wyszukiwanie zaawansowane
5 wyników w czasie 226 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: ???

"nagly przypadek". Niemiecka kasa chorych tez by nie zaplacila gdyby ubezpieczona w tej kasie urodzila w terminie w Polsce a taki porod bylby drozszy - sytuacja czysto hipotetyczna :).

temu przyglądali to by pomyśleli, że Ziemianki mają dwie cipki i korzystają z nich naprzemiennie. A być może tak tylko myślę, bo jestem kryptohomofobem.

... Chciałam w klinice rodzić, tam, gdzie mają wyspecjalizowany personel i sprzęt. To było dla mnie najważniejsze. A co do cięcia - no cóż, jestem dość wąska widać :) i poprzednio byłam nacinana, teraz nie, ale i tak pękłam. Położna stwierdziła, ze gdyby mnie od razu nacięła, to urodziłabym przy pierwszym

Zdjęcia:

przepraszać,bo mi Pan na nogę nie nadepnął. Pan: Nadepnąłem, chyba Pani nie zauważyła, ale i tak przepraszam. Pani: Ja zawsze wszystko zauważam, gdyby mi Pan nadepnął to bym też zauważyła. Pan: Ale ja przepraszam, bo z pewnością nadepnąłem. Pani: To co, zarzuca mi Pan, że mówię nieprawdę, no po

A gdyby tak,połączć zoo ze schroniskiem?Po prostu wydzielić część ogrodu na schronisko.Zwiedzjący miłośnicy zwierząt,chętniej adoptowaliby bezpańskie psy.Jeszcze lepiej byłoby, jakby każdy pies na przykład mógł przebywać w schronisku załóżmy trzy miesiące,a po tym okresie,byłby karmą dla