wyszukiwanie zaawansowane
16 wyników w czasie 445 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re:

"panu Waldku" jak po łysej kobyle, to byłoby lepiej? Lepiej, bo moglibyście wtedy patrzeć na wymarzoną i znienawidzoną przez was koalicję PO z Czasem Gospodarzy? Na pana Waldka, przewodniczącego rady, który "niczym się nie różni od Zaleskiego"? Idiotą to starasz się być ty, nie wiedząc czego tak

Re:

ze ma takie priorytety. Poki co dowiedzielismy sie tylko danych z jednej strony. prawdziwa dyskusja na ten temat bylaby wtedy gdyby odpowiednik zwolennik spalarni mogl sie wypowiedziec. wtedy taki jak ja moze ocenic i sie ew za czym opowiedziec

Re:

z czego żyje instruktor jak uczy za darmo ? > wiesz, że w wawie zarobki dziewczyn dochodzą lekkim twistem do 10.000 na rękę? żona go może utrzymuje i się chłopak realizuje wolontaryjnie/hobbistycznie( u mnie w domu tak jest, że facet mnie utrzymuje, a ja sobie tam non profit coś porabiam

Zdjęcia:

Re:

wiesz, jak zaczęłam nosić okulary na stałe to miałam jakieś 14 lat. Nie zastanawiałam się nad tym czy wyglądam jak kujon (i tak byłam kujonką :P), nikt się ze mnie nie wyśmiewał. Ale przez lata nienawidziłam okularów, tylko to były zupełnie inne czasy, chyba żadna koleżanka nie nosiła szkieł

Re:

Tak. Mógłby gdyby można było wykazać, że piloci do podejścia do lądowania zamiast wysokościomierza barometrycznego wykorzystywali radiowysokościomierz. Teraz, z danymi jakie posiadamy, można jedynie spekulować a tego ja nie będę robił.

Re:

innych wskazań przyrządów pokładowych. Dodajmy, że wyłącza się go jednym ruchem ręki, a więc w ciągu sekundy można – jeśli jest taka potrzeba – przejść na sterowanie „ręczne”. Ostatni etap przed lądowaniem na autopilocie to przelot przez kolejne, blisko obok siebie leżące

Re:

tak: mała "szkoła" dla dzieciaków, coś w rodzaju zajęć pozaszkolnych, świetlicy, dzieciaki miałyby tam dostęp do kompa np. starego Pentiuma, mogłyby poznać tajniki elektroniki, jakieś gry, zabawy planszowe, jakieś modelarstwo, kolekcjonerstwo. Ale co jest w GW i nie tylko. Do Pana Wiernickiego

Re:

?f=86794 a gdyby tak nieba przybliżyć:)

Re:

sugerowanie że gdyby zabiła dziecko nienarodzone to było w porządku. W czym ona jest "nieszczęsna"? Chyba w tym że musiała zabić dziecko, a to taka "przykrość" (to że dziecko poniosło większą "przykrość" to mało ważne?).

Re:

Gdyby chleb byl po 10zl, a dyrektorzy, prezesi, zarzadcy piekarni dostawali lacznie miliony premii rocznie oraz pensje 10x wieksze od zwyklego pracownika produkcji to nie milbym pretensji do piekarzy tak?

Re:

maks to szukam takiego dla którego jestem wart więcej. Jak smęci mi o pracy w święta to miło odmawiam. A wy co? Potraficie tylko wrzeszczeć bo wam się należy. G...o wam się należy, a pieniądze trzeba zarabiać. Czy się stoi czy się leży a i tak się należy dawno się skończyło.