wyszukiwanie zaawansowane
67 wyników w czasie 192 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Co byście zrobiły gdyby mąż się zakochał?

daszka26 napisała: > Poinformuj męża tej Pani. Szybko ustawi ją do pionu, a twojemu morde najwyżej o > bije i po kłopocie. A tak konkretnie to co to da? Coś jak trzaśnięcie nastolatka w twarz za to, że jest nieposłuszny. Może ze strachu się uspokoi, może za jakiś czas odda. Tak czy

Re: Co byście zrobiły gdyby mąż się zakochał?

Tak sobie jeszcze pomyślałam, że to może być dobry moment na aktualizację chęci Waszego bycia razem. Związek to nie szkoła a partner nie powinien zachowywać się jak uczniak, który biega na wagary(tak odbieram tego rodzaju flirty i romanse) i ukrywa to przed zwierzchnikami czy opiekunami. Dobry

Re: Tak sytuacja

takie a nie inne. Na tym forum jest parę osób, które często piszą w stylu 'mężczyźni zawsze mają tak a kobiety tak' i zdarza mi się polemizować z takim postawieniem sprawy. Natomiast bardzo często jest tak, że ktoś ma jakiś problem i uzyskane odpowiedzi trafiają w punkt. I nie zauważyłam, żeby

Re: gdyby mógł, utopiłby mnie w łyżce wody...

A to przepraszam, jakoś to tak zrozumiałam, że to pretensja, że ona nie spakuje walizek w godzinę.

Re: gdyby mógł, utopiłby mnie w łyżce wody...

trzeba też czerpać z siebie a jak tu czerpiać z siebie skoro jest się osobą tak zahukaną. Do tej siły trzeba się dobić a do tego trzeba trochę spokoju, wsparcia, itd. To nie jest takie zerojedynkowe, że jak ktoś w sekundę do walki o lepsze życie nie staje to dlatego, że nie chce czy może mu tak wygodnie.

Zdjęcia:

Re: dokładnie tak

,naprawdę chciałam zrobić wszystko na czas, itd';) To przecież nie tak. Istotnie podświadomie ofiara musi uważać, że zasłużyła bo przecież gdyby nie miała takiego poczucia to by na takie sytuacje nie pozwalała. No ale tak racjonalnie to normalnie widzi/czuje/domyśla się, że coś tu jest nie tak. I nie ma w tym nic

Re: wzajemne relacje moich rodziców a moje dzieci

Otóż to. Tak sobie myślę, że większość ludzkiego cierpienia generowana jest przez owe problemy z emocjami. Gdyby ludzie nauczyli się właściwie obchodzić ze swoimi emocjami to na świecie byłoby o wiele lepiej. Tak naprawdę to się przekłada na wszystko i wszystkich. Począwszy od sfrustrowanych

Re: Zdrada w odwecie

Wyrzutów sumienia nie czujesz a co czujesz w tym związku? I jak tak sobie z mężem przy kolacji rozmawiasz jak gdyby nigdy nic to co wtedy czujesz?

Re: czekam na opinię...;)

A powiedzieliście jej wprost, że to dla Was(dla Twojego męża) ważne i miło by było gdyby pamiętała? Bo z tymi urodzinami i innymi świętami to jest tak, że jedni obchodzą a inni nie. Więc jak komuś zależy to niech da znać, tym bardziej, że to bliska rodzina. Takie działanie odwetowe to

Re: Potrzebuje powietrza

Tak, ja wiem, czytałam już wcześniej Twoje streszczenie całego problemu;) Masz rację, w sumie tak to wygląda. Tylko Marzeka tak zapytała 'dlaczego kobieta', tak ogólnie a już nie tylko w odniesieniu do Autorki(no przynajmniej tak zrozumiałam). A poza tym-to co Ty wyłuszczyłaś to jedno ale co jest

Re: I trafiło dobre relacje...

No tak, dziecko dojrzalsze od dorosłej osoby. Najlepsza jest ta zawziętość. Ukarać wnuczka za to, że ma marzenia a jego rodzice są na tyle fajni, że je spełniają. Więc za karę babcia nie będzie świętować z wnukiem. A nasmutniejsze jest to, że tacy ludzie kompletnie nie rozumieją jakie szczęście

Re: Mąż zostawił dziecko same

? Gdyby coś się działo naprawdę poważnego, to jeszcze rozumiem ale takie tam-że interes trzeba przypilnować? Dziecka nie a interes tak?

1 2 3 4 5 6 7