wyszukiwanie zaawansowane
91 wyników w czasie 325 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A gdyby Wasz facet skrytykował Wasz ciuch, to

Mam taki płaszcz-pelerynę, na który mój mąż patrzeć nie może. Jak mnie w tym widzi, to namawia, żebym sobie jakieś nowe ciuchy kupiła. Albo jak zakładam, a mamy gdzieś razem jechać, to żartuje: o widzę, że ty jedziesz autobusem. Generalnie, w kwestiach ubraniowych zupełnie nam się gusta nie

Re: Co byście zrobiły gdyby mąż się zakochał?

> Uznałabym to za moją życiową porażkę, facet szuka u innej tego, czego nie znajd > uje u swojej. Był taki dowcip - mówi mąż do zony: jesteś prawie idealna - ładna zgrabna, miła, dobrze gotujesz, rewelacja w łóżku. Żebyś tak jeszcze cudza była! Tego pan szuka - nowości. A tego mu żona

Re: A jak oceniłybyście takiego tatę?

To są faktycznie ogromne pieniądze, ale z drugiej strony jak zostawi małe dziecko na pastwę losu, to jak to o nim świadczy? Ja byłabym skłonna faceta usprawiedliwić, gdyby matka żyła, dziecko zostało z nią, albo gdyby miało kochających dziadków i oni je adoptowali. Zostawienie w DD, w dodatku

Re: A jak oceniłybyście takiego tatę?

czlowiek, zobowiazanie na dziesiątaki lat-jak mozesz? to tak jakby odwrocic sytuacje- ty nie chcesz a maz przegryza gumki...co czujesz? /by mearuless/

Zdjęcia:

Re: A może rzeczywiście jestem "suką"...

Moim zdaniem facet Tobą manipuluje. Opieka pół na pół to chyba trochę za dużo dla niego i chciał trochę tego przerzucić na Ciebie. Nie zdziwiłabym się, gdyby tak celowo ustawiał grafik, żeby "nie tracić" wyjazdów na czas, kiedy małej u Was nie ma. Wybuch złości tylko to potwierdza. -- pieczywo

Re: A ja zdecydowanie wolę płacić na ratowanie ta

lepiej wydane pieniądze. -- angielskie dzieci tez nosza czapki, rekawiczki, szaliki i cieple kurtki, swetry itp. ale jakos tak inaczej to nosza niz polskie /by najma78/

Re: 2 godziny religii, a 1 historii w czwartej kl

> Do tego obowiązkowe dodatkow > e katechezy dla rodziców zakończone.... egzaminem, A gdyby rodzic powiedział, że on to właściwie jest niewierzący, chodzić do kościoła nie zamierza, jedyne, co może zrobić to prowadzać dziecko, które bardzo wierzy i chce iść do komunii, to co zrobią

Re: Prosba o smierc

Gdyby moi bliscy sami tego chcieli, to tak. -- pieczywo zeby nie obsychalo trzymaj w wiadrze z woda a dluga rura z wrotka na kazdym koncu bedzie wspanialym samochodem dla węża /moofka/

Re: Nie podoba to mi się.

Bliżej prawdy by było, gdyby chciał sam siebie walnąć np. kijem, a kij by walnął przy okazji żonę. A i to nie do końca, bo da się uderzyć siebie nie bijąc drugiej osoby, więc mógł się bardziej postarać. Dorosły człowiek ma prawo pić, wymagać od pani można by było, gdyby dało się pić tak, żeby nie

Re: 'Względy psychologiczne" i "pozycja"

A to jest sprawiedliwość, że sąd by go ukarał, gdyby był bezrobotnym menelem, a tak to mu odpuścił? A jaka różnica dla ofiary, czy nękał ją menel czy doradca finansowy? Efekt taki sam. -- homoseksulaizm jest czyms niewlasciwym wrecz obrzydliwym I prosze mi tu nie wyjezdzac z homofobia by

Re: Lekarz ochrzcił dziecko bez zgody rodziców

dziecka w takiej sytuacji nie ochrzczono. Zostawiłabym sprawę tak, jak jest, czyli dziecko pokropione, papierów na to nie ma, czyli dla mnie ok. -- dziecko to nie chwilowa zachcianka- dziecko to czlowiek, zobowiazanie na dziesiątaki lat-jak mozesz? to tak jakby odwrocic sytuacje- ty nie chcesz a maz

Re: Lekarz ochrzcił dziecko bez zgody rodziców

to, że nie szanuje sie jego poglądów, a to, czy to jest krzyż czy woda, ma drugorzędne znaczenie. Równie zły byłby, gdyby lekarz odtańczył nad dzieckiem jakiś szamański taniec i powiedział łubudubu , zwłaszcza, jeśli wyznawczy łubudubu byliby liczni i wpieprzali się intensywnie także w inne sfery

1 2 3 4 5 6