wyszukiwanie zaawansowane
58 wyników w czasie 185 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: kazdy tak ma jak zaczyna

zdzislaw50 napisał: > bananarama-live napisał: > Mitingi czy terapia, nie zrobią cudów, jeśli nie poukładasz sobie w głowie. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > I tu masz stu procentową rację... ____________________________. I tu mylicie sie oboje w 100%...! Gdyby

Re: Uderz w stol, a alkodarek sie odezwie...!

alkodarek napisał: > aaugustw napisał: > - Gdyby wynaleziono jakis medykament > > na moja chorobe i powiedziano, ze od teraz mozesz znowu kontrolowanie > > pic, ja bym odpowiedzial: Dziekuje bardzo, ale ja juz nie potzrzebuje > > wogole pic alkoholu, aby

Re: Uderz w stol, a alkodarek sie odezwie...!

swoja swiadomosc...! (nie mowiac o lekarstwie) Drugiego Alkoholika potrzebuje, bo on mnie rozumie, a ja jego... - Potrzebuje go tak, jak kazdy czlowiek potrzebuje drugiego czlowieka, choc troche inaczej...! To nie jest zadna, (jak piszesz); "metoda wstrzymywania nawrotu choroby", lecz dalszy (wyzszy

Pijane myslenie...

thomi73pl napisał: a ja myślę, że gdyby chcieli być trzeźwi , to by nie musieli... _____________________________________________________. Nie przejmuj sie. Tak to juz jest jak sie glupi do myslenia bierze...! :-( A...

Re: Zaczalem pisanie od Ciebie - jestes mi waznie

powiesz sobie tak: Jezeli Mityng AA mi sie nie podoba, co mam zrobic, aby byl on taki, jaki byc powinien...!? - Tytus to od ciebie zalezy jaki jest Mityng AA, a jezeli narzekasz, to znaczy ze na siebie narzekasz (metoda wskazujacego palca...!). A...

Zdjęcia:

Re: Po to by dowiedziec sie "kim jestem"-Rozwoj d

iskram napisała: > Urojeniaa- zła droga myślenie magiczne- wyskocz z tego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 _______________________________________. Gdyby ludzie czesciej patrzeli do swego wnetrza, nie musieliby tak czesto "wychodzic z siebie"...! :-( A...

Re: Teorie Dea

się z wewnętrznych złogów - > tego wszystkiego, co w nim istniało, a czego nie był świadom. > Gdyby abstynencja rzeczywiście była tym czym jest w pojęciu Dea nie zaistniałby > jakikolwiek przypadek nagłego uzdrowienia z alkoholizmu czy narkomani - tak ja > k miało to miejsce w

Re: Choroba alkoholowa (nie mylic z drobnopijanst

wolfbreslau napisał: > jak jechalem w nocy do pracy, to akurat to widziałem...gdyby nie tak głupie, by > łoby nawet zabawnie ___________________________________________. Tak blisko o smierc i my sie ocieramy kazdego dnia...! (w koncu ona nalezy do naszego zycia i po co jeszcze pomagac

Re: Co musialbym zrobic, aby to zmienic...!?

miskolaj napisała: > fajnie by było gdyby tak było:) ja sie nie boje czegos konkretnego Grazka, ani > pajaka, ani rachunkow, ani niczego, na co mozna by słowo znalezc, zeby przedmio > t moje leku jakos zmaterializowac, niestety...mam leku uogólniony z napadami pa > niki, lęk

Re: AA jest od tego by sie tam dowiedziec

pierzchnia napisał: > Poza tym, gdyby tak każdy odchodził, po jakimś czasie, z AA to kto by się dziel > ił swoim doświadczeniem? ___________________________________________________________. No wlasnie...! ;-) Dam tylko przyklad z jednej mojej macierzystej Grupy AA... - Przed 10 laty

Metody leczenia ogolnie...!

owemu systemowi. > > Gdyby nie oddolny ruch - byłoby tak dalej. Ale nie będzie, zobaczysz. > :-) __________________________________________________________. W tym miejscu sie poddaje...! :-( Nie znam Waszych szczegolow... - A tym bardziej "oddolnego ruchu"...! ;-) Jedynie co mnie

Re: Marto, nie wiem czy jeszcze czytasz wpisy i r

alkodarek napisał: > aauguście, nie denerwuj się tak, bo ci żyłka pęknie a wtedy to i rozwój duchowy > nie pomoże ( nie mylić z medycyną). ________________________________. No dobra, nie pomine ciebie...! Tu nie chodzi o mnie alkodarku, gdyby mi żyłka pękla to, jak widzisz

Re: Marto, nie wiem czy jeszcze czytasz wpisy i r

to powiedzial jest wielkim smierdzacym Gnojem...! (gdyby taki chcial np. pomagac alkoholikom pod Dr. B. Woronowiczem wylecialby na zbity leb szybciej, anizeli by sie tam pojawil...!) A...

1 2 3 4 5 6