wyszukiwanie zaawansowane
31 wyników w czasie 247 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A może by tak grzeczniej..? (n/t)

zawiodły ludzkość. Gdyby TERAZ jakiekolwiek państwo zrzuciło tą bombe nawet na tereny niezamieszkałe - będzie to akt ludobójstwa. Myślisz, że USA by się patyczkowało i ryzykowało śmierć SWOICH żołnierzy w Iraku gdyby nie miało hamulców humanitarnych właśnie? Pamiętaj, że Hiroszima najbardziej

Re: A może by tak grzeczniej..? (n/t)

jeszcze istnień zostałoby zamordowanych? No i zauważ, że dzięki tym 200 000 tysiącom które wstrząsnęły światem, był to pierwszy i ostatni przypadek użycia tak strasznej broni. Tyle lat minęło, nowe pokolenia się narodziły, a świat atomu boi się jak diabeł święconej wody. Gdyby nie to okrutne

Re: A mnie? nt

, ceniącego TWOJE ZALETY, lekceważącego wady, który by razem z Tobą (oczywiście z a k o c h a n ą) przed ołtarzem stanął. Dzieci - niekoniecznie z powodów znanych, ale nie obraziłabym się gdyby takie małe stworzonko odmieniło Twój świat. Tak Kochaniczko, czas spalić mosty za sobą i spojrzeć w

Re: Gdzie mnie widzisz azerciu?

opiekuńczego, kulturalnego, mądrego, ceniącego TWOJE ZALETY, lekceważącego wady, który by razem z Tobą (oczywiście z a k o c h a n ą) przed ołtarzem stanął. Dzieci - niekoniecznie z powodów znanych, ale nie obraziłabym się gdyby takie małe stworzonko odmieniło Twój świat. Tak Kochaniczko, czas spalić

Re: A wlasciwie dlaczego

panującego.... Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby się okazało, że wiele "historycznych" wydarzeń należy między bajki włożyć. Na przykład archeologowie israelscy w żaden sposób nie mogą potwierdzić wykopaliskowo podboju "ziemi obiecanej" przez Israelitów, tak jak to opisuje Biblia. W TV występował taki

Re: Hm, jasne...

Nie wiem, skąd się wzięły "narody iberyjskie" na półwyspie iberyjskim. Niewątpliwie skądś przybyły, tak jak i wszystkie inne narody, ale to się działo w czasach przedhistorycznych. A kto wie skąd się Baskowie wzięli? Ja mówię o czasach historycznych, w których te skądś przybyłe narody

Zdjęcia:

Re: Ibisz - a to ciekawe

ubodło? To, że został pomówiony? A bo to pierwszy czy ostatni raz? A może tak na prawdę wcale nie jest tak tolerancyjny, za jakiego to luzaka chce uchodzić? Ale to wszystko mały pikuś, drogi Stefanku. Nie zdziwiłaby się, gdyby to wszystko sam Ibisz nakręcił - w tym świecie milczenie mediów to

Re: Szkola a szpital

Dokładnie tak. Mało, że mamy prawo. Istnieje obowiązek szkolny. Prawo to mamy do finansowanego z NFZ (nasze składki) lecznictwa. Naszej panienki obowiązek szkolny juz nie obejmuje, bo ma skończone 18 lat. Przyznam, że jest to bardzo wielki problem. Z jednej strony uczennica, z drugiej osoba

Re: Teoria a praktyka

się być ZAWSZE na każde zawołanie gotowa do małżeńskiej posługi a mężczyzna w zamian za to ją utrzymuje, w której dzieci są WŁASNOŚCIĄ!!!! ojca, w której niewierny jest gorszą kategorią.....taka ideologia zasługuje na likwidację. Stef, sam uważasz, że przymus religijny to zbrodnia. A czymże jest

Re: a ja Was wszystkich pogodzę

i nie da się wtłoczyć w żadne "naukowe" ramki. Tak samo zresztą Mozart czy Bach. To są wartości same w sobie, niepowtarzalne i jedyne, odrębne gatunki. A czyż mazurki nie są kompletnie odmienne od pozostałej masy twórczej innych kompozytorów? A walce? A całokształt???? Zgadzam się, że nie ma

Re: OWSIAK

myślę, że będzie, bo przynosi KASĘ. A ta służbie zdrowia niezbędna - moim zdaniem więcej urzędasy mają do przekrętów. Gdyby nie Owsiak - fundusz MUSIAŁBY kupić wyposażenie. A tak kupują ludzie, a urzędasy wypłacają sobie premie.... Nie zabija się złotej kury....

Re: Link

komunistyczną - DOKŁADNIE tak samo, jak U NAS komuniści rozprawiali się z opozycją demokratyczną. Ani tego nie potępiam ani nie gloryfikuję, patrzę chłodnym okiem bez oceniania. Powiedziane - po owocach poznacie. A owoce wydają się obiecujące. Hiszpania kwitnie. I WCALE nie jest katolicka, bynajmniej. A

Re: Hehe, azerko

No i widzisz. A gdyby tak obok starszej pani postawić młodego faceta, to większość powie: odbiło starej. Chamstwo i niesprawiedliwość. I tu się budzi mój feminizm. Kobieta to człowiek, nie maskotka.

Re: Ocho, chyba Monika wykrakała...

oczywiście, że bez sensu. Włoszczowa jest mniejsza, niż moja dzielnica, w której mieszkam. Że już nie wspomnę o Twojej hehehe. Gdyby tak dla budowy przystanków zastosować kryterium liczby mieszkańców Włoszczowej - pociąg ekspresowy pewnie z miejsca by nie ruszył, a i wołami prędzej byś do

1 2 3