wyszukiwanie zaawansowane
49 wyników w czasie 238 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Tak się budzi upiory...

Ja wiem gdzie mieszka emerytowany funkcjonariusz, ktory mnie pobil, wybil zeby mojemu mezowi, polamal mu szczeke, polamal mi zebra, poniszczyl rodzinne pamiatki etc. etc. Wiem kim sa dwoje jego dzieci. I mysle tak: przeprosiny/tlumaczenie moglabym potencjalnie przyjac od niego, gdyby zaistniala

Re: Taka sytuacja-byłybyście złe?

. A kobiety mają w naturze zajmowanie się dziećmi-słowa bratowej. Matka uważ > a tak samo. Kolejny ozeniony z "wlasna matka" :P Nie zmienisz, zostaw ich samym sobie - kazde z nich wzielo sobie ten krzyz z wlasnej woli :D

Re: A, to tylko profesor Szlendak

wciaganiem znajomych w ich rozliczenia i ogolnie tak bardziej bleeee .... :/ Moze gdyby zostali ubodzy, byliby jednak szczesliwsi .... who knows ... Ot, taki dodtakowy punkt widzenia z zza-wielkiej-wody punktu siedzenia ;)

Zdjęcia:

Re: Rodzicielstwo a wierność przekonaniom

kawka74 napisała: > Zresztą teoretyzowanie swoją drogą, rzeczywistość zaskrzeczy i bohaterów nagle > zrobi się dziwnie mało, głównie wśród tych, co tak ładnie o nim piszą. I to jest przywilej ktoregos tam pokolenia - teoretyzowanie :) Poniewaz swoja praktyke "odrobilam", w jakims

Re: Interwencja Polsat

nabakier napisała: > Dobra, a w jaki sposób byś ją "zapakowała" do tej szkoły, gdyby się opierała?Zw > iązałabyś i zawiozła w kajdankach? Mogloby i tak byc. Nie da sie ukryc, ze we dwoje z mezem wciaz jestesmy fizycznie silniejsi od znakomitej wiekszosci 17-latek, nawet bardzo

Re: Co to znaczy "dawać"?

cherry.coke napisała: > seks to cos jak wydawanie posilkow w barze mlecznym - szurnac na blat > z pogarda, a najlepiej jak mozna wrzasnac "Nie ma kotletow, wyszly". A mozna wszak tak uprzejmie zachecac: nie gwoli swawoli lecz celem ludzkiego rodu pomnozenia uzycz mi, panna

Re: Jak byc dobra matka doroslych dzieci?

laquinta napisał(a): > Moze rozmawialy, kiedys, ale gdy corka np. wychodzi za maz, zmienia sie jej opt > yka i nie chce juz otwartych rozmow? Tak przeciez tez moze byc. Przykladow na > rozne kombinacje komunikacji znam dziesiatki. No i fajnie, jak nie chce - her choice

Re: Przywiezc 600km roczniaka na rocznice pogrzeb

minor.revisions napisała: > dzieci byłyby wniebowzięte, ciekawe, czy również, gdyby były na tyle duże, że m > ogłyby wyrazić swoje zdanie. Ja juz pisalam wiele razy, ze moje dzieci byly wychowywane w old-fashion military style i w wielu sprawach zdanie mogly wyrazac a i tak

Re: Przywiezc 600km roczniaka na rocznice pogrzeb

Gdyby mojemu mezowi zalezalo na tym zeby nasze dziecko uczestniczylo w takiej uroczystosci to jechalabym z nawet najbardziej rozmarudzonym dzieckiem lub dziecmi i 6000 km, a on by zrobil to samo dla mnie. Przeciez taka decyzja zalezy od ukladow miedzy mezem i zona a nie prosb tesciowej czy zdania

Re: Panie lat 45+ jakie macie "życiowe refleksje"

Mnie ten koncept "wiktorianskiego domu" malo lezy, bo ja lubie ultra modern wiec sie wpraszac nie bede, bo i tak pewnie bym sie nie nadala: w innym watku tu gdzies pisza, ze Polonia kanadyjska glupia jest, glupsza niz chicagowska (a ja znam tylu amazing Polonusow z okolic Chicago ...) wiec komu

Re: Czterdziestoletni prawiczek

Tak szczerze, to choc juz stara jestem, chyba bym sie bala sypialnianej sytuacji z 40 years old virgin. Balabym sie wlasnej reakcji gdyby cos poszlo nie tak, a prawdopodobienstwo, ze pojdzie nie tak, jest w takim scenariuszu super wysokie. Nie lubie ambarasujacych momentow - ambarasujacych mnie i

1 2 3 4 5