wyszukiwanie zaawansowane
34 wyników w czasie 168 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: a tak w ogóle

Oh, mike. Nie wiesz przecież gdzie jest arcy. Ostatnio napisał, że ma dużo pracy. Jest sesja więc i egzaminy. Ale gdyby był na leczeniu, to byłaby raczej dobra wiadomość. Wiesz co mike? Napisz jakieś około - bluźnierstwo, to zobaczysz, czy arcy nas obserwuje. Wiesz jak dostanę po uszach za

Re: To tak też można!?

. Pewnie gdyby nie politechnika, a powodu której musiałam opuścić rodzinę i wyjechać 350 km na północ w obce strony, pewnie też bym była muzykiem. Czasami żałuję, że się tak nie stało. Ale wtedy nie poznałabym swojego męża, a tej straty już bym nie przeżyła.

Re: Szkoda, że...

Wiesz co, naumo? Spotkanie z arcykrem byłoby nie lada przeżyciem. A dyskusje w realu pewnie nie byłyby tak zabawne. Wyobrażasz sobie astenicznego okularnika mike'a o krzywych plecach od wielogodzinnego pochylenia nad kompem, rozprawiającego o pięknych i zawsze młodych dziewczynach, łasych na

Re: ...tym razem ze mną nie tak...

na czym to polega - jak gra inny pianista słucham przychylno- obojętnie, a jak Pogorelich - utożsamiam się z treścia przekazu. Może dlatego, że gdyby mój warsztat na to pozwolił, tak właśnie bym grała. > > > ...a tak różnie je oceniamy! Dokładnie tak różnie, jak różnorodny jest

Zdjęcia:

Re: tak mi się czasem wydaje ...

sunday napisał: > > Bo Bóg Arcego to Bóg starotestamentowy. Który jest zazdrosny i mściwy. > O nie! On jest ludzki, bardzo ludzki. Tak samo, jak ludzkie są Jego miłości i > gniewy... Czyż Pieśń nad Pieśniami i Psalmy nie są w Starym Testamencie? Pieśń na pieśniami mówi

Re: Arcy, a dlaczego Twoja rodzicielka

arcykr napisał: >Uwaza cie za wariatke. ????????????????? Dlaczego aż tak? Przecież każdy z nas ma prawo do posiadania jakiegoś malutkiego, prywatnego świrka! Gdyby ludzie byli ze wszech miar poukładani, jakże byłoby nudno!

Re: Obowiązek, a nie "misja" ...

osobiście formuje swoje życie, tak jak chce i jak mu to odpowiada. Ale czasami warto zaczerpnąć z doświadczeń cudzych, aby nie robić podobnych błędów i nie cierpieć. Gdyby moja siostra posłuchała rad starszych, wiele łez zostałoby jej oszczędzonych, sama to przyznaje. Ale po szkodzie.

Re: Jak sądzicie ...???

wyobrażasz sobie często myjącego się czarnego ludka w Afryce? Toż to muchy i inne fruwacze by go zeżarły w locie, a tak pokryty jest naturalną warstwą ochronną i jako tako zabezpieczony. A że przy tym pachnie? Mój Boże! Człowiek cywilizowany nazwał to smrodem, natomiast człowiek żyjący w symbiozie z

Re: Wątek personalny;-))) ku czci a000000

katechizmem KRK. > > > i nie czynić bliźniemu, co mnie niemiłe. > Byłoby ci miło, gdyby ktoś zpowodu jazdy z nadmierną prędkością zrobił krzywdę > komuś z twojej rodziny? A kto Ci powiedział, że to ja siedziałam za kierownicą?? Tak szalona to ja jeszcze nie jestem.

Re: kochanico!

zamknięte koło. Aby wybrać, trzeba przebrać i doświadczyć. A potem jak już się wybrało, to przychodzi żal, że nie warto było "rozmieniać się na drobne". Nie byłoby tak, gdyby młodzi zechcieli czerpać z doświadczeń starych. Każdy mówi, że mnie taka sytuacja nie spotka, żona go nie rozumiała i dlatego

Re: Objawy

tylko obecność śląskich dialektów słowiańskich. Zupełnie tak, jak i w Gdańsku. Tylko, że w Gdańsku wszyscy tę prawdę historyczną uznali i pogodzili się z traktatami międzynarodowymi, na mocy których część dawnej Polski należy do sąsiadów wschodnich, a część ziem zachodnich, obecnie jest w

Re: Objawy

slezan napisał: > > Tak, tak. Niemcy mają to w genach. Tak jak Polacy lenistwo i pijaństwo. Pominę milczeniem Twój sarkazm, ale w tym co napisałeś jest trochę prawdy. Lenistwo i pijaństwo bywają dziedziczne. Niedaleko pada jabłko od jabłoni. > A ja myślałem, że

Re: Kretyn wedlug Google

, że też są przeciw. A tak na prawdę, to są również umazani w błocie korupcji, tym samym co SLD. Ja jestem elektoratem UW. Gdyby to ugrupowanie z Mazowieckim na czele pozostało kiedyś przy władzy, dziś nasz kraj gospodarczo byłby na poziomie Hiszpanii. A tak siedzimy na gałęzi sto lat przed

1 2 3 4