wyszukiwanie zaawansowane
48 wyników w czasie 234 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: a pytałas na jakiej podstawie tak twierdzi?

porodu jest jednoznacznie le > pszy. 'Najlepszy' to pewnie byłby podręcznikowy, szybki, bezbolesny SN bez komplikacji :P Tyle, że matka natura nie była na tyle łaskawa, żeby go zagwarantować :) Mnie w tych dyskusjach denerwuje tylko, że tak bardzo najeżdża się na zło cc a komplikacje i

Re: Taka sytuacja-byłybyście złe?

dziećmi,ale zdaniem bratowej i > matki zrobi to nieumiejętnie, bo jest chłopem. Bratowa nie mogłaby się > skupić na rozrywkach, gdyby dzieci zostały z ojcem, ciągle zamartwiałaby się > co z nimi. A kobiety mają w naturze zajmowanie się dziećmi-słowa bratowej. > Matka uważa tak samo

Re: a'propos posła Godsona

menodo napisała: > Bawełna w odniesieniu do osób ciemnoskórych służy przywołaniu ich do porządku,o > dwołaniu się do niewolnictwa i w tym sensie - poniżenia danej osoby, Służy... 'bo tak'? Bo tak Menodo sobie napisze? Kobietom też się przypomina, że gdyby nie feministki to by praw

Zdjęcia:

Re: A propos wegan/wegetarian

laquinta napisał(a): > Gdyby dziecko zapytalo Cie, czy jest adoptowane, a Ty bys wiedziala, ze jest, > jaka by byla Twoja odpowiedz? > > Mozna tak w nieskonczonosc. Albo rozumiesz delikatnosc sytuacji albo nie > rozumiesz i nikt Ci tego nie wytlumaczy. Świetny przykład

Re: A propos wegan/wegetarian

rodziców bo dla Ciebie to TYLKO jedzenie - rzecz mało ważna. Dla nich to jest ważne ale Ty to uznajesz za fanaberię więc olewasz - dzieciak chce to dostanie. > ideałem byłoby oczywiście, gdyby to swoim rodzicom zaprzątał > tym głowę ;) I tak się sprawa powinna zakończyć 'Nie dam Ci mięsa bo

Re: Więcej niż wypadek a mniej niż zabójstwo?

d.o.s.i.a napisała: > Bo gdyby tak nie bylo to gosciu odbilby w lewo i ja ominal. Nie wierze, ze jech > al prosto na nia z zamiarem przejechania i z pelnym impetem przejechal po niej. > Nawet idiota na drodze ma resztki rozumu i nie rozjezdza specjalnie przechodni > ow. No

Re: Czemu to służy? Rozumiecie?

marzeka1 napisała: > Czy któraś z Was mogłaby mi wytłumaczyć, czemu służy taka akcja? Nadaniu sprawy rozgłosu co jak widać się udało. Gdyby nie te panie o sprawie wiedziałoby zapewne kilkadziesiąt osób a tak - wie cały świat. A gdyby sprawa nie dotyczyła duchownego to by Cię ani odrobinę

Re: Czy to dyskryminacja ? czy brak rozumu ?

magiella napisał(a): > Jak mam rozmawiać, co powiedzieć, czuje się jako samotna matka dyskryminowana... Dyskryminowana byłabyś, gdyby Ciebie jako samotną matkę traktowano inaczej niż pozostałych pracowników a tak zdaj się nie jest? -- Bycie niewierzącym nie oznacza, że jest ci

Re: Ciężarna i opieka zdrowotna

z_lasu napisała: > Tak, a jak napiszę to coś się zmieni. Ale Ty naiwna jesteś. Gdyby 50% ludzi, którzy myślą tak jak Ty napisali to tak - byłyby podstawy do zmian. Niestety - 99,99% potrafi tylko narzekać - wielokrotnie się o tym ostatnio przekonałam. -- Błogosławieni, którzy nie

Re: Alimenty?

olewka100procent napisała: > dziecko pod opiekę ojca a matka niech szuka lepszej pracy, i podać panią o alim > enty, wtedy będzie na ,,porządne buty,, Dokładnie tak by było, gdyby role były odwrócone. -- Bycie niewierzącym nie oznacza, że jest ci WSZYSTKO JEDNO.

Re: Brzuch odbiera etaty ;)?

minor.revisions napisała: > Ależ ja to rozumiem, tylko, że właśnie na tym polega dyskryminacja. Ależ właśnie NIE! To samo życie i praktyka. Gdyby różnice nie były tak ogromne w Polsce między pracownikami a pracowniczkami nie byłoby problemu. W Polsce nie w innych krajach. -- Gdzie

1 2 3 4 5