wyszukiwanie zaawansowane
17 wyników w czasie 276 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: nie chce brac proszkow!!!

"Gdyby tak było to ginekologowie nie zapisywaliby tabletek palaczkom a zapisują:-) " Dobra jestes, zakleta, a czy to on je lyka? Chcesz to Ci zapisze, Twoje zdrowie nie jego, nie badz naiwna :)

Re: Zdusiłem miłość do żony

Otoz. A seks i tak jest przereklamowany i realistycznie na to patrzac z wiekiem i tak traci na znaczeniu. Moze jednak jakos tak lepiej by zabrzmialo gdyby cos milego napisal o tej zonie i jej osobie a nie, ze pierze i gotuje ;(

Re: Będzie długo stały związek douważnegoprzeczyt

"Ogólnie sprawa nie wygląda dobrze, a fascynacja po 1,5 roku stałego związku jest mocno niehalo. Wyobraź sobie gdyby jakiś kolega z waszego towarzystwa miałby taki układ z Tobą (wspólne wyjścia, stawianie drogich biletów) a Ty trakotwałabyś swojego faceta tak jak on Ciebie - uważasz, że to by było

Zdjęcia:

Re: Brak seksu z powodu ciężkiej długotrwałej cho

Moze sie uda a moze sie nie uda. Mysle, ze jezeli teraz po tak dlugim czasie bezseksia bylby wreszcie z kobieta nie wazne czy z prostytutka czy nie, moze troche by "odzyl" i okazaloby sie, ze to wlasnie fizycznosci mu brakuje, z nowej milosci moglby zrezygnowac. Teraz pewnie dostaje juz glupich

Re: Męczą mnie jego kontakty z przyjaciółką

Moim zdaniem, to on na nia leci, ale ona jego nie chce. Gdyby tylko chciala, natychmiast zostalby z nia. Zostawia sobie furtke. Nie chce jej powiedziec, ze jest z Toba, bo ma nadzieje, ze moze ma u niej szanse. Ty jestes chyba taka "przejsciowa" a tak naprawde to marzy o tamtej. To moje zdanie

Re: czy pozwolić żonie na seks z innym facetem?

Aj, zakleta, 19 albo 20 lat? Hmm, to dawno temu i nieprawda. Co by bylo teraz i do tego z seksem gdzie jak najbardziej moze zadzialac chemia i to zadzialac dosc szybko...co sie wydaje a co by bylo:) I jak najbardziej do przyjemego seksu przydaja sie emocje, ale ja stawiam na instykt i tak zwany

Re: "Mogę znaleźć sobie kogoś na boku"

"Intryguje mnie jedno jak wy kobiety się przechwalacie o swoich zdobyczach, szkoda ,że to wszystko na imprezach, gdzie kluczowy jest alkohol, a jak facet się napije to dla niego w ciemnościach każdy " diabeł" jest piękny :-))) Może jestem strasznie krytyczny,ale taki już jestem, więc musicie mi

Re: Żona godząca się na skok w bok męża?

znim chce. Gdyby jakis tutaj przede mna stanal, albo juz w moim lozku lezal, biore, spoko. Ale tak...robota z tym. "Tez prawda" powiedzial maz, przemyslal sprawe i sie postaral. Ale dodam, ze byl to czas aseksualnej fazy meza a jak jak z dwa tygodnie nie mam seksu to mnie jakos tak szlag zaczyna

Re: ...nadal tutaj tkwię - dolores

, ze jestem obecnie w dobrych rekach). Dlaczegoz by nie? Czy mezczyzni nie chca w lozku atrakcyjnych kobiet? Przypuszczam, ze chca. Tak samo kobiety chca atrakcyjnych a atrakcyjny to zazwyczaj w kobiecych oczach meski i duzy :))

Re: Smutny koniec kochania...

"Przykre, że mąz traktuje ją tak instrumentalnie. No ale czy przed ślubem bylo inaczej?" Wcale nie jestem pewna czy maz traktuje ja instrumentalnie. Pisze, ze rozmawiaja sie, smieja sie, wyglupiaja a ze facet chce seksu od zony, wydaje mi sie zdrowe i normalne. Problem w tym, ze on probuje ale