wyszukiwanie zaawansowane
6 wyników w czasie 197 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: ???

, jesli mnie pamiec nie myli, to sie nawet wykastrowal > zeby tylko pozbyc sie tego seksualizmu diabelskiego. Kościół nie pochwala tego czynu. > Pewnie arcyk mysli ze gdyby tak nas ostrzyc tu i owdzie, to moze uskladalby sie jakis jeden porzadny czlowiek? Nie, nie chcę tylko mieć grzechu

wykastrowal zeby tylko pozbyc sie tego seksualizmu diabelskiego. Pewnie arcyk mysli ze gdyby tak nas ostrzyc tu i owdzie, to moze uskladalby sie jakis jeden porzadny czlowiek? Biedaczek, pewnie sie za nas modli. Daj mu Boze zdrowko.

jesli wolno podpowiedziec: > nalepiej gdyby byl to dowod w postaci moich slow > brak takiego sugerowalby raczej > ze spekulujesz o SWOICH a nie moich spekulacjach przyznalem to juz w poprzednim poscie, moge jeszcze raz- jasne, ze bylo to naciagane (wystawilem sie w jakims celu; w tym

, a takze kwestionujesz moralne prawo GW do > zajmowania sie akurat tym tematem (choc zastrzegasz, ze tak nie jest) ksiazka /ktorej jeszcze nie znam/ idealnie lokuje sie w moim poczuciu sprawiedliwosci nie ma przebaczenia dla szpiclow i tchorzy to jedno a po drugie zastrzegam ze tak

No nieeee....przewaga atletyczna? Roddick jest o dwa centymetry wyzszy od Ferrero no i wazy 9 kg. wiecej. Ale nie serwuje tak dlatego, ze ma 2 cm wiecej! Gdyby budowa ciala miala znaczenie to tenisisci siedzieli by na silownie dniami i nocami. Siostru Williams? Owszem, nie przepadam. Ale to

Zdjęcia:

który będzie odpowiadał Irakijczykom. Ponadto Irak od kilku miesięcy szykuje się do wojny. Wojska są poukrywane, ponoć tereny wokół Bagdadu są wypełnione bronią chemiczną gotową do użycia (nie wiem, czy to prawda, ale...). Gdyby wojska Iraku były tak samo groźne jak Talibowie, to Amerykanie nie