wyszukiwanie zaawansowane
836 wyników w czasie 1 454 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A gdyby nas tak sfilmowac

ojej! nawet nie wiem, jak zareagować. Uśmiałam się do łez, a przecież to takie przerażające.

Re: A gdyby tak ułozyc o nas dowcip...

a jeśli jest w kształcie krzyża, to natychmiast i słusznie ze wszech miar należy ją do śmieci wyrzucić, bo może obrazić... Jeśli okrągła...no cóż, też obraża, bo przecież powinna być jak półksiężyc....

Re: A gdyby tak ułozyc o nas dowcip...

diabollo napisał: > stephen_s napisał: > > > > 1 zaczyna > > > 1 mowi ze dowcip jest dobry > > > > 1 mówi "Zgadzam się z przedmówcą" :) > > > > 2 poczułoby się obrażonych wątkiem trzeci mówi, że mają rację ci dwaj obrażeni

Re: gdyby... gdyby... gdyby....

poprze. Hipciu, nasza klasa polityczna nie zna słowa: honor. > Koalicja z PiS przypomina koalicję kobry z królikiem. jeśli królik nie zechce zostać nadkobrą - nie będzie źle. Ale jeśli zechce wyrosnąć ponad prezesa - to zostanie pożarty. Prezes to polityczny samiec alfa. Tak jak i Tusk

Re: No ok Mario

. >bo ja najwieksze torpedy widzialam w Samoobronie... w której, jak sie okazało, większość to dawni aparatczycy, a założyciele to esbecy. Tak się zastanawiam - czy te hece wyprawiane przez SO były sterowane czy spontaniczne. A do koalicji z SO rząd został zmuszony przez dwie siły: PO - która

Zdjęcia:

Re: gdyby to PiS tak robił!!!!

Diabollo, wiesz co Ci powiem? OBY to nie była prawda.... a gdyby to Urban napisał? też byś wykpił? ale sądzę, że jest to prawda skrzętnie ukrywana przed obywatelami... to by tłumaczyło, dlaczego pomimo zapewnień rządu o względnym bezpieczeństwie - i giełda i złotówka lecą na pysk...

Re: Gdyby ktoś z PiS-u tak zrobił...

grzespelc napisał: > W sierpniu go aresztowali, a do szpitala trafił we wrześniu. ???? to był chory, gdy go aresztowali??? Przecież on najpierw starał się o interwencję z konsulatu... dopiero gdy konsulat go wystawił go wiatru - przestał jeść... a to wymaga czasu... > Mam jakby

Re: Gdyby ktoś z PiS-u tak zrobił...

Ja w ogóle nie wiem, czy ten facet może pozostać premierem??? Toż to morderca jest! Ciekawa jestem, co by było, gdyby tak urzędujący premier z PiS się podobnie wyraził... Pewnie trzeba by wszystkie fora pozamykać karnie...a tu co? siurpryza.... ludziom padło na słuch... A co by było, gdyby

Re: a tak w ogóle

Oh, mike. Nie wiesz przecież gdzie jest arcy. Ostatnio napisał, że ma dużo pracy. Jest sesja więc i egzaminy. Ale gdyby był na leczeniu, to byłaby raczej dobra wiadomość. Wiesz co mike? Napisz jakieś około - bluźnierstwo, to zobaczysz, czy arcy nas obserwuje. Wiesz jak dostanę po uszach za

Re: A tak swoja droga

faktografii służą do przypomnienia zdarzenia, bo pisane były do ludzi, którzy jeszcze to pamiętają... Co Jezus robił przez te 18 lat? Możemy jedynie domniemywać.... albo żył jak każdy inny pobożny Żyd i pogłębiał swoją wiedzę o Torze... czyli działo się coś tak zwyczajnego, że nie było sensu o tym pisać

Re: Elton John o Jezusie

wówczas mężczyzna bez żony to wielkie kuriozum było... tak wielkie, że nikt takiego nie szanował.... a jednak Jezus miał posłuch na tyle duży, że nawet uczniowie się wokół gromadzili... myślę, że gdyby miał żonę - na pewno wzmianka jakaś by była, aby wykazać, że wszystko było z Jezusem w

Re: Gdyby kibice...

pikrat napisał: > Założę się, że kibice rzadko chodzą do kościoła... a ja się założę, że odsetek jest dokładnie taki sam, jak i pośród całego społeczeństwa. Nowy papież jest kibicem.

Re: a może by tak w Polsce ??

0golone_jajka napisał: > Gdyby finanse Kościoła były przejrzyste, to nikt by rabanu nie >podnosił. A tak, to nie wiadomo ile Kościół przeznacza na pomoc. 1% >czy 90%? a kto jest ciekawy???? ten, który daje datki... czy ten który nie daje, jak Ogolony niejaki? Jak sobie

Re: A może by tak grzeczniej..? (n/t)

zawiodły ludzkość. Gdyby TERAZ jakiekolwiek państwo zrzuciło tą bombe nawet na tereny niezamieszkałe - będzie to akt ludobójstwa. Myślisz, że USA by się patyczkowało i ryzykowało śmierć SWOICH żołnierzy w Iraku gdyby nie miało hamulców humanitarnych właśnie? Pamiętaj, że Hiroszima najbardziej

Re: A może by tak grzeczniej..? (n/t)

jeszcze istnień zostałoby zamordowanych? No i zauważ, że dzięki tym 200 000 tysiącom które wstrząsnęły światem, był to pierwszy i ostatni przypadek użycia tak strasznej broni. Tyle lat minęło, nowe pokolenia się narodziły, a świat atomu boi się jak diabeł święconej wody. Gdyby nie to okrutne

1 2 3 4 5 6