wyszukiwanie zaawansowane
85 wyników w czasie 301 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A gdyby maz Wam powiedzial tak..

Z tego, co ja zrozumiałam, Donnie nie chodzi o świeczki i o łoże z płatków róż, tylko o to, żeby aktualnie nie byli pokłóceni, czyli o brak atmosfery negatywnej. -- Ręce za lud walczące sam lud poobcina. Imion miłych ludowi lud pozapomina. Wszystko przejdzie. Po huku, po szumie, po trudzie Wez

Re: A gdyby tak cerkiwe okradli z ikon

pewnej grupy społecznej. Jako katoliczka chyba powinnam się zacząć bać. -- Agent Cooper: "A kobieta z pieńkiem?" Szeryf Truman: "Nazywamy ją kobietą z pieńkiem."

Re: A gdyby tak cerkiwe okradli z ikon

No i właśnie dlatego poczułam dreszczyk - bo trochę zabrzmiało jak usprawiedliwienia napadów na Żydów sprzed drugiej wojny światowej. -- Agent Cooper: "A kobieta z pieńkiem?" Szeryf Truman: "Nazywamy ją kobietą z pieńkiem."

Re: A gdyby ci ukradli coś w pracy to pretensje

Ale po lekcjach już się nie da tak łatwo. Tłum kręcących się dzieci i ktoś sprytny a mało uczciwy spokojnie może coś zwinąć. To, za co szkoła powinna odpowiadać, to żeby na jej teren nie wchodził nikt obcy i żeby dzieci nie krążyły po szatni bez potrzeby - to prawda. Ale to nie wyeliminuje

Zdjęcia:

Re: Gdyby w np 2005 ktos Wam powiedzial

Tak, choć pewnie bym się kłóciła, że będę miała drugie dziecko. Reszta była raczej przewidywalna. -- Agent Cooper: "A kobieta z pieńkiem?" Szeryf Truman: "Nazywamy ją kobietą z pieńkiem."

Re: Co byście zrobiły/jak zareagowały gdyby Wasz

A on wie, że dla ciebie obrączka jest taka ważna? Bo trudno coś oceniać czy doradzać nie wiedząc, czy on próbował celowo zrobić ci przykrość, czy wspomniał o pierwszym cennym a bezużytecznym obiekcie, jaki mu przyszedł do głowy. Ja noszę obrączkę, bo noszę, ale jakoś szczególnie związana nie

Kto by tak potrafił? (początek wątku)

, to bym nie potrafiła tak rozmawiać, żeby dotrzeć. Nie umiałabym przekazać aż takiego ładunku dobrej woli, aż tak bardzo wyeliminować wszelkiej krytyki z głosu. Nie odezwałabym się, a gdyby było tragicznie, odezwała bym się (może) nerwowo i agresywnie. I potem sobie jeszcze pomyślałam, że w sumie

Re: Uderza mnie taka sprzeczność

niż agresywnym, których rodzice nagminnie nie widzą problemu. Na pewno dobrze byłoby, gdyby szkoła mogła usunąć dziecko, także to, które nie ukończyło gimnazjum - nie tak łatwo, jak da się usunąć licealistę, ale w przypadku agresji - tak. A ponieważ istnieje obowiązek szkolny, to takie dziecko

Re: a Wy- Dom Opieki

Oczywiście, że tak jak opisujesz, to nie. Ale zakładam, że moje dziecko - jedynaczka - zwyczajnie może nie podołać opiece nade mną. Finansowo, czasowo, siłowo. Oczywiście, w świecie idealnym obie zbijamy fortunę i żyjemy każda w swoim domu we wspólnym parku (my z mężem możemy w małym domku

Re: święta wielkanocne a śmierć dziecka

wierzyć, że to nie jest rozstanie na zawsze. Ale i to bolało w święta, ta radość zmartwychwstania - bo wyobrażałam sobie, jaka to byłaby radość, gdyby się nagle okazało, że to pomyłka albo że śmierć jest odwracalna. Teraz powoli zaczynam w tym widzieć jakąś nadzieję - ale tak od razu się nie da. Tych

Re: Wy tu o sześciolatkach, a w liceach

maturę rozszerzoną z angielskiego jest zaliczenie fizyki na dopa, czyli pisanie tak długo popraw, aż wszystkich zadań nauczy się na pamięć oraz obkucie rekcji czasowników niemieckich. Historia i angielski interesują dzieciaka, więc mimochodem, z lekcji, uczy się na trzy. A mógłby na pięć, gdyby mu

1 2 3 4 5 6