wyszukiwanie zaawansowane
129 wyników w czasie 348 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A tak swoja droga

faktografii służą do przypomnienia zdarzenia, bo pisane były do ludzi, którzy jeszcze to pamiętają... Co Jezus robił przez te 18 lat? Możemy jedynie domniemywać.... albo żył jak każdy inny pobożny Żyd i pogłębiał swoją wiedzę o Torze... czyli działo się coś tak zwyczajnego, że nie było sensu o tym pisać

Re: Elton John o Jezusie

wówczas mężczyzna bez żony to wielkie kuriozum było... tak wielkie, że nikt takiego nie szanował.... a jednak Jezus miał posłuch na tyle duży, że nawet uczniowie się wokół gromadzili... myślę, że gdyby miał żonę - na pewno wzmianka jakaś by była, aby wykazać, że wszystko było z Jezusem w

Re: a może by tak w Polsce ??

0golone_jajka napisał: > Gdyby finanse Kościoła były przejrzyste, to nikt by rabanu nie >podnosił. A tak, to nie wiadomo ile Kościół przeznacza na pomoc. 1% >czy 90%? a kto jest ciekawy???? ten, który daje datki... czy ten który nie daje, jak Ogolony niejaki? Jak sobie

Re: a moze by tak realistycznie jakos?

kora3 napisała: > Czuja się Ukraińcami. no i? co to ma do rzeczy? Połowa Ukrainy to potomkowie byłych obywateli polskich...uciekinierów, wygnańców... tak się złożyło, że część Ukraińców znalazła się w granicach Polski wcale nie dlatego, że taka była ich wola... ot, granice się

Re: "taka sama kultura i wartosci" - czy rzeczywi

na rzeź, bo nasz wróg jest bliźnim? mamy nadrzędną zasadę - miłuj bliźniego JAK SIEBIE SAMEGO!!! nie bardziej!!! a gdy się nie bronię przed niebezpieczeństwem dla fałszywie pojętej miłości bliźniego - to pokazuję, że bliźni-nieprzyjaciel jest dla mnie ważniejszy niż ja sama... a tak nie ma być

Zdjęcia:

Re: tak powinno być

? Nie byłoby w budżecie wolnej kasy na cele światopoglądowe. A wówczas najgłośniej bym krzyczała, gdyby z kasy budżetowej dotację dostała jakaś manifa czy inna parada dumy. Gdyby w publicznej TV za MOJE pieniądze propagowano i przedstawiano treści, które są mi obce. I wstrętne - wiesz o czym mowa.

Re: Jarmułka - tak, krzyżyk - nie

a gdyby to właściciel chrześcijanin tak traktował Żydów - to dopiero podniósłby się wrzask!

Re: "Szopen gdyby żył, to by pił.", czyli werdykt

hildegunst napisał: >a wygra i tak ten, kto ma ma wygrać. ten, który w niczym nie zagrozi na ciasnym rynku gwiazdorskiemu jury.

Re: To tak jak tu na forum

, ale tak jest wszędzie... Gdyby wszyscy uczestnicy tego forum zachowali takt i szacunek wobec kolegów i koleżanek (wyznanie obojętne) - nie byłoby ani kija ani mrowiska. I nie ma tu znaczenia odmienny światopogląd - przypominam, że adminów mamy dwóch: jeden wierzący a drugi ateista. I zapewniam

Re: oddanie życia a Prawda

z2006 napisał: > A skąd by się wzięła wiara grupy wielu ludzi, że kogoś osobiście widziel > i, słyszeli, i jedli z nim, gdyby tak nie było? ta grupa nie wierzyła... ta grupa WIEDZIAŁA. Bo była naocznym świadkiem tego, co potem zostało spisane. Wierzyli ci, którzy nie widzieli

Re: A jednak sie kreci!

tak, należy go wsadzic do paki - ZA GŁUPOTĘ!!! Bo kto trzyma dowody przeciwko sobie w tak ohydnej sprawie? Ale czy uwłaczająca godności? TAK!!! Nie robi się nalotu na gospodarza gdy dom pełen gości. Zwłaszcza, że jeśli sprawa trwała od wielu lat - to ten jeden dzień nikogo nie zbawi.

Re: A temu pogrzebowi kościelnemu się dziwię

isma napisała: > Tylko pogrzeb koscielny niekoniecznie kazdemu wypada wyprawic, bo >zywych tym mozna zgorszyc. tylko!!! nawet nie spodziewasz się (a może spodziewasz) czym kto bywa zgorszony!!!! I gdyby tak z każdym przypadkiem się liczyć, to ksiądz by z domu wyjść nie mógł.

1 2 3 4 5 6