wyszukiwanie zaawansowane
15 wyników w czasie 279 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: PS

moze dzialac na kazdym poziomie rozwoju, tak na Kubie jak i w ZSRR. W komunizmie musza wiec dzialac inne czynniki rozwoju niz chec zysku, w tym celu wlasnie potrzebne jest ksztaltowanie nowego czlowieka i nowej moralnosci komunistycznej ktrora jest zaprzeczeniem burzuazyjnego konsumpcjonizmu. Niestety

,jak uwaza przycinek. Ja uwazam ,ze Ci lud zie dobrze wiedza co robia ,a po to maja innych ludzi ,zeby nam bajki w telewizji na dobranoc opowiadac. Rowniez nie podzielam zdania Przycinka ale w obecnej sytuacji nalezaloby zastanowic sie czy dla nas lepiej byloby gdyby rzadzil nami idiota czy

Bredzisz. Wg religijnego prawa jest sie Zydem po matce. Nazisci natomiast nie mieli takich skrupułów i mordowali Zydow, ktorzy przeszli na inna wiare, ale i ateistow, a nawet homoseksualistow Zydow. Zydem mozna byc, bo sie konwertowalo na religie zydowska i gdyby taka klonica jak ty

> porównania ze stanem wojennym. > Powiem Ci herezję dla mnie to nie była w ogóle żadna narodowa tragedia, t > o > była straszna tragedia w wymiarze osobistym, ludzkim, ale dlaczego narodowa, bo > urzędnicy państwowi zginęli, a nie na przykład górnicy? Dokładnie tak samo

Zdjęcia:

Battersea dogs home i sobie wybrac, ale nie wiem czy bysmy sie zdecydowali na swiadome kociactwo, raczej nie. A tak, przypadkiem, stalo sie, i jestesmy zadowoleni. Po drugie i pewnie jeszcze bardziej kontrowersyjnie, wedlug mnie wysterylizowany kot to taki polkot troche

uniemożliwiają bezpieczne lądowanie. 2) W kółko się mówi o wysokości decyzji (a dokładniej: w minimalnej wysokości zniżenia, bo podejście było nieprecyzyjne). Zapomina się tym samym w ogóle o RVR. Przy takiej widzialności zaś, nawet gdyby oni wcześniej (w sensie wysokości) zobaczyli ziemię, to lądowanie nie

asiabudyn11 napisała: > Doszłam do wniosku jak opisać to czemu producenci serwują nam kolekcje sezonowe > ,a szczególnie kolory sezonowe. Bo gdyby tego nie robili to konsumentki (mam na > myśli większość) sięgnęła by po kolory bazowe i nie interesowałaby sie nowości > ami

skoro masz taką wizję to OK. A może to tylko lęk przed zburzeniem znanego świata? ale przecież gdyby ocena dorobku była precyzyjna i jawna, to może nie byłoby tak źle? np. napisać ile papers z danej dziedziny trza mieć albo ile punktów?

taką możliwość tylko wówczas, gdyby autorzy recenzji pozytywnych mieli pozycję naukową wyraźnie wyższą od autorów recenzji negatywnych. -- Komentarze fizyka

. > > > --- > ...ita ut montes transferam ... Czcigodny Gumpelu, Bardzo brawurowo napisane, podoba mi się, gorąco formy gratuluję. Treść jednak, czcigodny, taka-sobie. Miałoby to jakiś sens, gdyby Adolf Hitler był papieżem Wielkiej Korporacji Ateistów, a dzisiejsi papieże Koroporacji chcieliby

hermina5 napisała: > >Gdyby jakiś facet na ruszu poszedł do łóżka z dwoma wytatuowanymi > chłopcami > > spotkanymi w barze, to by się, moim zdaniem, taki facet zachowałby > rażąco > > nieostrożnie. > > A gdyby szedł ciemną ulica w opiętych

>Gdyby jakiś facet na ruszu poszedł do łóżka z dwoma wytatuowanymi chłopcami > spotkanymi w barze, to by się, moim zdaniem, taki facet zachowałby rażąco > nieostrożnie. A gdyby szedł ciemną ulica w opiętych dzinsach, a nagle ktoś by mu przywalił i przecwelił w bramie? A gdyby

lena575 napisała: > Właściwie ciekawa jestem skąd bierze się taka postawa jak twoja. > Zero merytorycznej dyskusji, nic na temat a w kazdyym zdaniu piszesz > intrelokutorom,że są w polskim piekiełku, że spala ich zawiść. Gdyby > to był wielki-aktor-zagraniczny czy