze, każdy mecz Widzewa to nuda, żenada i fura szczęścia. Przecież gdyby nie zmowa wiadomych sił to ŁKS by teraz młócił wszystkich w ekstraklasie, wygrywałby derby każdorazowo a taką Arkę pukaliby na wyjeździe po 3

???

+b Urugwaj grał fajny, momentami radosny futbol ale to głównie zasługa Forlana, który stanowi serce tej ekipy. Zresztą gdyby Holandia była taka cienka jak raczyłeś to ująć, to Urusi zdołaliby ją ograć. Na temat klasy jaką pokazali Hiszpanie nie mam zamiaru Cię pouczać i przekonywać, bo moje słowa i tak

???

Brawo! Ekskluzywny turysto! Chyba chciałeś się na kimś wyżyć, tylko po co na forum turystycznym. Ludzie piszą tu po to , by uzyskać interesujące ich informacje, a nie żeby ich ktoś obrażał! Każdy podróżuje jak chce i na ile go stać. A tylko Polak jest taki , że pluje we własne gniazdo- tak jak

Zdjęcia:

???

mieć KOLEGÓW? A poważniej - warto się zastanowić, czy ten tekst miałby inny sens, gdyby pominąć słowo ARTYSTA przed nazwiskiem autora tej akcji - bo moim zdaniem TAK, bo będąc artystą korzysta się w z tzw. wolności wypowiedzi artystycznej etc. A może jednak ktoś zna jego artystyczny dorobek, czy to

??? (początek wątku)

mieszkanie spłacają. Tłumaczyłam, że to co syn dostał przed ślubem nie będzie nigdy moje, a oni na to, że w wypadku rozwodu mogłabym się domagać jakiejś tam części spłacanych rat. Dodam, że ja również mam mieszkanie (mniejsze) i również spłacam kredyt i nawet gdyby doszło co do czego trzeba by to