wyszukiwanie zaawansowane
49 wyników w czasie 212 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A co Wy tak naprawdę wiecie?

kawad napisała: > Nie wiem, jak inni rodzice, ale gdyby moje dziecko przyszło do domu z informacj > ą, że dostało jedynkę za niewłaściwy długopis lub za coś równie bzdurnego, zain > teresowałabym się sprawą. Nic nie wskazuje na to że stawiała jedynki za niewłaściwy kolor

Re: głowa a suknia :)

Przesłodzona jak większosć pronoviasek i nie przekonuje mnie pretensjonalnymi drapowaniami, mam na myśli zwłaszcza to ze na biodrach są niżej niż na pośladkach. Na zdjęciu na dole na prawej widać że materiał wypuszczony z tych drapowań tworzy taki kąt ostry gdzieś na poziomie kolan, nie wiadomo jak

Re: A ja poproszę o otwarcie urzędów w niedzielę

Banki to przedsięwzięcie prywatne i z całą pewnością gdyby ich otwieranie w niedzielę opłacało się właścicielowi (tak jak opłaca się otwarcie centrum handlowego) to by były otwarte. Na razie w niedzielę można załatwić część rzeczy w banku przez Internet i infolinię. -- Obecnie skłaniam się ku

Zdjęcia:

Re: Czy urodziłyście tyle dzieci, ile chciałyście

Nie. Mam jedno a teoretycznie chciałam mieć nawet pięcioro. Tylko pewnie i tak wymiękłabym przy drugim. -- Gdyby moj xiaze malzonek takie akcje zaczal robic, zrobilabym podwojny wysilek lezenia i pachnienia i obrastania otoczenia w syf wkladajac sobie jego foch gleboko w cytopyge. /myelegans/

Po ile truskawki? (początek wątku)

Muszlin to oczywiście muślin, a zagotować syrop do nitki to ugotować taki syrop, żeby przy wyjmowaniu łyżeczki ciągnęła się za nią tak jakby nitka. -- Gdyby moj xiaze malzonek takie akcje zaczal robic, zrobilabym podwojny wysilek lezenia i pachnienia i obrastania otoczenia w syf wkladajac sobie

Re: Gdy otyły człowiek je publicznie coś niezdrow

Nie panuje nad sobą i swoim apetytem i dlatego wygląda tak jak wygląda. Niszczy swoje zdrowie a za jego leczenie będziemy wszyscy bulić ze swoich składek. -- Gdyby moj xiaze malzonek takie akcje zaczal robic, zrobilabym podwojny wysilek lezenia i pachnienia i obrastania otoczenia w syf

Re: Ale co właściwie zrobić ze zwierzęciem?

laquinta napisał(a): > Mam, niech ci co tak bardzo kochaja zwierzeta przestana jesc mieso. Niech daja > dobry przyklad innym. Ja nie jem. I co teraz powiesz? -- Gdyby moj xiaze malzonek takie akcje zaczal robic, zrobilabym podwojny wysilek lezenia i pachnienia i obrastania

Re: ja nie popieram żadnej konkretnej diety

Widocznie religia im nie nakazuje wpieprzać wyłącznie mięso. Powiem więcej, byłyby zdrowsze gdyby w przedszkolu jadły wyłącznie warzywka i zboża, bo w domu paróweczek i danonków i tak będą miały pod dostatkiem. -- Obecnie skłaniam się ku byciu zwiewną leliją, delikatną, przemęczoną, z

Re: ja nie popieram żadnej konkretnej diety

gabi683 napisała: > Ale co cię obchodzi co w domach!Wiesz najczęściej w szkołach podstawowych jest > tak że dla nie których dzieci ten posiłek w szkole jest jednym w ciągu dnia !I > wcale on nie jest z mięsem codziennie !Z reszta tak jak i w przedszkolach ,tak > w PL

Re: Ciekawe? Ona "z inteligencji" on "ze wsi"...

taniec_pingwina napisał(a): > Czy taki układ byłby dla Was (jako matek córek - na prawdę lub na wyczucie) do > zaakceptowania? Z inteligencji ta córka, powiadasz? -- Gdyby moj xiaze malzonek takie akcje zaczal robic, zrobilabym podwojny wysilek lezenia i pachnienia i

Re: Bieda - punkt widzenia:

re_ni73 napisała: > Tak tylko ,że oni kiedyś ze swoich składek opłacali też komuś emerytury. Tylko że tych składek było ZTCW 7% wszystkiego, łącznie z chorobowym, rentowym i co tam jeszcze chcesz. A teraz jest tak: 1. Stopy procentowe składek wynoszą: 1) 19,52% podstawy wymiaru

Re: Bieda - punkt widzenia:

składników odżywczych, tylko o zbilansowanej diecie. No tak to rzeczywiscie mozna. Mozna te > z posluchac koncertu fortepianowego na zywo a mozna w radiu. Koncerty fortepianowe są też darmowe na żywo w dużej ilości. Ale zmartwię cię. Porządni melomani rzadko kiedy chodzą na koncerty bo rzadko

1 2 3 4 5