wyszukiwanie zaawansowane
52 wyników w czasie 285 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A gdyby Wasz facet skrytykował Wasz ciuch, to

Mój zwykle chwali, dlatego jeśli krytykuje to się głęboko zastanawiam czy aby nie ma racji. A jeśli mówi, że mnie w czymś nie akceptuje, to po prostu tego się pozbywam. W drugą stronę taka krytyka też działa :)

Re: Nieproszony gość - tak źle i tak niedobrze :)

Też uważam, że rację ma Kora. Z doświadczenia wiem, że przy chorobie po prostu można nie mieć siły na wizyty, a odwiedziny dwóch osób mogą być męczące dla chorej ponad miarę. Znajoma absolutnie nie miała o co się obrażać, ani spodziewać zaprosin i kawy. Podobnie byłoby, gdyby Kora była zdrowa, ale

Re: A ja myslę, że zależy także od odbioru przez

część komentarzy będzie jej nieprzychylna. > dziewczyna powinna taki komentarz skasowac po prostu i tyle. Innym wyjściem jest zablokowanie możliwości komentarzy pod zdjęciami. >albo zamiescic podobny 'dowcip' pod zdjeciem autorki zartu > czy to tez bylby akceptowalny styl zartu

Zdjęcia:

Re: Aquo, ale tu mamy do czynienia z konkretna

pavvka napisał: > A gdyby to dziewczyna była stroną stwierdzającą, że nie zaiskrzyło, to też ocze > kiwałybyście aż takiej przemowy pod adresem chłopaka? Ja - tak, jak najbardziej.

Re: wyjadanie z polmiskow

molly_wither napisał(a): > Gdyby chodzilo o ciocie, to bym tak powiedziala , ale to chodzi o najukochansza > wnuczke tesciowej! Co za różnica w zauważeniu, że nie masz ochoty odjadać po kimkolwiek?

Re: Wesele tuż tuż...

To coś niedowidzę, ale i na zdjęciu z bliska ten naszyjnik mi nie pasuje. Za mało wyrazisty, a gdyby tak zamiast niego krótki sznurek ciemnoczerwonych kamyków? A na wiek tu się nie powołuj małolatko :) Skup się na swoich atutach i przede wszystkim baw się dobrze na tym weselu! Kiecka mniej ważna

Re: 4kl.technikum i 2 jedynki

verona9 napisał(a): > Ta nauczycielka z angielskiego jest upart > a,ciezko z nią rozmawiac(tak mowi brat)? A czy ktoś z nią rozmawiał prócz brata? Może zechciałaby wskazać jakąś drogę poprawy gdyby ktoś się zainteresował. A brata zagonić do nauki, w ciągu wakacji spokojnie mógłby

Re: lekarz odmówił przyjęcia pomimo zapisu!

przezornie do innego lekarza. Ciekawe, gdyby ten pan robił operacje, to czy też patrzyłby tak kategorycznie na zegarek i wraz z wybiciem godziny kończącej jego dyżur zostawiałby pacjenta na stole niezależnie od stanu zaawansowania zabiegu? Ja do takiego lekarza nie miałabym zaufania.

Celebryta, tfu.

konsekwencji swojego czynu, czyli na przykład przez piętnastolatka. Tak jak w przypadku tej dziewczyny, która z głupoty i brawury wdrapała się na słup wysokiego napięcia i straciła obie ręce. A nie przez dorosłą osobę, która z racji poświęcenia swego życia na sport samochodowy MUSI wiedzieć, że jazda po

Re: Niedokończona łazienka na poddaszu

joanka-r napisała: > lytki to pół biedy, najgorszą krzywdą dla tej łazienki jest wanna. Gdyby gratis > do armatury > dawali to bym jej nie wzięła. Wanna jest jak sarkofag Królewny Śnieżki :) A pralka rzeczywiście źle stoi. Przestaw ją tak aby tę krótszą ścianę miała za

1 2 3 4 5