wyszukiwanie zaawansowane
21 wyników w czasie 253 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: gdyby to PiS tak robił!!!!

Diabollo, wiesz co Ci powiem? OBY to nie była prawda.... a gdyby to Urban napisał? też byś wykpił? ale sądzę, że jest to prawda skrzętnie ukrywana przed obywatelami... to by tłumaczyło, dlaczego pomimo zapewnień rządu o względnym bezpieczeństwie - i giełda i złotówka lecą na pysk...

Re: Gdyby Polański był katolickim księdzem...

wkkr napisał: > A z tego co wiem, mimo że odsuniety cieszy się wciąż wszelkimi > honorami i wolnościa. a z tego co ja wiem, homoseksualizm nie jest przestępstwem, więc dlaczego facet miałby siedzieć? Zwłaszcza, że jakoś nie widać poszkodowanych... I tak został ukarany na wszelki

Re: no i tak to jest kiedy naukowiec

zawsze DOKŁADNIE bada.... a ta pani jakoś dziwnym trafem nie wiedziała o istnieniu bakterii... a powinna próbkę przebadać na istnienie bakterii, pleśni, grzybów.... Gdyby nie media - nawet sąsiednia parafia o sprawie by nie wiedziała... więc o propagowanie bzdur i robienie wiochy miej pretensje do

Zdjęcia:

Re: Gdyby premier z PiS grał w piłkę zamiast...

czekaj czekaj.... halt!! a nie jest tak, że posłowie - członkowie rządu są zawieszeni w prawach i obowiązkach posła i nie mają prawa dyskusji nad kształtem ustaw oraz NIE GŁOSUJĄ? Minister może przedstawić projekt ustawy... odpowiedzieć na pytania... i nic więcej... może się przysłuchiwać

Re: @ a000000

obok dzieciobójczyń...to coś może sugerować.... dokładnie tyle, co wymienienie PRZYZWYCZAJENIA się nazistów i kobiet do mordowania...a co sąd uznał za naruszenie dóbr... Z tego jednego zdania o przyrównaniu pani Tysiąc do hitlerowców (co tak na prawdę miejsca nie miało) wynika, że jeśli powiem

Re: W środę wszystko będzie jasne

odszkodowania czyli CO? jednak za niemożliwość dokonania aborcji? A skąd wiadomo jaki byłby wyrok instancji odwoławczej, gdyby taka istniała? Poza tym to nie jest prawda, bo Polska była pozwana nie za odmowę aborcji, a za brak obowiązkowych procedur. sami redaktorzy tego niusa sprawę postrzegają jak

Re: Chrześcijaństwo - źródła....

chickenshorts napisał: > Zdecydowanie odmówiłbym naśladowanie Ciebie w a KTO Cię o to prosi????? > A tak poważniej gdyby Ci powierzono dziecko na wychowanie = dałabyś > dziecku szansę? szansę na co? -- Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swego

Re: Izrael: nie wolno sypiać z wrogiem

nie jest źle... Żydzi tylko straszą.... ale gdyby tak Żyd zechciał poderwać Arabkę - to zaraz splamiony honor klanu trzeba by krwawo ratować... -- Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Re: Koran zabroniony w Kazachstanie!

janek_hus napisał: > To jest chyba kaczka dziennikarska. chyba tak... gdyby to była prawda, już na całym świecie spalono by tony flag kazachskich i kilka ambasad... -- Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Re: Przyjąłem do wiadomości

wkkr napisał: > Nie podoba mi się to co napisał l.r. > Lepiej by było gdyby powstrzymał się od tak ekspresyjnego wyrażania > swojej opinii. dokładnie. Wyrażając swoje opinie TAKIMI słowy - zniża się do poziomu krytykowanych osób... -- Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw

Re: Prognozy pogody: seksizm czy emancypacja ?

gumpel napisał: >Więc, może jednak to właśnie emancypacja ... nie, a nawet wręcz przeciwnie. Te panie, gdyby miały mały biust, czyli normalny, gdyby tyłkiem nie umiały kręcić, gdyby nie przerobiły się na lalkę Barbie... nie dostały by pracy prezenterki. Bo to FACECI decydują i