wyszukiwanie zaawansowane
12 wyników w czasie 192 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: :(

A może nie napisał o tym, bo musiałby się tłumaczyć, że to nie żart (tak jak połowa ludzi tutaj podejrzewa)? A może uważa, zresztą całkiem słusznie, że nie zrobił nic złego i nie musi się wstydzić? Może myśli, że jak wyśle swoje zdjęcia to do kogoś dotrze coś więcej poza jego kalectwem? Np że ma

gr.een napisał: > raczej trudno każdej napotkanej osobie mówić, że się jest nieuleczalnie chorym > - czy kaleką. > Jak ktoś tu napisał zwykli ludzie nie lubią osób upośledzonych, chorych itp... > a ten ktoś też jest człowiekiem. Słuchaj. To tylko moje zdanie. Ja tak to

czym jest wasz ból? jak > mozna byc taka egoistką? przerywacie ciążę, dziecko które gdyby miało taką > szansę byłoby za kilka miesięcy kimś z imienia i nazwiska- czlowiekiem. Czy > dziecko jest winne? zaczęło się rozwijac,było na początku drogi. > a ktoś kto miał je kochać

nie wmówi żeby gdyby chodzila na rehabilitacje to bylaby cięża, wyższa, bardzioej ruchliwa, szybciej biegała... Wzrost i waga to kwestia genów i odżywiania a zamiłowanie do sportów to raczje kwestia temperamentu, osobowości, zainteresowań tak że nie zadręczaj się bo guzik prawda w tym co piszesz

Zdjęcia:

pilnie pojechać i coś załatwić na mieście... Tak więc wydaje mi się, że jeśli samochód nie jest uszkodzony w stopniu, który stwarza zagrożenie, a jest tylko porysowany, to zabezpieczyć żeby go rdza nie zeżarła i jeździć dalej. Powodzenia

, samochody, ludzi, muchy na szybce, prędkościomierz, obrotomierz. Mogę jedynie nie zobaczyć migajacego niebieskiego światła w lusterkach :). A Ci wszyscy nie widzą motocyklisty? Czy on jest tak mały, że nie da się go dostrzec? Czy poprostu kierowca ma w dup.. że coś tam "małego" jedzie i napewno zdąży? Dla

dzieciom dzieciństwo swoim nałogiem? Gdyby więcej kobiet tak robiło świat byłby lepszy.

A gdyby chodziło o dzieci zarówno najemcy jak i dzieci współmałżonka, to ustawodawca napisałby: "dzieci najemcy oraz dzieci współmałżonka" :-) A tak jak jest, to do końca nie wiadomo.

takiego obywatela oleje a potem koleżkowie "poszkodowanego" przyjdą zdemolować chałupę i wybić pół rodziny; - albo gdyby ktoś się wtrącił i policjant zabiłby bandziora, to zwykły człowiek dostałby i tak za swoje, bo "przez niego policjant musiał zabić, a tak pewnie by tego uniknął" - albo policjant