wyszukiwanie zaawansowane
57 wyników w czasie 261 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Szanowne Panie:

Coś Ty dzisiaj taki Pytajniś :>;) > Taki smutek byłby lepszy? A myślisz, że Twój smutek byłby lepszy gdyby nie było 2 x X tylko 1 X + Y ? Hmmm ciekawa funkcja wyszła ;)

Re: Szaro...

Skoro w ciemnościach zawiódłby go wzrok, to in > ny zmysł by mu się wyostrzył. Dotyk mianowicie ;) Tak by Cię w ciemnościach ogl > ądał. Może lepiej gdyby tylko jeden zmysł zadziałał i tak mnie "oglądał" :> a może... spać już pora :D DN ;)

Re: Do znających się na rzeczy...

tak się składa że komp mój a lapek już nie:( czasem zerkne gdy włąściciela nie ma... ehh gdyby był mój laptop to starucha już dawno poddałabym eutanazji.... ale szkoda go jeszcze czyli co tak marnie wygladaja te Hz, nic z kompem nie można zrobić? Dzisiaj zacznę go odkurzać:D tyle sama mogę

Re: !!! WYNIKI

> Hashi a Ty masz jakiegoś antyvira w tym kompie?? Tak, zaraz po formacie od razu ściągnęłam avasta, nawet myślę ze zainstaowąłm zbyt nową wersję 7 i może system przez to wolniej chodzi a tym bardziej że jest to xp 1, no nie wiem. > jak coś wolno chodzi to często przyczyną bywa wirus

Zdjęcia:

Re: Ktoś mi chodzi po głowie... Smutn@wo mi...

Dokładnie... nie wypada ;) to nie jego styl. Jakby to wyglądało gdyby był, tak trochę miły (a jest wg. mnie) ? Musi przecież stwarzać pozory, tego mniej wylewnego ;) Jego drażni jak nie wiem, jakieś spoufalanie. Trochę go rozumiem... ale ja tak daleko nie zaszłam :) widocznie jestem kiepska

Re: Akurat dla hashi

Juz po.... Tak sie zlozylo ze Anny x 3, w jednym miejscu byly ;) z reszta jak co roku. A gdyby sie uparl i wzial do rozrachuby rowniez drugie imie, wyszloby x 5. Te Anny jakies takie.... Wyborowe :-D wiec trzeba bylo wypic za ich zdrowie;-)

Re: no i się...

>a co chłopu załujesz ? :D apetytu na miescie nabierze a i tak jeść będzie w domu ;) :D Dobreeeeeeeee :D No ale... dobrze by było gdyby przy okazji nabierania apetytu ślina z pysku mu nie ulatywała :> Takie przypadki to skrajność i mówię czego nie lubię. Hehehh gorzej jak jednak zje

Re: O co chodzi..

nieporozumieni, gdyby nawet jakis foczek powstal to mysle ze nie mialabym problemu z powiedzeniem. Dosc jasno :) Taki typ... Lubi tlumaczyc.... Nie lubi bardzo nieporozumien... Moje "nie" normalnie znaczy nie. Jednak... Zdarza sie ze jest ono preciwienstwem i znaczy mocne "tak" ale to juz wyjatkowe sytuacje

Re: Koniec... już się nie zaspokajam

... postępowali tak samo wobec innych jak siebie... było by nieziemsko :) Gdyby nie patrzyli jak tu wyjść najlepiej, jak oszukać. Zamiast w ilość - szli w jakość. Utopijna wizja....? Na pewno idziemy w drugą stronę. Niekiedy zaskakujące są działania człowieka wobec przyrody, gdyby było w tym wszystkim więcej

Re: nieśmiało proponuję

> Może robisz to nie świadomie :> to już prawdziwy majstersztyk ;) Tak jak ja... ale majsterszyka bym wycięła i nazwała to fefetkowaniem :D Nieświadomie coś piszę a jak człowiek z drugiej strony na to popatrzy... widzi zupełnie inaczej niż ja. Hmmm gdyby mi ktoś tego nie powiedział

Re: Szeptonline6

zwrócić na siebie uwagę. Moze to się wydać śmieszne ale tak myślę. Wg. mnie gdyby ludzie posiadali więcej empatii świat byłby zupełnie inny. Gdyby potrafili zrozumieć drugiego cżłowieka, zaczeli się interesować nie tylko swoim czubkiem nosa, jakby tak zaczęli patrzeć trochę dalej....

1 2 3 4 5 6