wyszukiwanie zaawansowane
44 wyników w czasie 249 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A to ciekawe...

rosyjskich jestem przekonana, że nagrywają wszystko co się dzieje na terenie Rosji, szczególnie gdy na pokładzie samolotu jest prezydent obcego kraju. Gdyby rozmowa dotyczyła nacisków na lądowanie, Putin z lubością by ją ujawnił... tak sądzę. To jest telefon satelitarny, będący na wyposażeniu samolotu.

Re: A mnie zastanawia

jureek napisał: Przykład Sopotu, k > tóre to miasto chciało przyjąć sieroty z Alepo i było przygotowane na to przyję > cie, ale rząd się nie zgodził, doskonale pokazuje, że wcale to nie jest tak, ja > k piszesz, że jak ktoś chce przyjąć uchodźców, to może to zrobić. a teraz ja

Re: RPO Bodnar podpadl "prawdziwym Polakom

maria421 napisała: > Nie wiem , jak bym to sformulowala w wypowiedzi, to sformulowanie bylo niefortunne, niefortunne powiadasz.... a co byś powiedziała, gdyby taką rzecz palnęła Szydło? Też byłabyś taka łaskawa?

Re: RPO Bodnar podpadl "prawdziwym Polakom

, to nie nadaje się na to stanowisko. Należy go stanowiska pozbawić. > Nie mam zwyczaju stosowac dwoch miar i dwoch wag do oceny tej samej rzeczy. tak? gdy Szydło powiedziała PRAWDĘ w Auschwitz tylko być może niefortunnych słów użyła, to gromy ciskałaś przez cały wątek.... a gdy Bodnar

Zdjęcia:

Re: Kolejna miesiecznica

, nie musialaby opuszczac Polski, gdyby w 19 > 70 cicho siedziala, nikt by zycia nie stracil... > A gdyby w 1980 cicho w domu siedziala (jak J. Kaczynski) , to by nie bylo stanu > wojennego. aha... czyli porównując potwierdziłaś właśnie, że opozycja chce obalić rząd i zmienić ustój

Re: Kolejna miesiecznica

, miał dzień wolny. > Bo chyba nie na tym ze tak sobie marionetki poustawial ze teraz na jego zyczeni > e kawalek Warszawy na cala dobe paralizuja. gdyby opozycja w domach swoich pozostała Warszawa nie byłaby sparaliżowana na koszt podatnika. Więcej powiem... pewnie już mało kto by się

Re: KONSTYTUCJA!

maria421 napisała: > Azerko, czy Ty nie znasz pojecia slowa "laska " czy "ulaskawienie", bo o to tu > chodzi? powiem tak: gdyby mnie policja oskarżyła że np Cię okradłam i wsadziła na dołek, a pan prezydent mnie z dołka wyciągnął i uwolnił od dalszych działań sądowo - więziennych

Re: Ale się porobiło

Wałęsa okazał się TW i szedł w zaparte. Tak sobie myślę, że gdyby nie to Wałęsowe zaparte - inaczej by się nasze dzieje potoczyły.... gdyby stanął przed narodem w prawdzie - naród by wybaczył (bo chciał wybaczyć) , Wałęsa wygrałby drugą kadencję, nie potworzyłyby się różne grupki zwolenników przeciwnika

Re: Nie ma nadziei

demokracje od autorytaryzmu. niekoniecznie... tak by można było powiedzieć, gdyby polityczna scena polska nie była tak bardzo rozdrobniona. Zauważ, że pośród tych 60% mamy i monarchistów i komunistów.... czyli ludzi bardzo dalekich od systemu demokratycznego. A skoro większość wyborcza nie chce

Re: Tusk!

wstydu to elity unijne nie mają. Nas się czepiają o naruszanie prawa, a sami smolą do woli..... wybory, aby były ważne, muszą się odbyć wedle procedury..... a tam procedurę złamano.... ciekawe, co by się działo, gdyby tak sejm ustawę uchwalił w podobny sposób.... marszałek by zapytał sali, czy kto

Re: Referendum konstytucyjne

maria421 napisała: > Tak to widze. no to źle widzisz..... bo malowanie ścian zacznie się po referendum zatwierdzającym.... a po referendum pytającym o remont zacznie się dyskusja nad wyborem koloru ścian. Sądzisz, że opowiedzenie się w referendum za zmianami oznacza zgodę na konkretne

Re: Referendum konstytucyjne

> z wprowadzeniem swojej konstytucji? a nie zauważyłaś, że Naród może odrzucić? Gdy pani Pawłowicz napisała, że obawia się manipulacji informacyjnej dokonanej przez silne i liczne media opozycyjne, to się oburzyłaś. A jednak to pani Pawłowicz rację ma..... na pewno tak będzie, bo opozycja totalna

Re: Prof. Andrzej Rzeplinski

Rmaria421 napisała: > Tylko ten, ktory GDYBY wystartowal mialby naprawde duze poparcie spoleczne, czy > li Rzeplinski, prawda? tak sądzisz? a nie uważasz, że Rzepliński jest za stary? będzie miał 70 lat... i ten wiek po nim widać.... jest powolny, nieruchawy, ma "ociężałą

1 2 3 4