wyszukiwanie zaawansowane
31 wyników w czasie 236 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Kto widział taki egoizm i absurd??

pobudek czysto egoistycznych: nie będzie matka nam rządziła. Ano nie będzie. Będzie płakała. BO: nie każdy młody jest dorosłym i odpowiedzialnym człowiekiem. Młody się bawi, a stary z przerażeniem patrzy jak ten młody marnuje swoją szansę. I tak jest od wieków.

Re: Kto widział taki egoizm i absurd??

żeby córcia juz miała > dziecko. To uważasz za normalna postawe ?? Nie, dla mnie dziecko ma mieć matkę i ojca. Kochających. Nie z przymusu. Tysiąc wspaniałych babek nie zastapi jednej takiej sobie matki. Moze ona sobie tak > uwaza - jej prawo, ale dlaczego to uogólnia na swoja c

Re: A tu jest, hm, jego "credo"

Jesli macie pewność że to świr, to tym bardziej nie reagujcie na jego wpisy. Wasze oburzenie go nakręca. A dlaczego policja wyśmieje. Gdyby kontakt był: ten świr - dziecko, wówczas mogłoby zaistnieć podejrzenie przestępstwa. A tak, jeśli dorosłe osoby dobrowolnie biorą udział w dyskusji

Re: niepoządanych

Prostacka Scarlett? Może na tle ówczesnych konwenasów. Gdyby ją przenieść w dzisiejsze czasy, byłby taką właśnie "ciumcią" wiktoriańską. A dzisiejsze feministki w tamtych czasach byłyby na stosie spalone w charakterze czarownic. Jak to sie świat zmienia!

Zdjęcia:

Re: Płonie Paryż

, wyłącznie ze względu na ich pochodzenie etniczne. Tak właśnie jak mówisz - wszystkich arabów precz. To by była naganna czystka etniczna, zbrodnia przeciw ludzkości. Jeśli następuje wydalenie WYŁACZNIE rodzin, które produkują bandytów, to jest czystka samozachowawcza. Gdyby tak z wielką pompą wyrzucić

Re: Płonie Paryż

, Azerko? Nie przesadzaj. Pojedyńcza rodzina to jeszcze nie problem globalny. Ale co powiesz, gdyby tak cały Żoliborz przyszedł na Ursynów i zaczął podpalać i demolować???? Skala zjawiska byłaby wówczas podobna. I wówczas należałoby pomyśleć, co robić. I założę się ,że gdyby ten cały Żoliborz

Re: Jestem zawiedziona

Ależ Basiu, zakładaj interesujące Cię wątki, będziemy dyskutować. A że islam jest wałkowany? Zastanawia Cię dlaczego? Dlaczego tak bardzo nas to boli, że nie możemy się wyzwolić? Przecież, gdyby temat był obojętny, nie zbierałby aż tyle wpisów, tyle emocji. Forum od razu ożywa, czasem aż wióry

Re: Auuu! Poradźcie mi coś... :\\

Gdyby wypadł dysk, to by Ci gały z bólu na wierzch wylazły. Podejrzewam naciągnięcie mięsnia w skutek złej pozycji spalniczej lub przewiania zimnem. Od przewiania może być zapalenie mięsnia. Dysk tak szybko nie wypada. Te dyski są trzymane przez mięśnie z ogromną siłą. I jeśli którzyś z mięśni

Re: PO-PiS = AWS-UW bis?

Spoko. Będę zdziwiona, jeśli Marcinkiewicz pozostanie premierem, gdy Lechu przegra prezydenturę. Marcinkiewicz to chwilowa figurka. Zawsze lepiej mieć i prezydenta i premiera z tej samej opcji. A tak, gdyby Jarosław został premierem, to Lech przegrałby wybory. Bo bliźniaków i to jednojajowych

Re: Słowem...

alkoholu, siłą egzekwuje swoje. Górę bierze druga natura, zwierzęca. To jest POPĘD. Tak to natura urządziła, w celach WYŁĄCZNIE prokreacyjnych nadała aktowi płciowemu moc rozum odbierającą. Gdyby można było nad tym panować, nie nazwano by tego stanu popędem. Ja nie usprawiedliwiam faceta, ale nie

Re: Anna Walentynowicz

państwa - właściwie każdy kto przeżył w opozycji tamte czasy, ma jakieś uzasadnione żale do władz. Gdyby każdy wystapił do sądu - riuna budżetu i obstrukcja sądowa zagwarantowana. Tyle tylko, że tak jak i Gwiazda, Walentynowicz to rewolucjonistka i kompromisów nie uznaje. A szkoda. Bo komu jak

Gdzie jest azerka???? (początek wątku)

mężulek, Naczelny Pirat Kraju, z prędkością szaloną (tak ze 150) wyprzedzał TIRa, okazało sie, że przed TIRem był schowany drugi - jechały na ogonie, a z naprzeciwka pędził trzeci i nie było gdzie się schować. Bóg dał nam parę milimetrów i ułamków sekund. Oczywiście rozdarłam ryja. Na trasie z Katowic

1 2 3