wyszukiwanie zaawansowane
8 wyników w czasie 462 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: ???

slusznego i wlasciwego.Widac to w polskich szpitalach.Przymuszanie kobiet do karmienia piersia jest popularne. Aha Nie karmie dziecka butla,ma 20miesiecy i mleka juz nie pija. Wspolczuje matkom,ktore czuja sie gorsze,bo nie mogly karmic piersia.Nie czulyby sie tak gdyby nie to,ze karmienie butla jest

nieczęsto. Twoja indywidualna sytuacja nie jest tragiczna (są kobiety w ogóle bez dzieci, mężów, dzieci niepełnosprawne, ofiary przemocy, itp. itd. przykładów możnaby mnożyć), choć nie przeczę, że jest Ci ciężko. Decyzja o odstawieniu i przedwczesne odstawienie na pewno nie jest łatwe. Gdyby tak

siedzeniu w domu lub podróży autobusem. A już kuriozalne są poradniki, gdzie nie ważą bagażu dokładnie (to są dobre lotniska), gdzie ważą i mierzą skrupulatnie (chamy, złodzieje, bezczelni dusigrosze, jak oni tak mogą itd.), jakiej karty kredytowej użyć aby zamiast 20 złotych zapłacić 15 zł. opłaty

Zdjęcia:

cele itp) więc się nie boi: cena (więzienie) do zysku (z rabunku, morderstwa, rozboju, przemytu itp.) jest zbyt niska! a do proboszcza: czy ludzkim zachowaniem jest rozbój, złodziejstwo, morderstwo, czy chocby niepłacenie alimentów? i tak sobie myslę, że a ja cholipa chyba jakiś nieludzko

zakończenie tej relacji niesie ze sobą plusy..trudno mi jednoznacznie zaklasyfikować go do danej grupy, np uwodziciela..bo to tak naprawde fajny facet i nie wyrządził mi krzywdy w stylu 'uwiódł, porzucił, ślad po nim zaginął' ;)relacje miedzy nami nie zmieniły się diametralnie- nie unikamy siebie

Tak sobie myślę, że gdyby nie była to twoja historia, to byś już dawno znała odpowiedź ;) Facet wysyłał sygnały, bo chciał cię uwieść. I nie chodzi o jednorazowy seks. To był po prostu flirt, zabawa, która wciąga. Spotyka fajną dziewczynę, jest chemia, porozumienie, więc robi się ekscytująco

: Geje = niepełnosprawni. Ciesz się i daj na mszę, że nie ma w tym kraju ustawy o mowie nienawiści, bo byś już za swoją wypowiedź beknął. Bo porównanie jakiego użyłeś jest dla gejów podobno mocno obraźliwe. I tak to właśnie szanowny panie wygląda dyktat mniejszości. -- www

dziecko,ale jesli jest czas,po co sie spieszyc? a do albani jedz,bo tylko tak rozwiejesz swoje wszystkie watpliwosci:)a gdyby cos bylo nie tak,to ja juz cie z tamtad wyciagne:) zycze powodzenia!!!